Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 659
Честит рожден ден на Дари на патерици.
 Сватбарките са страаашни, но малкият сватбар ви бие по точки. На мен ми предстои да ходя на сватба през септември, та трябва да мисля какво да обличам, че сега покрай детето си взимам главно спортни дрехи, а рокля не съм обличала доста отдавна. А и малкия ще трябва да го стегнем подобаващо - нали е мъж (или поне това повтаря постоянно)
 И ние миналата година не правихме детско парти, но тази година няма да пропуснем, че Ники вече разбира и ще му е много кеф. От няколко дни повтаря, че ще стане голям мъж и ще стане на две годинки, но още не може да покаже две с пръстчета и е много смешен като почне да ги сгъва. То милото много обича да има гости и като дойде някой вкъщи веднага го води в неговата стая и само си показва играчките и вика "виж". След много мислене къде да направим РД реших да е вкъщи, защото пазя спомени от рожден ден в детски клуб и там повечето от децата, начело с мойто плачеха за майките си въпреки, че имаше аниматорки да ги забавляват.
 Ще поканим 10 деца вкъщи и искрено се надявам да се забавляват.Миналата седмица накупих балони, свирки, шапки, гирлянди и свирещи свещички и Ники веднага искаше да надуем балоните, въпреки, че имаше поне 5-6 надути в момента. Само тортата още не съм решила откъде да я поръчам, но ще пообиколя на още едно две места и ще реша окончателно. Най-вероятно ще е с телетъбисите тортата, че малчо е луднал по тях и почти не минава ден без да ги гледа.

# 271
  • Мнения: 277
за РД може да си поръ4ате торти онлайн от двете фукли, тортите са много красиви, регистрирате се там и имате възможност да си избирате хем тортата, хем пълнежа, хем броя на пар4етата,хем надписа в/у нея и ви я носят у вас в уре4ения ден и 4ас, супер е, малко по-скъпи4ко идва но тортите са уникално красиви наистина.

http://www.2fukli.net/butikovi.aspx?pv=2

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:47 от siska

# 272
  • Мнения: 669
Вероники, свиркай, ако намериш торта с Телетъбисите, защото и Емчо е луд по тях и съм решила такава торта да му намеря, но още никъде не съм срешала по каталозите. Ако намериш ще кажеш от къде е.
Миналогодишната беше с мечопух, а сега ще видим ...............
Както е тръгнало, ако е и на ясла тогава, ще носиме 1 в яслата, 1 в къщи за децата, и още 1 ако правим с големите ............ та ще имаме избор.

# 273
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
здравейте мацки!много ви обичам и толкова ми липсвахте докато нямахме нет,че едвам ми пристигна и веднага първо вас да чета!  Hug
ново няма тук,освен квартирата.все още съм бременна!!!!!! не питайте,просто нямам думи,вече 10 дни след термин съм и съм бясна на бебо,на Иван,на целия свят общо взето  newsm61 като добавка,тук е адска жега.... не мога даже да опиша колко е топло.
 ще се опитам да прочета подробно всичките ви премеждия докато ме е нямало,но може е и да стане като се върнем с новото същество от болницата,че сега не ме свърта дълго седнала на стола.
 Герито прие мн. добре преместването в новата квартира,мислех,че ще има кризи или нещо подобно,но всичко е ОК.тук и въздухът е по чист и спи почти всяка нощ непробудно.понякога само е малко по-неспокойна,но ми се струва че е от гледането на ТВ,вече разбира всичко и и остава в главицата,явно сънува после.
яслата свършва след 1 седмици и стискайте палци да издържа психически на две деца и по цял ден вкъщи  Wink
целувки на всички и да знаете вече съм наоколо,дано не за дълго пак,все пак трябва да се роди това дете!!!

# 274
  • Мнения: 22
piccola, пожелавам ти щом вече ти е писнало днес, утре да излиза мъника и също така  бързо и лесно раждане. Hug Хубаво е, че поне Гери лесно е приела промяната. Дано след като дойде малкия човек, каката да те слушка и да ти помага.

siska , този сайт на фуклите е много хубав и аз като дойде време да празнуваме ще го имам в предвид....може и да взема идея и от празнувалите преди нас - нали сме чак края на юли  Grinning

# 275
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
здравейте момичета, само с две думи да се похваля - Калина я водих на последната консултация, 81см и 13кг. направихме само кръвните изследвания, които са ОК, а за урината - видяхме голям зор да я изпикаем в чашката сутринта, но не стана и така останахме без тях. вярно не е навършила двете годинки, но после аз ще съм на работа и ще ми е по-трудно да я водя.
много се чудя за детското парти, ние имаме 2 приятелчета само, които Калина познава и обича, едното заминава за София, какво да правя, детски рожден ден с едно гостенче?!? май пак ще си празнуваме в къщи.
Хайде Пикола, с теб сме!
Ара - браво, герой на кърмаческия фронт! да са ти живи и здрави кърмачетата!

# 276
  • София
  • Мнения: 659
 Гледах го аз сайта на Двете фукли и имат две торти с Телетъбис, но имам спомен от някаква тема тук във форума, че имаше недоволни мами, но ако реша да поръчам от тях ще отида на място. Гледах и на Гаврош http://www.radistambolov.eu/gallery/index.php?cat=5 и даже си харесах торта с Телетъбис (май беше Дипси) и на коремчето му имаше снимка на детенцето, но пък те са ми доста далече. Ходих до сладкарница Джани, че са ми наблизо и там ми казаха, че ще ми направят каквато поискам торта, с какъвто поискам пълнеж срещу 2.20лв. парчето (опитах домашна бисквитена, че става за малки дечица и много ми хареса).
 Аз от няколко дни не получавам известия за отговори в темите, за които съм абонирана и се чудех защо ли никой не пише (ама го отдавах на слънчевото време), а то явно системата се е прецакала нещо.
  Краси, дано да имаш повод да поръчаш две торти на Емчо (едната да е за яслата имам предвид).
 Пикола не се ядосвай, нали знаеш, че този термин е приблизителен и на бебо щом не му се излиза сигурно му е добре, но дано по-скоро да те зарадва. Желая ти най-здравото и сладко бебче и кака му много да те слуша.

# 277
  • Мнения: 496
 Laughing хехе, Краси, сорки, ние щото все правим партита (за именни и рожденни дни) и все ходим на някакви (в Бг, де), че ми се стори малко странно, но и ти си права  Wink Laughing

Пиколче, там някакви мерки не се ли взимат след термин?

# 278
  • Мнения: 3 116
Пикола, абе 10 дни не са малко време, хайде да се раждате  Hug

# 279
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
ами хайде и аз викам  Grinning вчера докито ми каза,че прекалявам  Laughing но пък бебо е добре,околоплодни води бол,така че го отдавам на неправилно изчислен термин.нали кърмих още по онова време и цикъл имах само 3 пъти много нередовен ако мога да кажа,последния път дойде 2 пъти в месеца,така че му давам максимум 14 дни аванта.явно ми е писано да съм мама на 2 рачета,не знам само как ще стигам като тръгнат назад едновременно  Laughing иначе до неделя ако не се случи,в понеделник съм приета в болницата и системка окситоцин ,да видим тогава дали няма да излезе Whistling
ох,забравих с тези мои обяснения да честитя първо на малките дечковци,които имат рожденни дни.
честито на нашите малки слънца,които вече навършват 2 годинки,да са много умни и послушни и да растат най-щастливите дечица!!!
пиша нещо като обща честитка,понеже не знам кога и за колко пак ще изчезна от полезрението.колко бързо минаха 2 годинки,почти не ги усетих,още повече че голяма част от времето ги прекарах в добрата ви компания-целувам вас и малките сладури!!!

# 280
  • София
  • Мнения: 6 263
Ох, и аз не получавам известия за отговорите в темите, затова си влизам от време на време поне в нашата. Просто за инфо - торта с телетъбисите има и в "Лагуна"-та. Най-вероятно ще взема на Ади такава за рождения ден. Ние ще го правим тази година в парти клуб на едно децата с възрастните. А какво ще кажете да си направим и общ рожден ден, на който да си разменим подаръчета за децата? Според мен, ако вече е поне 1 юли, няма да е предварително празнуване, което не било на хубаво, защото вече ще им е дошъл месецът на нашите юлчета. Страхувам се, че ако почнем да отлагаме, може да се получи като миналата година и да се видим чак средата на декември за коледно парти.  Laughing

# 281
  • Мнения: 496
Пиколче, то ако тръгнат и двете назад ще е добре, да не тръгнат всяко на някъде... Whistling

# 282
  • София
  • Мнения: 529
Тези дни едно ходене по доктори ни се е паднало #Cussing out
С малката от консултации вече ми писна, педито ни нашашка че е със слаб мускулен тонус, та днес и на невролог ще я водим Rolling Eyes Стискайте палци, че какви страхотии четох тези дни...
А на Ида видях една бучица на гушката - където е щитовидната жлеза Shocked И хайде пак педиатър, после поликлиниката на педиатрията, после болницата за изследвания. Взимаха й кръв 2 пъти - от пръста и от вената - рева много милата Cry
На ехото всичко се оказа наред с жлезата, най вероятно е лимфен възел подут.
Най вероятно от импетигото зимата или кърлежа преди 10 дни. Та сега и за Лаймска болест чакаме резултати от изследването...
Лудницата е пълна!
Да ни е жива и здрава хомеопатката (работи и в Педиатричната болница), че поне съдейства там да минем бързо на изследванията и прегледите Hug


Ритка, на къмпинг Юг ще ходим. Откакто Арапя стана кочина сме там. Доста е спокойно, въпреки построения хотел. Дано се запази къмпинга, че и за строеж на някакви къщички говореха... Thinking

veroniki, от Гаврош можеш да поръчаш и по телефона - аз така направих за 90 години на баба ми. Харесваш си я, казваш надпис, пълнеж, бр. парчета и кога и къде да я доставят. супер удобно е!

piccola, хайде и от нас леко раждане! Hug И после в отбора на лудуващите каки, мами и бебоци!

# 283
  • Мнения: 3 116
Ара, тез доктори не са наред  Sick Дано всички изследвания да са ок  Heart Eyes

За къмпинг Юг съм чудила и сигурно ще ходим да го види, че ми е любопитно  newsm78

# 284
  • Мнения: 100
Здрасти на всички мами и дечица!!!!
И аз в тона на Ара да се оплача, че Калоян втора седмица вече е на АБ заради Т която вдига ни в това ни в онова време и ужким нещата тръгнаха на оправяне и тая нощ пак 38 Т, водих го пак доктор, последно съмнения за вирусна пневмония. Та сега го чакам да се събуди и тръгваме за снимка и изследвания кръв и урина, ох направо ще се побъркам.
Да не говорим, че наближава РД, който ще съвместяваме и с кръщене уж и море сме планували, а сега остава нещо такова да ни дойде.
Стискайте палци момичета.

Общи условия

Активация на акаунт