Отговори
# 285
  • Мнения: 1 819
В сладкарница "Неделя" също има торта с Телетъбисчета  Simple Smile
http://www.nedelya.com/articles.php?page_num=16&ArticleGroupID=3

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Здравейте и от нас
Първо

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЛИ 2 ГОДИНКИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗА ЩАСТИЕ НА МАМА И ТАТИ

Ние вече трета седмица сме на ясли, днес за първи ден спахме там. Посвикваме, почти не плачем днес е и поспал - така че добре  Sunglasses. Е пихме и първия си АБ-Дурацеф, но така ще е предполагам, дано да е по-рядко. Praynig

За рожденния ден вече сме ангажирали детски център - така че ще бъде с много деца и родители заедно. Дано сме здравички и да си прекараме добре, но до тогава има цял месец, а преди това мислим да отидем на море, ако не ни мине черна котка път.

Ами това е от нас. Весело прекарване на всички рожденни дни и много емоции през лятото.  Grinning

# 287
  • Мнения: 277
Piccola, желая ти в най-скоро време(ден-два) да цъфне новото човече леко и безпроблемно!    bouquet А как си успяла да забременееш с тези нередовни цикли ти се чудя аз.....
Ара, стискам палци всичко при вас да е наред, една фалшива тревога  Praynig
Всички болнички деца да се оправят  Peace

# 288
  • Мнения: 22
ara75, напълно те разбирам, защото и нашето педи каза за Вики, че е със слаб мускулен тонус. Наистина започна малко по-късно да си държи изправена главичката и да седи, но след това не сме имали никакви проблеми. Като мина време си го обясних с това, че не й е било дошло времето. Даже проходи по-рано от приятелката й, която се развиваше преди нас във всичко. Иначе сега Вики само търчи, набира се, катери се и какво ли още не ....дано и при вас се окаже, че Мими е по-мързеливичка и всичко да е наред   bouquet

# 289
  • Мнения: 1 698
Ара, стискам палци всичко да е на ред с двете момиченца. Адски притеснително е знам като се случи така и се струпа всичко наведнъж. Sad
Пиколче, айде леко раждане и ЗДРАВО бебче. Hug
Ние сме на гости на баба и дядо, тук е много хубаво.  WinkБях за ден и до Драма, да разгледам малко. Другата седмица мисля да скоча и до Кавала, дано само да успея Wink

# 290
  • София
  • Мнения: 529
Мерси за виртуалната подкрепа, момичета!!! Hug Hug Hug
Прегледаха днес малката девойка - здравичка била (доколкото има нещо сигурно в медицината). Малко по-назад с контрола на главата и крачетата, но се предполага, че е заради бързия растеж. Ида тежеше толкова на 4 месеца Shocked Иначе имала нужните рефлекси, което е най-важно на този етап! Hug!!
В понеделник ще отидем да ни покаже рехабилитатор упражнения и след 1 месец ако искаме да отидем пак да я погледне доктора.
Камък ми падна от сърцето!!!!

Изпращам положителна енергия на всички ви, особено на болничките бързо оздравявайте, дечица!!!  bouquet

# 291
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Ара,добре е че всичките притеснения са били фалшиви.сега си отдъхни и радвай на малките буби.  Grinning
Сиска за забременяването какво да ти кажа-който може го може  Mr. Green всъщност стана след като бяхме разделени с Иван за един месец,ние с Гери бяхме на отпуска в БГ и като се върнахме... имаше един месец наваксване  Flutter  Mr. Green абе наистина като меден месец го карахме-безразборна консумация на брака  Laughing за разлика от сега,в тази жега не мисля даже да го доближа моичкият.а трябва,че нали така помогнахме на Герито да излезе на бял свят  Wink другият вариант е с пиене на рициново олио,почваш да др..каш и почват контракциите.май ще се наложи това второто в най скоро време.
 иначе и днес никакви симптоми,ходих на мерене на тоновете,нищо,даже щях да заспя там,иначе бебо е добре каза докито.
  Гери вчера я оставих гарнизонка от яслата и ми се качи на главата,към 6 вечерта вече я стоварих на баба и,поне да се изкъпя и отморя малко,а и да свиква,тези дни като вляза в болницата ще се гледат двете. и май и растат зъбки,не мога да разбера кои обаче,понеже непрекъснато ръката и в устата,всичките пръсти накуп и има разстройство.пък и се буди през ноща,ревейки объркана.

# 292
  • София
  • Мнения: 6 263
Теди, радвам се, че с Мария всичко е ОК.  Hug Аз бях сигурна, че ще е така, но си мълчах да не урочасам нещата. Стискам палци  Praynig и Ида не се разболее от лаймска болест, т. е. кърлежът да не е бил заразен, че и тази гадория не е шега работа.

# 293
  • Мнения: 496
Ама, че ви се е насъбрало... И ние още не сме оздравяли напълно и днес направо ме подлуди дивачето Crazy Така ми се иска да мога да го оставя на някого за малко Rolling Eyes

Ара и ние стискаме палци всичко да ви е ок Peace

Ние утре ще имаме малко веселба - ще ни идват гости с дечица, чакам с голямо нетръпение да поиграят малко мъниците, че така го съжелявам Гогата, че няма с кой да си играе тук...

# 294
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
Да ви кажа здрасти!
водя детето по малко на плажа, голяма радост, голямо плацикане, после яде много и спи много.
 Hug на всички!

# 295
  • Варна.
  • Мнения: 1 102
и още, купих и аз днес триколката, но я скрихме при едни съседи, ще я сглобявам тези дни и на трети ще си я намери сутринта на деня. питаме я всички - искаш ли колело за рождения ден? а тя отговаря - не!
и ние вече сме без памперс през деня, едва втори ден ни е, с променлив успех сме на гърнето. най-трудно ми е навън, не ще да пиша на тревата, стиска, стиска и накрая се напикава мощно. ама ще се борим, няма друг начин.

# 296
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета, защо някоя от вас не пусне нова тема, та да не заключат тази? Мен не ми достига смелост, затова моля някоя от вас.   Hug

# 297
  • Мнения: 22
nbirthdayЧестит рожден ден, Бубка! newsm67 newsm67 newsm67 Желая ти много здраве, щастие, късмет в живота и много радост в новия ви дом!  bouquet

А аз днес имам имен ден и затова ви черпя cheers beer  cook всички малки и големи!

# 298
  • Мнения: 1 698
Ivyana, честит имен ден  bouquet  bouquet  bouquet. Да си жива и здрава. Hug.
/какъв ден е днес/


Бубка, честит рожден ден. Много здраве и късмет в новият живот Wink Hug

# 299
  • Мнения: 22
mimes, мерси! Днес е Еньовден -  Имен ден на: Еньо, Яна, Янко - а аз съм Яна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт