Появяват ли се стрии при отслабване?

  • 5 568
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
появиха ми се ужасни лилави стрии от вътрешната страна на бедрата.. най-вероятно от отслабване. късно ли е да почвам да ги мажа с някакъв крем против стрии? (досега не съм използвала)  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 936
появиха ми се ужасни лилави стрии от вътрешната страна на бедрата.. най-вероятно от отслабване. късно ли е да почвам да ги мажа с някакъв крем против стрии? (досега не съм използвала)  newsm78

напротив,сега е времето да ги мажеш  Peace когато избледнеят вече няма смисъл...

# 17
  • Мнения: 6 958
Зависи каква ти е кожата... До сега си нямала, но нищо не се знае, много относителна работа са това стриите  Confused

появиха ми се ужасни лилави стрии от вътрешната страна на бедрата.. най-вероятно от отслабване. късно ли е да почвам да ги мажа с някакъв крем против стрии? (досега не съм използвала)  newsm78

напротив,сега е времето да ги мажеш  Peace когато избледнеят вече няма смисъл...

Да започвай да се мажеш веднага  Peace

# 18
  • Мнения: 286
Под "белезникави" имах предвид, че са малко по-светли от цвета на кожата. Но никога не са били лилави  Shocked Иначе как няма да ги видя досега?! Аз изобщо май не съм виждала лилави стрии  newsm78 а в болницата всеки показваше как и къде се е нацепил  Tired

# 19
  • Мнения: 6 958
Под "белезникави" имах предвид, че са малко по-светли от цвета на кожата. Но никога не са били лилави  Shocked Иначе как няма да ги видя досега?! Аз изобщо май не съм виждала лилави стрии  newsm78 а в болницата всеки показваше как и къде се е нацепил  Tired

И моите ''красоти'' никога не са били лилави... Чудна работа  newsm78 Появиха се малко по видимо личащи се чертички и след време пак спаднаха, но белезникавото си остана  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 849
При мен се появяват малко да сваля  Close

# 21
  • Мнения: 3 647
 Peace да в момента си  отглеждам - винаги съм имала

# 22
  • Мнения: 86
Всичко опира до еластичността на кожата. Имам приятелка, която не се мажеше с нищо докато беше бременна и след това нямаше нито една стрия, както между впрочем и нейната майка..........изглежда си е ген!!! Wink

# 23
  • Мнения: 3 216
За цялата бременност нямах нито една стрия. Един ден след като родих се нацепих ама зверски . Мислех,че ме боли операцията,а се оказа,че ме боли кожата,която така изведньж се нацепи. Мазах се като луда от момента ,в който разбрах,че сьм бременна и вьпреки това се нацепих Close Така,че сьс сигурност при каквато и да е промяна на сьстояните на тялото се отразява на кожата,вьпрос на ген е дали ще се появят стрии или не. Имам приятелка,която заличи вече появили се след раждането стрии и скозметика на Биотерм,много време се маза и наистина изчезнаха.

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За съжаление - ДА!

# 25
  • Мнения: 1 027
Стрии на д-то ми излезнаха като бях на 14-15 г и хабер си нямах да мажа с нещо  newsm78
През бременността се мазах с кво ли не, но на корема ми се появиха в последната седмица  #Cussing out

# 26
  • Мнения: X
Кожата губи еластичността си.
Стрии имат и много слаби, които никога не са отслабвали и надебелявали. От самата кожа е.
Аз съм от отбора на слабите, които никога не са отслабвали или напълнявали, не съм расла твърде бързо и прочие, но имам няколко стрии и то само на лявото бедро - бели; никога не са били лилави  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 126
При всяка една промяна на тялото независимо дали сваляш или трупаш стриите се появяват!!Гадно но е така и затова предварителната грижа за кожата от предотвратяването на появата им е от особенна важноат Peace Peace

# 28
  • Мнения: 928
Стрии на д-то ми излезнаха като бях на 14-15 г и хабер си нямах да мажа с нещо  newsm78
 #Cussing out



Всичко зависи от вида на кожата. Peace

# 29
  • Мнения: 61
И аз имам на кръста, но така и не разбрах МОГАТ ЛИ ДА СЕ МАХНАТ ИЗОБЩО ???  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт