Kафези за птици - декоративни

  • 7 544
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
Нямам търпение да разбера за какво са ти Simple Smile

ако става за показване, ще покажа
дано не ме е срам след това Embarassed Rolling Eyes

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, хайде покажи какво направи с клетките.

# 17
# 18
  • Мнения: 2 957
TotallyErrected ... направо останах без думи...

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аууууу, много е красиво и романтично. Твое дело ли е? Къде се намира?

# 20
  • Мнения: 6 039
да, на Кабакум до Варна

# 21
  • Мнения: 1 426
TotallyErrected, прекрасно е!

# 22
  • Мнения: 6 505
Поздравления! Прекрасно е!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 462
TotallyErrected , а ще кажеш ли от къде в крайна сметка успя да си закупиш въпросните кафези ? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 550
Много сладко заведение Simple Smile
само да се добера до Варна и ще го посетя  Grinning

# 25
  • Мнения: 6 039
TotallyErrected , а ще кажеш ли от къде в крайна сметка успя да си закупиш въпросните кафези ? newsm78
не

(по-точно на теб - не)

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 09:28 от TotallyErrected

# 26
  • Мнения: 2 957
TotallyErrected , а ще кажеш ли от къде в крайна сметка успя да си закупиш въпросните кафези ? newsm78
не

(по-точно на теб - не)

 Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 703
Мястото е невероятно!Искам да поздравя Биляна и да изкажа своето уважение и удивление от таланта и!Поздравявам те от все сърце!Този път си позволявам да изразя емоциите си,тъй като с този проект докосна моята душа!Винаги съм харесвала нещата ,които правиш,усещането ти за красота,идеите и всичко,което излиза изпод ръцете ти, и съм си позволявала да надничам навсякъде,където пишеш и постваш свои неща,този път обаче съм развълнувана страшно много!Браво,Биляна!Продължавай все така!Радвам се,че има такъв човек,който поне задочно да познавам от тук,че изобщо има такива хора на този свят!А особено-българи!Поздравления!При първа възможност-съм в Totally Romantic !

# 28
  • Мнения: 5 462
Исках само да разбера дали си успяла да намериш в Ериката , ама щом като не искаш недей .Няма ти слагам пистолет за да споделиш откъде си ги купила........ JoyЕгати колко смешно ми прозвуча това твойто не

(по-точно на теб - не) .......... Joy hahahaПрозвуча ми като казано не от зряла жена ..ами от дете в детската градина .

# 29
  • Мнения: 6 039
Мястото е невероятно!Искам да поздравя Биляна и да изкажа своето уважение и удивление от таланта и!Поздравявам те от все сърце!Този път си позволявам да изразя емоциите си,тъй като с този проект докосна моята душа!Винаги съм харесвала нещата ,които правиш,усещането ти за красота,идеите и всичко,което излиза изпод ръцете ти, и съм си позволявала да надничам навсякъде,където пишеш и постваш свои неща,този път обаче съм развълнувана страшно много!Браво,Биляна!Продължавай все така!Радвам се,че има такъв човек,който поне задочно да познавам от тук,че изобщо има такива хора на този свят!А особено-българи!Поздравления!При първа възможност-съм в Totally Romantic !

аууууууууу, това за мен ли е.............музика за ушите ми, аз пък не съм учаквала, че може дори у 1 човек да предизвиква такива чувства. Това ме прави истински щастлива.
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт