От кога започнахте да давате АМ

  • 1 405
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Не съм давала и не мисля да давам против съм за даване на АМ Naughty

# 16
  • Мнения: 119
Слагам АМ в сутрешната каша, понякога и в супите. В течен вид в чаша не иска и да го погледне.
И ние сме така - не харесва кашата без АМ и не иска  да яде, но иначе въобще не близва, освен на шейк с банан.
Иначе АМ дадох не по мое желание на 6 месеца и половина - точно 1 хранене, по препоръка на дежурен лекар да го храня докато боледуваме и двамата, за да не го заразя - голяма простотия, но в началото се вързах.След 1 часов рев и едва-едва 80 мл поети, пуснах тема и мамите от форума ми казаха да продължа с кърменето и така се захранихме без да искаме с АМ.

# 17
  • Мнения: 3 760
не съм давала (на 1,5 години е). Ако дам ще е преди въвеждане на сирене или други млечни продукти..., но не съм се засилила  Laughing
Както ти е казала Фрий Соул това за калция и желязото са щуротии. Много повече (и по-лесно усвоими калций и желязо) има например в елдата (гречка). В АМ всички минерали са синтетични добавки, т.е. по-добре (ако чак толкова се шашкаш) да даваш минерална добавка на таблетки...

# 18
  • Мнения: 2 959
Никога не съм давала.

# 19
  • Мнения: 241
Не мога да повярвам, че  педиатър от развита европейска страна ще изпише калций, защото  бебето на 6 мес още нямало зъбче!?! Това е толкова индивидуален процес, както и всичко останало, свързано с развитието на всяко отделно бебе. Напълно нормално е и след 1г.  да поникне първото зъбче...

# 20
  • Мнения: 950
Аз започнах да давам след като стана на 6 месеца. Наложи се, понеже кърмата изведнъж ми намаля и не стигаше.

# 21
  • Мнения: 526
bouclessa - нашият педиатър също ни изписа калций. Купила съм го, но все още не съм му давала. Не е ли хубаво да се дава калции на бебко? Ние също се кърмим.

Общи условия

Активация на акаунт