На кого първо казахте ,че сте родила :)

  • 7 408
  • 272
  •   1
Отговори
# 225
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мъжът ми, майка му и нашите бяха пред операционната, разбраха веднага. После звъннах на лекаря, който следеше бременността ми, после започнах с СМС-ите, първият беше до една приятелка, която също чакаше всеки момент да роди, а после ги подкарах по азбучен ред. След това пък телефонът ми прегря от обратни обаждания. Въобще, купон в реанимация!

# 226
  • Мнения: 268
На мъжа ми, който чакаше пред родилното, му каза акушерката още докато докторът ме шиеше. А аз първо се обадих на майка ми Simple Smile

# 227
  • Мнения: 76
на таткото естествено, той се беше накъсал да ми звъни и тъкмо беше цъфнал на етажа, да провери какво става Simple Smile и ние с Вики го зарадвахме Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 86
На майка ми.

# 229
  • Мнения: 669
на съпруга ми

# 230
  • Мнения: 126
На таткото ,разбира се.

# 231
# 232
  • София
  • Мнения: 3 689
на таткото:)

# 233
  • Мнения: 441
Таткото и дядото чакаха пред Родилното,така,че те разбраха първи.А първият sms,който изпратих беше до сестра ми в Испания.

# 234
  • Мнения: 410
На таткото и на брат ми,които чакаха посред нощ,да им се обадя......та да продължат да пият,този път с повод Drunk

# 235
  • Мнения: 1 672
обадих се първо на мъжа ми  Hug



# 236
  • Мнения: 3 216
Обадих се на мъжа ми, но тъй като той беше на гости у майка ми и баща ми, за да очакват заедно голямото събитие, доста хора научиха наведнъж  Peace После майка ми ми разказа, че за около 5 минути мъжът ми е уведомил половината град  Laughing

# 237
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами мъжа ми чакаше отвън така че той разбра пръв,а след това се обадих на майка ми,която живее на 150км от нас, тя естествено се разплака  bouquet

# 238
  • Мнения: 425
на таткото Simple Smile

# 239
  • Мнения: 4 362
На таткото,после на баба си

Общи условия

Активация на акаунт