На кого първо казахте ,че сте родила :)

  • 7 412
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 344
Първият човек на който се обадих да кажа че съм родила беше майка ми. Simple SmileПреди да родя не я бях чувала и тя беше разбрала че раждам от приятеля ми. Simple Smile

# 241
  • Мнения: 209
Първо казах на бившият ми мъж.Честитих му "синът".Така или иначе му носи името Laughing

# 242
  • Мнения: 1 288
таткото присъства на раждането. така че се обадих първо на майка ми.

# 243
  • Мнения: 683
таткото/понеже беше посред нощ/. На майка на сутринта.

# 244
  • Мнения: 17
Тъй ката майка ми беше с мен в болницата, естесвено тя първа разбра.
Иначе първо позвъних на гордия и сънлив татко. Joy
Родих в 3 през нощта.

# 245
  • Мнения: 3 929
На мъжа ми. Спомням си, че го събудих. Направо не знаеше какво да каже.

# 246
  • Мнения: 330
И аз се обадих първо на мъжа ми. Когато ме приеха в пред родилна зала беше около 22 ч.и му бяха  казали че бебчо ще се роди най-рано на обяд на следващия ден. Помолих му да се прибере в къщи и на другия ден около обяд да дойде. Бебчо се роди в 8 ч. сутринта, така че му се обадих първо на него, за да му честитя дъщеричка.

# 247
  • София
  • Мнения: 608
Първо - на таткото. Беше рано сутринта и го събудих с прекрасната новина. После се обадих на майка ми.  Peace

# 248
  • Мнения: 40
На мъжа ми.Той,обаче вече знаеше,понеже свекърва ми беше звъннала в родилното и  и бяха казали.

# 249
# 250
  • Мнения: 2 039
Родителите ми бяха отвън,така че знаеха.Мъжът ми не знаеше,че ще раждам,беше на работа и не си вдигаше телефона,така че и той не беше първи.Първо споделих с приятелка  Grinning

# 251
  • София
  • Мнения: 3 249
Всички (мъж ми и роднините) знаеха от лекарката преди да успея лично да се обадя. После пусках смс-и, не съм звъняла лично. Но пък първият смс беше пуснат на една съфорумка.  Mr. Green После по азбучен ред на телефона.

# 252
  • Мнения: 458
На таткото Peace

# 253
  • Мнения: 1 157
На таткото, разбира се.
въпреки че знаеше преди да му звънна

# 254
  • Мнения: 1 264
Предният ден бяхме на гости при баба ми - аз, съпругът ми и бяха дошли и майка ми с брат ми. Та брат ми замина следобяд при приятели и щеше да се прибере чак на другия ден вечерта. Ама аз през нощта тръгнах да раждам.
Мъжът ми присъстваше на раждането. Майка ми също беше в болницата. Веднага след като родих и двамата бяха при мен в залата (аз раждах във ВИП зала де). Доста време постояха и се чувствах прекрасно, че има с кого да споделя радостта. По телефона се обадих най-напред на брат ми и то защото майка ми ме подсети  Embarassed. Като му казах "Честито! Стана вуйчо!", той си мислеше, че се шегувам.  Mr. Green Ама след 15 минути дойде в болницата.
След това се обадих на баба ми. Милата, разплака се... радваше се, че съм родила, че всичко е наред и че съм се обадила.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт