Медицински университет - Тема 6

  • 17 438
  • 260
  •   8
Отговори
# 240
  • Мнения: 4
Здравейте,  дъщеря ми ще се яви на редовния изпит по химия в МУ София за покачване на оценката, на предварителния изкара 5.50. Въпроса ми ако, случайно изкара по- нисък успех, коя оценка ще се вземе за кандидатстване?

# 241
  • Сливен
  • Мнения: 70
Здравейте,  дъщеря ми ще се яви на редовния изпит по химия в МУ София за покачване на оценката, на предварителния изкара 5.50. Въпроса ми ако, случайно изкара по- нисък успех, коя оценка ще се вземе за кандидатстване?

Оценката, която е по- висока 😉 Успех!

# 242
  • Мнения: 354
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

А дали някой знае кога ще излезне химията в СУ? Да не би да е ведно с биологията? Или директно ще има класиране на 9.07?

# 243
  • Мнения: 4
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема

# 244
  • Мнения: 354
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Автоматично се взима по-благоприятната за кандидата оценка.

# 245
  • Мнения: 4
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Автоматично се взима по-благоприятната за кандидата оценка.
Много ви благодаря!

# 246
  • Мнения: 20
Здравейте, някой има ли информация колко човека са се освободили да учат медицина в МУ София, защото искам да знам има ли смисъл да си подавам документи за преместване да уча в София, тъй като ми е мечта да съм в този университет, но за съжаление не съм в него, а в друг. Просто да си пресметна шансовете какви са ми, колко човека са се отказали и с какъв успех могат да ме приемат?
П.С. сега в МУ София, както и в другите университети вече приемат и студенти с договори, възможно ли е да се преместя да уча в София, но с подписан договор от болницата в рамките на настоящите условия?

# 247
  • София
  • Мнения: 17 343
Здравейте, някой има ли информация колко човека са се освободили да учат медицина в МУ София, защото искам да знам има ли смисъл да си подавам документи за преместване да уча в София, тъй като ми е мечта да съм в този университет, но за съжаление не съм в него, а в друг. Просто да си пресметна шансовете какви са ми, колко човека са се отказали и с какъв успех могат да ме приемат? - Не можете да си пресметете шансовете. Дори и да има информация за броя на отказалите се /а такава не се публикува/ няма как да знаете колко други студенти и с какъв успех също са подали заявление за преместване. Просто пробвате.
П.С. сега в МУ София, както и в другите университети вече приемат и студенти с договори, възможно ли е да се преместя да уча в София, но с подписан договор от болницата в рамките на настоящите условия? - Би трябвало да може, не виждам пречка. Но това с тези договори е много ново и не знам дали има проигран такъв случай.

# 248
  • Мнения: 76
Здравейте, някой има ли информация колко човека са се освободили да учат медицина в МУ София, защото искам да знам има ли смисъл да си подавам документи за преместване да уча в София, тъй като ми е мечта да съм в този университет, но за съжаление не съм в него, а в друг. Просто да си пресметна шансовете какви са ми, колко човека са се отказали и с какъв успех могат да ме приемат?
П.С. сега в МУ София, както и в другите университети вече приемат и студенти с договори, възможно ли е да се преместя да уча в София, но с подписан договор от болницата в рамките на настоящите условия?

Ако ви е мечта, защо не пробвате? Не мисля, че има какво да губите (предполагам не се изтеглят документи преди да имате отговор от МУ СФ).

# 249
  • Мнения: 4 382
В кои университети, освен МУ-София и МУ-Плевен, след трети курс е циклична формата на обучение?

# 250
  • София
  • Мнения: 6 746
В кои университети, освен МУ-София и МУ-Плевен, след трети курс е циклична формата на обучение?

не е ли еднакво навсякъде?

# 251
  • Мнения: 10 478
Не, навсякъде е различна програмата. И при фармацията е така.

# 252
  • София
  • Мнения: 6 746
Не, навсякъде е различна програмата. И при фармацията е така.

какво значи "различна"? различни предмети, различен хорариум, различен формат на обучение?

# 253
  • Мнения: 5 200
Здравейте,
Има ли кандидатстващи в Пловдив, които ще се явяват на изпит по етика?

# 254
  • Мнения: 2
Здравейте! Искам да попитам с бал 33.10 ще ме приемат ли в Софийски университет и с бал 31.81 в тракийски университет специалност медицина(момче съм)?

Общи условия

Активация на акаунт