Да пием по бира в памет на Георги Минчев. 4-6 май в Южния парк.

  • 2 733
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
А така, добра идея за среща, щото и представа си нямам нито къде е тоз парк Южен, нито как се стига до него Laughing Кажете до какво централно място е близо примерно?! Или нещо по-известно?

# 16
  • Мнения: 4 138
моят синоптичен гадател го дава за неделя 26 градуса.........без дъжд. нали следобед, щото съм малко зле със сутрешното ставане. мезе да носим ли Flutterаз правя жестоко суши, побългарено. върви със всичко.

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ако бях в София, задължително щях да дойда 
Много го харесвах. Беше от емблемите на моето време ... бира, раздърпани хипари и рок енд рол. Cry

# 18
  • Мнения: 6 993
моят синоптичен гадател го дава за неделя 26 градуса.........без дъжд. нали следобед, щото съм малко зле със сутрешното ставане. мезе да носим ли Flutterаз правя жестоко суши, побългарено. върви със всичко.
Ъм, аз , такова, няма да имам пари, за това ще мога да си нося само минералната вода или максимум двулитрова кола Embarassed Така че не искам да натоварвам добрия народ да носи мезета Mr. Green
Иначе следобед, те музичката към 18-19 я пускат, ние може по-раншко да заседнем Grinning
Ян Бибиян, аз ще чистя в събота. Можеш да ми дойдеш на гости Grinning

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
С бригадата ли да идвам? Laughing

# 20
  • Мнения: 3 323
В колко часа и къде точно? Моля като на незнаещ да обясните....

# 21
  • Мнения: 4 138
аз подробности незнам, да каже еовин. според нейната информация ще решим къде е най-удобно.

# 22
  • Мнения: 2 353
  И ще се возим на паратропера, йееее!

# 23
  • Мнения: 4 138
ми тогаз в 17 на главното вход да кажем. този който е от страната на витоша.
еовин, ти не си ли в студ град.

# 24
  • Мнения: 6 993
Мон дю. Кажете как се стига до там или от Плиска, или от НДК ? Mr. Green
Гледам тука картата - до Лозенец ли е този парк?
Мате - не, зад Плиска живея. Къде такъв успех за студентски град Mr. Green, къде такова ученолюбие Laughing

# 25
  • Мнения: 2 353
  Еовин, вземи 76 и питай някоя бабичка с татус, ще те упъти (може и да съм аз)

# 26
  • Мнения: 4 138
аз съм срещу интепред. може да те вземем с нас с кола. ще ти дам тилифон на лични.

# 27
  • Мнения: 6 993
Чудесно, ако имате място за мен, ще се радвам Hug
Хапке - ти не си бабичка Grinning Имаш време Flutter

# 28
  • Мнения: 4 138
хапка е бабичка под прикритие.на нея не мога да и дам и 22. аз ако бях родила на 21 ти можеше да си ми дъщеря. затва ще черпя бира Laughing

# 29
  • Мнения: 2 353
  Разтекох се!
  Значи, дотук сме 5? Стрелче, все пак решиш да дойдеш, ще ти запазим една малка халбичка.

Общи условия

Активация на акаунт