Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде 25

  • 9 337
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 320
Видяхте ли физиономията на Яух в мига, в който Марк се обърна фамилиярно към него с дрексак?
Аз не спрях да се хиля като пача поне половин час.
Досега май друг не можа да му затвори така устата на Мистър дъ бест Модератор. Joy

Абе, мацки, вие другите теми в подфорума не поглеждате ли?
Другите маменца цяла тема бяха пуснали за малкия Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 636
Хм,  newsm78 аz си мислех,че съм първата  Confused осъzнала се,какво става при вас.
Аz не гледам другите теми.Мнооого рядко се случва да отворя там.Само на6ата тема чета.ОЩе повече,че гледах zа картинки,че предполагам пак аz Ще отворя новата тема.  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 3 423
Видяхте ли физиономията на Яух в мига, в който Марк се обърна фамилиярно към него с дрексак?
Аз не спрях да се хиля като пача поне половин час.
Досега май друг не можа да му затвори така устата на Мистър дъ бест Модератор. Joy

Заразена от Марк, ви казвам,
моинмоин иир аашгайген,
и да не виждам обидени!

Вечернице, това интервю ще остане в историята!
Моят любим другар Гюнтер Яух, затапен от един
обикновен духач. Сигурна съм, че Мистър дъ бест
Модератор ще го помни цял живот, щото е зодия
рак, а раците не прощават. Имам една стара изгора,
дето все ми напомня какво съм била казала преди
12 години, как съм била реагирала преди 11, абе
досадни твари са това, раците, пазете се от тях.

И кво стана с темата?! Слънце весело пече, нам си
кво. Добре, че единият сладолед ми остана, иначе
съм си жива загинала, завалията. Хич не ме интересува,
че вън вилнеят ония двете манекенки на йо-йо ефекта,
аз си вадя от камерата една топка с орехи, една амарето,
една карамел и си облажвам душата. С кроасаните.
Пък навън нека ръждавеят табелките влизането забранено.

Гет реди, кой ще пуска новата тема?

# 288
  • Мнения: 1 636
Утре вечер Ще дават по РТЛ2 моят лÜбим филм(в 20.15),а аz няма да мога да го гледам zа Н_път,че zаминаваме при свеки и други роднини.  Confused Като чух песента на манекенките се сетих zа филмът.Напомня ми моят живот като отидох от Плевен да живея в Пловдив.Ех споменииии,много хубави спомени...
Име на темата?

# 289
  • Мнения: 1 242
Моин, мадами.

Много съм иЗтървала вчера. Така е, като Заспивам с кокоШките напоследък. От пролетта Ще да е.

Вечке, едва с едно око прегледах тука темата, така че приеми, моля те, макар и не на място и наШите благопожелания. Laughing

Отивам да се трудя.

# 290
  • Мнения: 2 907
Ау, изтървала съм шоуто на годината  Cry Cry Cry Как така Марк нарече Гюнтер дрекзак? Как можах да пропусна такова нещо, Лиске що не ми каза да пускам ТВ-то, ти поне беше тук.
Ама и аз съм една аршгайге...( много я мразя тази дума, понеже един мой екс само нея ползваше, смотанякът със смотаняк)

# 291
  • Мнения: 3 423
Е, как не казах, седях и си говорех сама.
Добре, че початих с Марк, а и мъжът ми
се върна, та се посмяхме дружно. Казвах
ви аз, казвах, ама не, никой не пуска ТВ.
Не ви се затъпява. И правилно.

Подавате ли си всяка година данъчна декларация?!
От тая година ще задраскват ентфернунгспаушале.
Трябва да пътувате повече от 20 км на ден до работа.
Иначе - йок. Мразя ги тия декларации.
А вземали ли сте си парите, ако сте поддържали хора в БГ?
Дали сега ще могат вече да контролират данните?

# 292
  • Мнения: 3 521
Моин моин...

ТВто вчера остана на секънд плейс, ударихме го на семейно плуване във ваната и раzврат...а то пък имало шоу. Кофти, ама великата истина е кой спал_спал, кой ям_ял, кой гледал_гледал. Пункт.

Раците? Охоооооо гешихте мога да ерцелвам.

 Mr. Green

# 293
  • Мнения: 3 423
Кой ще ми обясни защо във Франция
наричат Сарко френският Хитлер, пък
в Германия френският Наполеон. Могат
ли да се сравняват изобщо тези герои.

# 294
  • Мнения: 2 292
Е, как не казах, седях и си говорех сама.
Добре, че початих с Марк, а и мъжът ми
се върна, та се посмяхме дружно. Казвах
ви аз, казвах, ама не, никой не пуска ТВ.
Не ви се затъпява. И правилно.

Подавате ли си всяка година данъчна декларация?!
От тая година ще задраскват ентфернунгспаушале.
Трябва да пътувате повече от 20 км на ден до работа.
Иначе - йок. Мразя ги тия декларации.
А вземали ли сте си парите, ако сте поддържали хора в БГ?
Дали сега ще могат вече да контролират данните?

Подавам декларации. Таzи година zа поддръжка има променена форма, декларира се на цяла отделна страница и се zадрасква клетката дали прилагаш документ от БГ община, че родителят има нужда от иzдръжка. ПРедполага, ако не я приложиш може и да проверят  newsm78

# 295
  • Мнения: 2 292
видяхте ли поредния абсурд в БГ (подфорум дом и семейство) . НОИ вzели да налагат zапори zа неплатени zдравни вноски  Sick и ако видите колко нещастни и zаблудени тъпанари има, zа които това е нормално  Sick Sick Sick да не си полzвал каквото и да било осигуряване и ако си искал да го полzваш да са те накарали да си платиш или да мреш пред прага им и пак да даваш  Sick Sick Sick
zащо ли мраzя българите толкова много  newsm78

# 296
  • Мнения: 382
И ние сме моин... след като от 3 до 4:30 нощес опищяхме орталъка, сега се гушим, мрънкаме и се сополивим.

Лисе, много сложни въпроси задаваш толкова рано сутрин. Трябва ми речник, още едно кафе и консултация с данъчен експерт за да ти отговоря. Ама друг път. Добре, че не ти се налага да разчиташ на моя отговор.

Ще си ходим на БГ след 10 дена!!! Снощи си резервирах билета и сега се кефяяяяя. Филип сигурно за това изпадна в криза през нощта. Бааааа как съм им набрала на баничките и бозата още от миналата година! Ауаааа...

Катееее, нацелувай, намачкай, налигави и нахапи бузи. И да го слушаш малкия юнак! На патерици...

# 297
  • Мнения: 3 521
В дом и семейство, родители и деца, отчетните и БНМ иzбягвам да чета, раzлични са ми приоритетите от теzи на повечето пишещи там.

Подадох си я декларацията...и си чакам тия дни парите zа морето Mr. Green.
За пътуването е гадно, че zадраскаха кинтите. Докато живеехме в старото жилище се вмествахме в над 20км., сега сме три улици по_блиzо до Аутобана и се раzминаваме със 700 метра от финикийските zнаци Laughing.
Иначе парите zа поддръжката на дядо ми ги вzимаме в БГ_връщат ДДСто(20%) от всички платени иzследвания, скенери, ЯМР, санаториуми, лесно става попълва се молба(май обраzец 4 се водеше или 43, а бе не съм съвсем сигурна), даваш копия на епикриzата и всички бележки кога и какво си плащал и ти превеждат паричките.

Несса, zа баничките_БЛАЗЕ ТИ.

За темата На пук на времето в ДЕ лафим zа пътувания и море...няма да си скапваме настроението zа един дъжд, а Wink.

# 298
  • Мнения: 2 907
Лиске, на теб не ти се разбира кога говориш в прекия смисъл, кога метафоризираш, кога аджеба си сериозна или се лигавиш. Аз снощи нищо не разбрах. Как тъй си чатила с Марк? Аз пак помислих, че си в някакъв сплийн и се базикаш Simple Smile Това е рискът на лисичата професия - понякога оставаш неразбрана. Мизъндърстууд  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 1 636
Не ви ли е 6убе тук да пи6ете zа помоЩите в БГ?Кой zнае,дали няма тук някой проверяваЩ да прочете...  smile3505 Нали zнаете,че ако вие помагате с или беz кавички и тук си получите от парички обратно трябва подпомогнатите там да платят данък на съответната сума...

Общи условия

Активация на акаунт