Кому вярвате?

  • 4 082
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
... от скоро пиша тук, но от отдавна чета...така че имам идея за нещата, ама не се впрягам много  Peace

Разминала си се с бойното кръщение ти.  Mr. Green  Четенето се отблагодарява. Mr. GreenНякой да го каже на  Djane.

# 16
  • Мнения: 1 629
хм...не вярвам на Бърди.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 891
Обаче отдавна ми прави впечатление, че има някакъв вирус ли, лудост ли, скука ли, не знам как да го нарека сред 17-годишните съфорумки. Кога узряха, кога изтрещяха, се питам аз?  Thinking

Сигурно е криза на възрастта. Днес преживяхме една атака, но и утре е ден  Grinning

# 18
  • Мнения: 206
Привидно елементарен въпрос...
Но не е.
Лиске, ако вярваш тук, вярваш навсякъде. Ако не, познай.
Аз съм от вярващите. Или поне така чувствам, че искам, дори когато не вярвам.
Само че светът е лош...

# 19
  • Мнения: 1 100
Не се задълбочавам излишно. С някои леко "нереални персонажи" се забавлявам.

# 20
  • Мнения: 4 138
аз принципно вярвам на всички. и в живота съм така. малко патка си падам, но не съжалявам.

# 21
  • Мнения: 2 353
  Чак да "вярвам", не. Ясно ми е, че нямат тройно дъно пишещите често и от дълго. Уморително е да поддържаш една и съща роля в продължение на години. Останалите с удоволствие опознавам. Пързалките не ме дразнят, това е форум, а не детектор на лъжата. Не се женим.

# 22
  • Мнения: 6 167
аз изпуснах купона днес, Лисо.
но, като го чета е на доста ниско ниво, аре нема нужда.

не вярвам на джане, Ж01 или както там се казва в момента.
има хора с роли и искат да си играят ролите, може би истинския им образ е скучен за публиката.

вярвам на монда и сестра й, на  шанел, на авторката, на франзелата, на кака сийка, дона, мю, реза, дивиана..
оф, много народ. крейзи шик, дещовиди,депешаркчицата ...
май съм склонна да вярвам на повечето хора тук.



# 23
  • Мнения: 2 353
  Днес е имало купон? И квоо?

# 24
  • Мнения: 4 138
  Днес е имало купон? И квоо?
линк, линк, линк

# 25
  • Мнения: 6 155
...на Djane, МФ, Жоро01 и Сержант Руми
...  Роза66 не вярвам

На тези не вярвам. Мисля, че имаше и още Thinking

# 26
  • Мнения: 1 100
А защо не вярвате на Роза? Аз не съм попадала на нищо особено при нея?

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
на мен вярвате ли ?  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 512
За всеки си имам едно наум, защото в Интернет пространството хората имат възможност да се покажат не каквито са, а каквито искат да бъдат. Но всъщност и в реалния живот е така - все играем някаква роля или слагаме маска.
Относно бг-мамското форумско човечество - вярвам на тези, с които се познавам лично и които са доказали, че го заслужават. Не се вживявам много в това дали Пенчо01 и Любимец13 примерно са едно и също лице и дали Драганка действително има ново Бентли или че 17-годишните са изтрещели.

# 29
  • Мнения: 2 353
  Secretgarden, вярваме ти. А сега излизайте от линка Joy

Общи условия

Активация на акаунт