Д-р Райчева и Вита

  • 3 931
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 896
Много се изненадах от написанато в линка, даден от рони, но колкото хора, толкова впечатления.

По темата - аз съм раждала във Вита, с др. Райчева /и Духовников, Гергинова, Петров/. Писала съм много пъти, доволна съм от нея, нямам никакви забележки и към останалата част от екипа. Относно акушерките от Вита - поне докато аз бях там преди две години, имаше само една на щат, другите идваха от Шейново /поне повечето/ - и може би точно там куца организационно, от управата трябва да се уверят, че този наемен персонал е на ниво /друг е въпроса, че за моя престой там аз нямах забележки към тях/. Иначе те са си акушерки така или иначе от АГ болници. Щатната - Надето, е върха просто  Hug   

# 16
Много се изненадах от написанато в линка, даден от рони, но колкото хора, толкова впечатления.

По темата - аз съм раждала във Вита, с др. Райчева /и Духовников, Гергинова, Петров/. Писала съм много пъти, доволна съм от нея, нямам никакви забележки и към останалата част от екипа. Относно акушерките от Вита - поне докато аз бях там преди две години, имаше само една на щат, другите идваха от Шейново /поне повечето/ - и може би точно там куца организационно, от управата трябва да се уверят, че този наемен персонал е на ниво /друг е въпроса, че за моя престой там аз нямах забележки към тях/. Иначе те са си акушерки така или иначе от АГ болници. Щатната - Надето, е върха просто  Hug   

Аз родих във Вита, но при др Кълвачева преди година и съм изключително доволна от целия екип и от акушерките. Надето наистина е връх и дава много полезни съвети. Платих 1400 лв и ми върнаха 400, защото болницата работи със здравната каса, та вярвам и с раждане при РАйчева, пак ще върнат сумата, която се покрива от касата.

# 17
  • Мнения: 46
Раждах при др Райчева и също съм много доволна. Много е внимателна и компетентна.
Писала съм и в посочената тема.Аз раждах във Вита при д-р Райчева.Раждането беше нормално.Супер съм доволна от нея, от екипа и от болницата като условия.Страшно я обичам тази жена, внимателна, отзивчива.Не мисля, че се е променила и от както е в новият си кабинет.По време на раждането беше много спокойна и това определено ми повлия много добре.Съпругът й ми сложи упойката, също е много свестен.
Леко раждане, не сте сбъркали с избора  bouquet
newsm10

# 18
  • София
  • Мнения: 537
За касата - д-р Райчева може да издаде направлението за раждане, на касата във Вита се плаща цялата сума по техните тарифи, а когато касата им преведе парите по пътеката (след около 2 месеца), то Вита ще ги върне на родилката. Само че преди тарифите им бяха 1400 за нормално, 1800 за секцио, като това включва всичко и от тази сума ти връщат полагащото се по каса. Т.е. в крайна сметка на мен секциото ми излезе 1220 (400 върнати от касата и 180 отстъпка от Вита, защото работодателят ми е корпоративен клиент). Сега гледам, че пише нормално 1300 и секцио 1700 "за здравно осигурена пациентка", значи вече нищо не ти връщат от тези цени и реално ти излиза с около 300 лв по-скъпо от миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт