Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 170 - май 2026)

  • 73 857
  • 892
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 13 364




Темата във форума: Предизвикателства, дискусии и ексклузивни промоции за потребителите на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ѝ:








Извадка от Правилата на форума:
Цитат
17. Ограничения на призиви за гласуване в конкурси, игри и др.  
Не допускаме и премахваме призиви за гласуване в конкурси, игри и др.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи и др.


Допустими могат да са:
- международни конкурси с българско участие;
- изцяло благотворителни конкурси;
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma.


Темата е за томболи, игри, конкурси, подаръци и анкети! Моля, не публикувайте хазартни сайтове/игри!



Скрит текст:
Цитат
ПЕЧЕЛИВШИЯ НЕ ПОДАВА ГОДИШНА ДЕКЛАРАЦИЯ, ЗА ДОХОД ОТ НАГРАДИ
От декларацията по чл. 50, т.е. годишната декларация, от приложение 6, където се декларираха, докато печелившия имаше за задължение за декларирането на този доход вече НЯМА такава графа. Липсва. Изцяло. Защото декларирането на този доход НЕ Е задължение на физическото лице. Появяват се в НАП тези доходи, защото организатора подава справка по чл. 73.
Независимо дали имате или нямате друго за деклариране, този доход няма къде да го впишете. Ако не ви стигат да си вземете пълната сума за облекченията за деца примерно или каквото и да е облекчение, си правите справка в НАП за точната сума. Служител ще ви каже къде да я впишете. Предполагам на ред 8 от самата декларация. На самия ред си пише, че тази сума се вписва след справка от НАП. Ако я подавате електронно, системата я попълва автоматично.





# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 7 515
ПУ първа Joy

Чакам Нетле да публикуват печелившите от Пюрина. Не, че имам известие от тях, но надеждата умира последна

# 2
  • Мнения: 5 142
Захарче, благодаря за новата тема. В Orange има номинации за БГ книга и може да се спечелят ваучери на стойност 100 евро.



https://www.orangecenter.bg/obicham-balgarskata-kniga

# 3
  • Мнения: 1 299
Да се запиша и аз и да споделя, че от последното теглене в началото на седмицата на Ная съм с продуктов комплект. Децата са най- щастливи😁

# 4
  • Мнения: 1 365
Честита ни нова тема! Захарче, отново е много красива, благодаря.
Манифестирам за  10 награди, пък приемам и повече.
И аз се надявам на мейл за Пюрина, докато не публикуват късметлиите, си се надявам.
В Престиж се задава нова игра, за която ще се регистрират кодове от вътрешната страна на опаковката https://prestigepromo.bg/Hyper2026/

# 5
  • Мнения: 2 179
Честита нова тема! С благодарности към всички, които я правят едно уютно и приятно място за споделяне на положителни емоции! Да си пожелаем купища спечелени желани награди, които да използваме с удоволствие!

Приключих месеца с кутия майонези от Хелманс (вече получена) и мини игра от Милка (в очакване да я получа някой ден).

Самоцитирам се от предходната тема и добавям още няколко активни игри, които са ми отворени на екрана:
Скрит текст:
Лили са обновили секция Игри https://lillydrogerie.bg/lilly-games
Една игра от списъка им - за феновете на селфита - с 2 награди: https://lillydrogerie.bg/news/post/old-spice-tomorrowland-rules


Тук също има леко раздвижване https://pgonlinepromos.bg/

Хенкел с една кампания на Глис за връщане на сумата + анкета https://www.henkelpromo.bg/

Престиж с настоящи и бъдещи кампании - при тях никога не е скучно, радват ме, когато споделят какво ни очаква https://prestigepromo.bg/

Милка https://www.milka.com/bg/monopoly/
Локтайт https://promo.henkel-loctite.bg/
leibniz https://leibniz.bg/
Рио Маре https://promoorno.bg/
Сушард https://www.suchard.bg/

# 6
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Честит 1-ви май! Честита нова тема! Благодарности за красивото оформление и на всички, които я обогатяват! Да я изпълним с много награди и хубави емоции!

Надявам се да има повечко заслужаващи си игри.
На P&G не виждам мин. сума за покупка, за да ти върнат парите. Чудя се дали да участвам, предният път имах проблеми и 3 месеца не можаха да ми ги преведат. А комуникацията с тях е много, много мудна.

# 7
  • Мнения: 2 179
Честит 1-ви май! Честита нова тема! Благодарности за красивото оформление и на всички, които я обогатяват! Да я изпълним с много награди и хубави емоции!

Надявам се да има повечко заслужаващи си игри.
На P&G не виждам мин. сума за покупка, за да ти върнат парите. Чудя се дали да участвам, предният път имах проблеми и 3 месеца не можаха да ми ги преведат. А комуникацията с тях е много, много мудна.

Минималната сума е 20Е. Видимо е и на картинката.
Скрит текст:
https://jolt-assets.s3.eu-central-1.amazonaws.com/template/pgonl … /terms.pdf?v=3384
Цитат
b) Участникът трябва да закупи Участващите продукти в Кампанията, на минимална обща
стойност 20 евро / 39,12 лв. с ДДС, от Участващите магазини по време на Срока на Кампанията
и да може да представи доказателство за покупката (касова бележка/данъчна фактура)
*Партньорът си запазва правото да поиска допълнително доказателство за извършени онлайн
покупки (пр. онлайн поръчка) в процеса на валидирането на касовата бележка / данъчната
фактура;

# 8
  • Мнения: 4 310
Честита нова прекрасна тема! ❤
Честит нов месец и честит празник!

Пожелавам много успехи на всички.

И аз чакам още Пюрина, макар че веднъж участвах само.
Не съм сигурна в коя игра да се включа, нещо не ме впечатляват новите.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 035
Това е моят любим месец и си пожелавам много награди и положителни емоции.
В Пюрина и аз участвах, котките на село намазаха, и да не спечеля не е загуба.
Ще се включа в Рио Маре и още някъде Simple Smile

# 10
  • Мнения: 250
Честит празник!
Честита нова тема!
Пожелавам много късмет и награди през новия месец! 🍀

Нова игра на JYSK от 04.05., не е активен линка все още
https://game.jysk.com/jbg/outdoor-2026

Последна редакция: пт, 01 май 2026, 11:28 от Arina7

# 11
  • Мнения: 1 455
Пльос в новата тема с 10Е от Кока Кола🫠

# 12
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Rallii, благодаря ти. Кой да види телефона на картинката? Гледах показаните продукти и линка с тези, които не участват. И затова съм го подминала.

# 13
  • Мнения: 2 323
Късметлийски месец на всички. За Глисс дали има минимална сума?

# 14
  • Мнения: 1 465
Честита нова тема ,да я напълним с положителни емоции и награди  .Днес ми пристигна раницата от Куйнс ,много ми хареса .

Общи условия

Активация на акаунт