Парфюмни размисли и страсти - 302

  • 44 364
  • 672
  •   3
Отговори
# 510
  • Мнения: 4
Много добре звучи ^ 🥰🥰🥰
Аз бях на косъм да купя CH good girl jasmine absolute, но за тази цена ми се стори почти монотонен и слаб. Вчера си поръчах мостра нa Avon Far away Beyond 😀 и тайно се надявам да ме впечатли. Ако не - ще ходя пак да тествам скъпотии...

# 511
  • Мнения: 34 808
Обувката жасмин е ужасяващо силен парфюм. Влиза в носа и мозъка и става досаден. Монотонен може да се каже, но слаб не е.

# 512
  • Мнения: 4
Мисля че ми е бъгнат носа от капки за нос преди години. Наистина вече нищо не ми е тежко. Добре е да знам че се усеща силно от другите. Ах харесвам го и на есен катоппищо ще го взема. Благодаря densi

# 513
  • Мнения: 10 657
 Мнение на лаик : обувките са силни и натрапчиви. Жасмин е най-силната и натрапчива от всички.

# 514
  • Мнения: 34 808
Тя е направена четох нарочно така, че да избива всичко.  Такъв си е замисъла за студено време зимата, за барове и заведения.

# 515
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
Обожавам първото Обувче едп, изключително секси и траен парфюм, а в развитието си става още по- секси.Даже днес ще се напръскам с него, уникален, ловец на комплименти.

# 516
  • Мнения: 4
Него ли предпочитате пред jasmine absolute? Първото наистина е доста силно и трайно. Даже май най много от всички.

# 517
  • Мнения: 876
Мили люде, ако някой знае красив аромат на цъфнало лимоново дръвче ще бъда много благодарна. Не на лимон или листа а този аромат който струи от цветята на лимона, когато цъфти. Имам на терасата такова лимоново дръвче и всяка вечер този красив аромат ме упойва, знам че няма как да се пресъздаде буквално такъв аромат, но бих се радвала ако намеря парфюм поне близък по звучене.

# 518
  • Мнения: 1 235
На мига се сетих за този, много го харесвам, а аз не се разбирам с цитрусите в парфюми.
Имат промоции в техните магазини и е на много добра цена. Добре е да се тества, разбира се.
https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Rocher/Naturelle-3116.html

# 519
  • Sofia
  • Мнения: 8 311
Жасминовата обувка е изключително траен и силен аромат. Сега в топлото ми натежава и ще го оставя за есента.

# 520
  • Мнения: 6 917
Мили люде, ако някой знае красив аромат на цъфнало лимоново дръвче ще бъда много благодарна. Не на лимон или листа а този аромат който струи от цветята на лимона, когато цъфти. Имам на терасата такова лимоново дръвче и всяка вечер този красив аромат ме упойва, знам че няма как да се пресъздаде буквално такъв аромат, но бих се радвала ако намеря парфюм поне близък по звучене.
Дано да получите някакви предложения тук. Може да пробвате и търсене във Фрагрантика (search by notes).

# 521
# 522
  • на терасата
  • Мнения: 846
Мили люде, ако някой знае красив аромат на цъфнало лимоново дръвче ще бъда много благодарна. Не на лимон или листа а този аромат който струи от цветята на лимона, когато цъфти. Имам на терасата такова лимоново дръвче и всяка вечер този красив аромат ме упойва, знам че няма как да се пресъздаде буквално такъв аромат, но бих се радвала ако намеря парфюм поне близък по звучене.
За мен в Amyris Femme Франсис Кюркджиян го има аромата на цъфнало лимоново дръвче. Но в него има и други нотки, които изграждат композицията и не е моноаромат на лимоновия цвят. Какъвто и да е, за мен е прекрасен, много мадамски Purple Heart

# 523
  • Мнения: 876
Много ви благодаря на всички, ще пробвам обезателно amyris femme и мисля да пробвам  Replika under the lemon trees, Miller Harris Citron citron и Jo Malone orange blossom, макар и да го дават не траен.

# 524
  • Мнения: 120
Много ви благодаря на всички, ще пробвам обезателно amyris femme и мисля да пробвам  Replika under the lemon trees, Miller Harris Citron citron и Jo Malone orange blossom, макар и да го дават не траен.

L 'élbolario също имат orange blossom и neroli neroli

Общи условия

Активация на акаунт