Магнитчета Данонино

  • 212
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Пускам тази тема, ако администраторите/модераторите преценят, могат да я изтрият, нямам проблем, ако го направят. Обръщам се към вас, за да ви попитам дали имате останали магнитчета Данонино от предишни години и промоции, защото в нас имаме само два останали от голямата ми дъщеря, но малката ми (4 годишна) много ги хареса и поиска още. Ако някой има останали, които смята че не му трябват, моля да пише. Ще оставя снимки на магнитите, които имаме в нас. Поздрави на всички и хубав ден Simple Smile

Последна редакция: пн, 04 май 2026, 12:51 от Модератор Никол

# 1
  • Мнения: 18 690
Ако не съм ги подарила, имам 2-3 колекции. Ще проверя довечера

# 2
  • Мнения: 2
Ако не съм ги подарила, имам 2-3 колекции. Ще проверя довечера
Благодаря предварително Simple Smile

# 3
  • Мнения: 18 690
Снощи гледах, намерих само една, морска. Стара колекция е ш не е в перфектно състояние, защото са били на вратата на хладилника. Няма скъсано или пречупено, но не са и като нови

Общи условия

Активация на акаунт