Пак ни обгазиха...............

  • 1 341
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.chambersz.com/index.php/content/view/8544/112/

# 16
  • Мнения: 6 243
Сикрет, както са ти писали по-горе, това с ТЕЦ-овете е официалната версия. Съмненията в нейната достоверност идват от там, че тия ТЕЦове са си по местата от 30 години, а обгазяванията са от 2004 год.

# 17
  • Мнения: 2 386
Със сигурност са ТЕЦ- овете ... до колкото знам обгазяването не е от 2- 3 години

Извинявай, но това са глупости. Всеизвестен факт е,че боеприпаси от много,много държави се унищожават на полигона в Змеево. И това Е проблем от 2-3 години. ТЕЦ-ове има откакто се помня, такива проблеми-не.

Извинявам се ако звуча остро, но това ми е болна тема.

# 18
  • Мнения: 3 098
Taзи година като си бях в България доста 4ести4ко ходих по Зарата.Едно 4е имах да върша работа там и друго,4е братов4едка ми си живее там.Направи ми впе4атление,4е като постоя и след 1 4ас запо4ва ужасно главоболие,за4ервяване на о4ите. Thinking Питах на какво може да се дължи това,а те ми смеят и казват,4е по4ти винаги са в това състояние заради обгазяването.Даже един ден придружих братов4едка ми до ли4ната й,бях с детето тогава,а санитарката като я видя и запо4на да говори жената,4е "тия калпави управници са ни съсипали децата,непрекъснато се увели4авал броя на деца с проблеми от тези обгазявания".
Освен това обгазяванията не се отразяват само на Ст.Загора,ами и на целия регион.По селата реколтата я съсипвали,а съм 4ела 4е в Гълъбово имало много деца с малформации. Close

# 19
  • Мнения: 3 098
Всеизвестен факт е,че боеприпаси от много,много държави се унищожават на полигона в Змеево. И това Е проблем от 2-3 години.
Жалко,много жалко. Tired
Това е един много красив град,а района там е земеделски и много богат.Как може да съсипват и хората и земята???? #2gunfire
Докога Ще си отварят г······е нашите идиоти и цял свят да тъп4е боклука вътре? Close

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Наближават избори ... няма ли начин да се възползвате някак ...  newsm78  сериозен е проблема ... всички се храним и пием мляко, тъй че всички ни засяга

# 21
  • Мнения: 25 620
Сикрет, ти четеш, рожбе, за това, което ние виждаме с очите си.
Извинявай, но на писано от някой путьо ли да вярвам, или на кьоравите си очи?
Живея на място, от което в ясен ден с просто око се виждат ТЕЦ-овете много добре. Видях и откъде нахлуха кълбата задушлива мъгла при първите обгазявания. От точно обратната посока. Вярвам и на всички мои съграждани, които наблюдават това "странно" явление всеки път.
Сега, понеже виждам, че се интересуваш от темата, ще те помоля едно нещо. Вземи една карта на България и удари една черта от ТЕЦ-овете до Казанлък и Гурково. (Първото обгазяване стигна и до Шипка!). Удари същата по дължина черта в противоположна посока. Мина ли турската граница? А защо Турция мълчи? Защо не се оплакват от обгазяване, когато вятърът духа към тях? А той духа в тази посока поне в 90% от годината. Помисли по въпроса.

# 22
  • Мнения: 25 620
Това е един много красив град,а района там е земеделски и много богат.Как може да съсипват и хората и земята???? #2gunfire
Докога Ще си отварят г······е нашите идиоти и цял свят да тъп4е боклука вътре? Close

То и село Цалапица е "златно" откъм плодородие. Била съм на бригада там и знам. Защо точно там се изхвърлят софийските и пловдивските боклуци? Кой нормален човек сере в хладилника си? (Не се извинявам за думата!) Толкова ли няма по-подходящи терени за бунища?

# 23
  • Мнения: 855
Няма оправия и това е...  Confused Ние цял ден бяхме навън с малкия вчера...и не само ние  Confused Ама и вкъщи да си стоим, то въздуха един и същ  Confused
Между другото от няколко години имам сенна хрема и вчера бях в окаяно състояние - не спирах да кихам, очите ме сърбяха и бяха кървясали, носа ми течеше като река в резултат на което днес е протрит и червен, незнам има ли връзка с обгазяването , но не бях толкова зле предишните дни  Thinking

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 10:54 от ive1ina

Общи условия

Активация на акаунт