Слънце Търновският край огрява и любов дарява

  • 11 322
  • 307
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 203
И аз препоръчвам д-р Косев!!!

# 211
  • Мнения: 884
Не съм от най-редовните "писачи", но пък всеки ден чета. Ако може да ме намърдате в списъка:TIHA VODA-28.04.75, Вали- 09.03.97,другарчето ми Пламен-22.01.75. Дидка - ще доидеш ли на кафенце у дома в неделя следобед?

# 212
  • Мнения: 884
За доктора-на лични впечатления ли се базират мненията ви ?

# 213
  • Мнения: 683
И аз препоръчвам д-р Косев!!!
  Peace

# 214
  • Мнения: 144
Tiha Voda аз раждах миналата година септември, горещо ми бяха препоръчали д-р Б. Косев, но аз така и не се реших да се свържа предварително с него (от суеверия и разни други такива). Отидох да раждам без никакви предварителни оговорки и на смяна беше завеждащия отделението д-р Сотиров. Останах с безкрайно добри впечатления от него и от това, че дори и без уговорки бях обгрижена с внимание, бяха ми сложени месна упойка за самото раждане, от което нищо не усетих, а после и пълна упойка за зашиването, тъй като бях с епизотомия (извинявайте, ако не се пише така  Embarassed). Мисля, че към който и от двамата специалисти да се обърнеш няма да сбъркаш.
Леко и безпроблемно раждане желая и на теб  Hug.

# 215
  • Мнения: 1 546
Дидка - честит рожденник!Да ти е жив и здрав и много да те радва!  bouquet Hug
Милка, аз съм бъдеща мама  Simple Smile
Може ли да добавим някак си това, примерно:Ditta - 05.11.1979. с термин:27.11.2007

# 216
  • Мнения: 1 153
 ooooh!а Ифа все още не е мама,ама май само така се отличава ,че не е детенце Grinning
Дидка честито и от мен,да ти е живо и здраво и много да те радва  bouquet
Дита а тази година кога ще започва фестивала Party
Сиска може ли да те помоля за една услуга,ако имаш време да провериш работното време на химическото чистене с/у вас.Скоро мисля да се възползвам от шивачката от твоя вход ,но пак ще ти се обадя Flutter

# 217
  • Мнения: 927
Тиха вода, и аз родих при д-р Косев с предварителна уговорка. Много съм доволна от целия си престой там.
Милка, страхотно си се справила   bouquet

# 218
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
TIHA VODA, аз също раждах в ГО. Имах контакт и с д-р Косев, и с д-р Лазаров /при който всъщност родих, без предварителна уговорка/. Впечатленията ми и от двамата са много добри  thumbsup.
Когото и да избереш - бързо и безпроблемно раждане!

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 22:52 от pepi111

# 219
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Иве,работното време е от 7.30 о 19.00 Peace

# 220
  • Мнения: 31
 Здравейте мами! Ще вкарам малко off в темата ви, но искам да ви питам нещо. Наскоро посетих един ресторант във вашия град, казваше се "Щастливеца" на главната улица. Останах много доволна от обслужването, кухнята и обстановката. Разбрах, че било цяла верига от "Щастливци"-и Wink. Има ли някой представа от вас, кой е собственика, или собствениците на заведението/а? Много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете с отговор. Поздрави!
 
p.s. Аз между другото съм от Горна Оряховица, но от 15 години живея в София. Simple Smile

# 221
  • Мнения: 884
Благодаря, момичета!

# 222
  • Мнения: 5 696
 FlutterЗдравейте момичета! И аз съм от Горна Оряховица. Случайно попаднах на тази тема и се чудя как досега не съм я срещала. Ще се радвам ако мога да се "вместя" при вас. Гледам и протокол си имате за рожденните дни. Аз съм на 26.05.78г., а моят син Мирослав е на 15.11. 2002г. Засега чао. Вече Ви знам и ще ви следя  Wink

# 223
Я напишете и за мъжете си. gydi.Моят специално много би се радвал и така ще имаме за всички.Нашият татко всяка неделя чете какво се е случило през седмицата
Дидка-да ти е живо и здраво момчето! Много да те радва и нека всички негови мечти станат реалност! (на патерица)
milka-много е красиво! Остави го така. Другата тема може и да се разделят мамите и бебчетата, ако имаш време.

[/size].Снай-голямо удоволствие,но за новата тема или сега?

# 224
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Айде и ние да се запишем. Аз - Ива, 26.09.1977; таткото Момчил - 05.07.1977; бебешокът Ида - 03.07.2006.
Я кажете ми, моля, някой правил ли е тази година топлоизолация, как вървят цените и някой майстор да препоръчате ако може  Praynig. Направо откачам в тия жеги  sweating
Благодаря ви предварително и прохладен ветрец ви желая  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт