Движение на българските майки -ВИДИН тема 11

  • 8 259
  • 304
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 502
Мона каза :

Люси нестл
 платила 32 билета за театъра

бравосимо ,момичета , Hug
утре от колко е театъра , newsm78
значи и  децата от Ново село и Белоградчик ще гладеат постановката  "Секс ,наркотици и рокендрол "  bouquet

# 91
  • Мнения: 2 653
Аз все да ви питам и все забравям.КАква е тази постановка?Аз съм гледала такава с Дони, Калки и Иваило Христов.Има и една с Андрей Баташов.Но те не са хич за деца  Embarassed

# 92
  • Мнения: 2 910
Дал е парите за Ники - утре ще зарадваме Григорова.

Какви пари трябва да се дават още на Ники?

Момичета браво на вас  bouquet, работливи сте като пчелички Grinning

Съжалявам са моята пасивност през последните дни, но докато не ми се оправи Марти, не смея нищо да предприема.

# 93
  • Мнения: 484
Дал е парите за Ники - утре ще зарадваме Григорова.
Какви пари трябва да се дават още на Ники?
Както вече Диди написа,вчера с Лъки бяхме при Василев от Гипс Кошава,през главата на секретарката Лъки уреди една среща с него.Човека ни прие  доста равнодушно,извини се за голямото закъснение и в крайна сметка направи дарение на фондацията на стойност 400лв. като в протокола за дарение уточни,че парите който дарява са за спонсорира нето на бала на Николай Славов от Белоградчик  bouquetПоинтересува се какви са бъдещите намерения на Ники и предложи ако той не успее да влезе да учи по натам да му се обадим и той ще го приеме на работа в неговата фирма:"Една заплата от 500лв на месец няма никак да са му зле" това са негови думи!Но,в крайна сметка както си реши Ники. Crazy

# 94
  • Мнения: 2 653
не успее да влезе да учи по натам да му се обадим и той ще го приеме на работа в неговата фирма:"Една заплата от 500лв на месец няма никак да са му зле" това са негови думи!
Браво  Peace

# 95
  • Мнения: 2 502
bravo,ja !! Peace

# 96
  • Мнения: 2 910
Това е повече от хубаво,че за Ники ще може да се намери работа Hug
Знам, че парите, които трябваше да даде са за бала на Ники, но аз питах, какви пари трябва да му се дават още, след като ние вече поехме тези разходи?

# 97
  • Мнения: 2 502
ние ще си ги възстановим ,тези които сме разходили предварително за куверта и облеклото от нас ,си мисля аз ,да каже касиерката newsm78

# 98
  • Мнения: 2 910
ние ще си ги възстановим ,тези които сме разходили предварително за куверта и облеклото от нас ,си мисля аз ,да каже касиерката newsm78

Точно за това питах, но понеже по начина, по който Диди го е написала:
Дал е парите за Ники - утре ще зарадваме Григорова.

реших, че трябва още нещо да му се дава.

# 99
  • Мнения: 484
ок' давам отчет Peace

# 100
  • Мнения: 2 502
ало ,касиерката ,ти па бързай ,не исках да кажа дадаваш отчет ,а само разяснения ,ти веднага отчети пускаш

и внимавайте ,че видеото на Петя от Ривиерата е у мен , и компроматите са тука
Мели ,Лъки ,Мона , Роси , Петя , Рени , Люси  ,компромати ,само да не слушате  Naughty
Миленка  Чарлин ,Мери ,Рик ,Мерилин,нашата Миле и нашите мъже те си бяха добре хората ,ама вие с тия танци -край нямате и насита  Thinking

# 101
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Пиша бързо-след малко отивам да видя готови ли са билетите и да ги взема.Взех от Мими 20 лв. за всеки случай, не съм питала колко ще струват-трябва да са по-малко.От сутринта свърших това:1-Вела Пискова, 2-тих 3-6-то у-ще, 4-2-ро у-ще, 5-в махлата, 6-7-мо училище, 7-математическата.После, като ми свършиха афишите взех още от Мими и ходихме заедно в л.Каравелов, 5-то оу, английската...и тогава ми се обади Паскал, че е ГЛАДЕН.За днес - толкова-утре продължавам.Гимназията е в понеделник-утре отбелязват 125 години и направо е хаос при тях.

# 102
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Има голяма вероятност утре да съм в Белоградчик и ще занеса малко плакати.след малко отивам на работа и може да не дойда най-вероятно на театъра.Снощи по новините чух, че е от 18 часа newsm78проверете, щото да не започне без децата.Ивелина има бал тази вечер, Мими каза, че ще звънне на Мели да й направи 1 букет от нас.Който прочете това ми писание да влезе във форма, че да не се изложим тази вечер

# 103
  • Мнения: 484
убивам вииииии  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil тетъра довечера е от 6 часа а не от 7
 Twisted Evil #Cussing out а аз казах на Илиев в 6 и 30 да са пред тетъраааа,гадост #2gunfire #2gunfireще умра ей #Cussing out
отивам да оправям бакии

# 104
  • Мнения: 2 502
Мария и Роза от Белоградчик бяха при мен в офиса

17,30 сме с Милена пред театъра  Hug

Общи условия

Активация на акаунт