кога вече има образуван ембрион със сърдечна дейност

  • 2 803
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
В 8 седмица вече сте се вижда и сърдечна дейност Peace Честито и леко бременеене! Hug Flutter

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 555
Само се успокой ! Нормално е да не се вижда! Сърдечна дейност може да се отчетет след 6 г.с. , но не винаги, затова вече в 8 г.с. всичко е на лице !  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 80
Бях при гинеколога в 6г.с. , за да потвърди бременност. Бях правила само тестове дотогава и естествено не можех да повярвам напълно дали е истина. Той потвърди и ми пусна да чуя как бие сърчицето му. Невероятно е. Аз отивам да ми каже дали съм бременна,а той ми пуска направо сърчицето на бебчо. Нямам думи-чувството е неописуемо-за мен беше така,а и бременноста си ми беше желана и не можех да повярвам че е станало от първия път.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
около 7-8 г.с.

# 19
# 20
  • Мнения: 1 183
Здравейте! Вчера бях на преглед при гинеколог и установи маточна бременност в 5-6 гестационна седмица,но не вижда образуван ембрион със сърдечна дейност а само сакче.Нормално ли е на този етап?Последния цикъл беше на 25.03.Моля ви кажете!!!!!Благодаря ви предварително!
Хи-хи-хи,какво съвпадение  Laughing,и моята бременност започна тогава,на 25.03.2006г. ми беше последната менструация,на 20-ти май бях на преглед и се видя сърдечна дейност(около 8-та седмица),и термина ми беше на 01.01,но се роди на 07.01.Пожелавам ти лека бременност и най-хубавото бебе на света   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Не се притеснявай, при мен се чу в 9г.с., аз нарочно не ходих по-рано. При първия преглед бях 5 седмица и още се чудя как видя докторът моята малка точица.
Пожелавам ти безпроблемна бременност.

# 22
  • Мнения: 482
При мен установиха бременност в 5 г.с и сърдечен ритъм в 7 г.с.

# 23
  • Мнения: 5 391
И аз ходих тази седмица, в 5г.с съм, но се видя само плодният сак, без сърдечна дейност все още.
Предният път я чух в 6г.с, не се притеснявай.

# 24
  • Мнения: 34
Много благодаря за подкрепата момичета! Бях отново на преглед и всичко е OK,видяхме малка точица и сърдечна дейност;надявам се и за напред всичко да е наред.Желая на всички ви здраве и късмет!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Да нормално е!
В 7-8 г.с. се вижда ембрион. Спокойно Peace и лека бременност
Лека бременност и от мен!

# 26
  • Мнения: 545
Много благодаря за подкрепата момичета! Бях отново на преглед и всичко е OK,видяхме малка точица и сърдечна дейност;надявам се и за напред всичко да е наред.Желая на всички ви здраве и късмет!

Е, честито! Лека бременност и сладко бебче!

Общи условия

Активация на акаунт