Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
200 000 гласа само в последния половин час! Shocked В потрес съм!

Ами как няма  Mr. Green
Половината Сливен гласува за Деска - другата половина за Христина Wink
Нали Десислава имаше взимане-даване с виден сливенски "бизнесмен" от каракачански произход ... Слуховете говорят, че са се пращали СМС-си за по 2000 лв. за нея  Twisted Evil
Другите пък са гласували за Христина напук на "каракачанските" СМС -си Twisted Evil
Та така Wink

# 46
  • Мнения: 6 618
Ще има ли още издания на Голямата уста?
Да Дуков каза ,че следващия път Христинка ще обсъждат по- обстойно май.

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 16:54 от илияна сърталанска

# 47
  • Мнения: 982
За Десислава са гласували повече хора с смс-и,а за Христина-от дом.телефони.Това е много показателно за групите,които гласуват.


Показателно е ама за нещо друго. Тъй като се пусна слух, че Здравето е закупил незнам си колко ваучера да праща смс-си за Христина, беше редно малко деликатно да ни завъртят, че това не е вярно. Манипулацията продължава.
Не виждам нищо лошо,че Здравко е изпратил мнооого смс-и за Христина.Предполагам не вярваш,че сестрата на Десислава,например,е изпратила само 1.

# 48
  • Мнения: 982
За Десислава са гласували повече хора с смс-и,а за Христина-от дом.телефони.Това е много показателно за групите,които гласуват.

И за какво е показателно?За това,дали са селяни? WinkИли дали са на възраст?Понеже има и баби с мобилни телефони,които се катерят по баирите,за да имат обхват. Joy
Да не говорим,че мобилни телефони имат вече и децата,скоро и кучетата. Mr. Green

Емия,аз не правя никакво внушение,това са думи на човека,който говореше за преброяването на гласовете!
Моята баба живее на село и има само мобилен тел.,Обхватът е добър. Peace

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А кой е трябвало да спечели, че всички са сърдити за Христина  newsm78 .. ако трябваше да избирам между чалга певица и обикновена жена с дете, определено не бих гласувала за чалгата

# 50
  • Мнения: 982
А кой е трябвало да спечели, че всички са сърдити за Христина  newsm78 .. ако трябваше да избирам между чалга певица и обикновена жена с дете, определено не бих гласувала за чалгата
Трябваше да спечели всеки друг,но не и Христина! Wink

# 51
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А кой е трябвало да спечели, че всички са сърдити за Христина  newsm78 .. ако трябваше да избирам между чалга певица и обикновена жена с дете, определено не бих гласувала за чалгата
Трябваше да спечели всеки друг,но не и Христина! Wink

Защо ? Ако е трябвало , защо са я вкарали в къщата при т. нар. ВИП- ове  newsm78

# 52
  • Мнения: 459
А кой е трябвало да спечели, че всички са сърдити за Христина  newsm78 .. ако трябваше да избирам между чалга певица и обикновена жена с дете, определено не бих гласувала за чалгата
Трябваше да спечели всеки друг,но не и Христина! Wink

Защо ? Ако е трябвало , защо са я вкарали в къщата при т. нар. ВИП- ове  newsm78

За да стане това, което стана. Те си и казаха де, сценарий.

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А защо са сърдити ... вие защо се сърдите ... не зацепвам за какво са всичките тези страсти ... между фенове на ааааааа певицата и тази Христина или  ?

# 54
  • Мнения: 982
А кой е трябвало да спечели, че всички са сърдити за Христина  newsm78 .. ако трябваше да избирам между чалга певица и обикновена жена с дете, определено не бих гласувала за чалгата
Трябваше да спечели всеки друг,но не и Христина! Wink

Защо ? Ако е трябвало , защо са я вкарали в къщата при т. нар. ВИП- ове  newsm78
Именно,какво им е виновна Христина,не мога да схвана.

# 55
  • Мнения: 459
Е, аз не се сърдя. Просто Христина ми е адски тъпа и елементарна, а то всъщност колко хора я обичат само  #Crazy

# 56
  • Мнения: 6 618
А кой е трябвало да спечели, че всички са сърдити за Христина  newsm78 .. ако трябваше да избирам между чалга певица и обикновена жена с дете, определено не бих гласувала за чалгата
Обикновенна жена с дете -що за простотия??!!Какво въбще значи това?
Десислава и Магдалена също имат деца ,а както видяхме Христина си е фен на чалгата .


# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
А защо са сърдити ... вие защо се сърдите ... не зацепвам за какво са всичките тези страсти ... между фенове на ааааааа певицата и тази Христина или  ?
и двете са ми еднакво тъпи на мен. не бих могла да бъда фен на когото и да е от ВБ2. не разбирам и хората, които се палят толкова много. в последната тема тук за една вечер и една сутрин се изписаха 70 сраници. тези, които бяха там не го заслужават.

# 58
  • Мнения: 583
Много се изписа за това кой какъв е. С какво Десислава е повече от една обикновена жена като Христина. Това, че всичко беше нагласено си го знаем. Защо трябва да се определя някой като тъп? За нас също може някой да се изкаже, че сме тъпи защото се занимаваме с тези неща. Какво ви грее кой спечели, те взимат парите, не вие няма смисъл да се изписват толкова страници за такива глупости. А и другите от къщата не са останали на сухо. Да не мислите, че са влезнали вътре без да са им дали яка сумичка. 

# 59
  • Мнения: 47 988
ами мен лично ме подразни само това, че сценария им беше много плитко скалъпен...то всъщност и предишните-със светлана и миро са били сценарии, ама аз тях не ги гледах, но тук-просто преминаха всички граници...предаванията по нова също-все едни и същи хора...

Общи условия

Активация на акаунт