кога захранихте с месни пюрета

  • 1 800
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Първото месо, което дадох беше пуйка с тиква на Hipp, когато малчо беше на 9 месеца. Ако имах домашно зайче под ръка, щях да предложа него вместо пуйката.   bouquet

# 16
  • Мнения: 241
На 7 мес и половина - пуйка с тиква на Хип.

# 17
  • Мнения: 1 272
На около 8 и половина месеца с Хип и Гербер Peace

# 18
  • Мнения: 1 043
веднага след плодовите - тази седмица ни бяха първите  Peace

# 19
  • Мнения: 1 559
На 8 месеца (навършени).
Предпочетох Хип (тиква с пуйка, ако се не лъжа). Давала съм и Сънвал, случвало се е да дам и Гербер и Нестле.

# 20
  • Мнения: 526
Въведох месно пюре - домашно приготвено - един месец след като въведох зеленчуковото.
На 6 навършени месеца и няколко дни.

# 21
  • Мнения: 3 423
на 6месеца и 3 седмици със заешко с картофи и копър на Хип(все още това му е най любимото)
заешкото и пуешкото са най подходящите първи не алергенни меса-давай смело Peace

# 22
  • Мнения: 4 451
Въведох го на 7,5м. с пюре с пуешко месо. Peace

# 23
  • Мнения: 559
На 10м и малко с пюре на Хип заешко с нещо, но малката хич не ми ги ядеше местните пюрета и за съжаление още не иска да яде месо Sad

# 24
  • Мнения: 4 161
Ние започнахме с малкото пилешко пюре на Hipp. Някъде към 7-мия месец, тъй като хемоглобина на малкия беше под 100.
Все още яде с удоволствие предимно Hipp. На домащните пюрета се мръщи, стиска уста или плези език.

# 25
  • Мнения: 2 381
На 9 месеца с домашно пилешко месо.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 133
дадох в 7 месец.
Марки - сънвал, хип, гербер, алете и отскоро семплер...като беше малък най-харесваше сънвл.
въведох - пиле, после пуешко, телешко, заешко (не го хареса, чак сега в кухнята го прояде), свинско, агнешко...
риба не обичаме, а черен дроб нямам никакво намерение да му давам...

# 27
  • Мнения: 3 205
На 7 1/2 месеца, с пюре на Хип.

# 28
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Не съм захранвала с месо - вредно е!Синът ми е вегетарианец!

# 29
  • София
  • Мнения: 622
Не съм захранвала с месо - вредно е!Синът ми е вегетарианец!
Joy Теб те знаем- АМ е вредно, киселото мляко от 18-тия ден е полезно, защото е най-близо до природата, месото е вредно, а вегетарианството не е, защото пак в стремежа ни да се придържаме към природата, трябва да се съобразяваме с тревопасната си същност  Joy

Общи условия

Активация на акаунт