По монокини пред детето?!

  • 6 875
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
да знаете преди няколко години каква случка ни разказа един татко(той е наш далечен роднина)
Случката се развива в Созопол на плажа- на плаж са таткото и сина. (майката и става лошо от слънцето и не ходи на плаж)
Синчето (около 5 годишно) си играе в пясъка а таткото се пече на хавлията. Представяте си идилията нали? По едно време бащата забелязва че синът му много втренчено гледа една жена без горнище но не реагирал по никакъв начин защото нали - детето му е МЪЖ нормално било.
Изведнъж синът му се обръща към него и силно извиква (той по принцип като малък все си викаше а растоянието между тях на плажа било над 5 метра) "Татко, татко пък като гледам на тая леличка циците и чурката ми става корава"
Бащата ни разказа че просто усетил как кръвта нахлува в главата му, как се изчервява и му се иска да потъне в пясъка както си лежи като в плаващи пясъци, невел си главата все едно синът му не говорел на него изчакал десетина минути и изведнъж станал,грабнал го за ръката и си тръгнали.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Моите деца също приемат голото тяло,както и всички негови човешки функции за нормални,но знаят,че някои неща са лични.В къщи говорим за секса свободно,без неудобство,защото си е "човещина",но това не означава,че се прави примерно на плажа пред летовниците.Ако на мене не ми пука,че съм гола,може пък на хората наоколо да не им е приятно.Миналото лято бях с дъщеря ми и няколко нейни съученици на плажа и изведнъж цъфва тяхната класна по прашка и монокини.Децата съответно хукват да я прегръщат,както си им е навик от училище,и я помъкват да подскачат във водата...Моето мнение е,че трябва да си има нудистки плажове и "обикновени".Що се отнася до тена на гърдите,лекарите твърдят,че излагането им на слънце е вредно.
Все едно,че аз съм го писала.

# 17
  • Мнения: 5 622
Нито ми е удобно пред други хора, нито пред деца да се събличам по монокини( и по без кини) на плажа.

Пред моето си дете все пще си позволявам да ходя голя, но той е малък. Може би по-натам ще имам известни резерви  Peace

Когато сме на плаж с приятели, долницата ми също не е прашка или е такава, след изричното съгласуване с другата девойка от компанията  Peace

# 18
  • Мнения: 6 461
С долнище и горнище

# 19
  • Мнения: 4 371
С горнище и долнище. По монокини не съм и няма да се пека.  Flutter

И аз така.

# 20
  • Мнения: 7 723
С горнище и долнище. По монокини не съм и няма да се пека.  Flutter

И аз така.

И аз така  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 936
втора опция  Peace

не обичам да се пека по монокини... Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 6 243
На плаж съм винаги с покрити гърди, защото е вредно, а не за да не плаша околните. Аз избягвам като правило да се излагам на слънце, така че дилемата " с монокини на плажа" пред мен не стои. Иначе децата ми гледат циците вкъщи и това не им прави впечатление.  Не мисля, че едно дете трябва да не знае какво има в сутиена на майка му.

# 23
  • Мнения: 3 447
Гола. Ако теоретично сме с приятели с дете, първо бих ги попитала.

# 24
  • Мнения: 6 243
Гола. Ако теоретично сме с приятели с дете, първо бих ги попитала.
В този ред на мисли, питаш ли приятелките си дали може да си гола пред мъжете им? Мен редовно ме питат и всеки път ме напушва на смях. Един път отговорих: ми като се притесняваш, или питай него, на мен ми е все тая, ама момичето не ми разбра закачката Grinning Не съм се замисляла дали ако аз се събличах, щях да се консултирам за това с родителите или съпугите  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 447
В този ред на мисли, питаш ли приятелките си дали може да си гола пред мъжете им?
Ами ние се печем обикновено с друга двойка нудисти, така че не се налага. А ако сме с хора, които се пекат с бански, ще си се пека с бански и аз. Няма да се изтъпаня гола на всяка цена, за да доказвам колко съм разкрепостена  Simple Smile Но принципно - бих питала, или пък ще изчакам да видя дали другата жена ще си свали горнището.

# 26
  • Мнения: 6 243
Сигурно е редно да се пита. То и какво друга да си помисли един нормален човек, като ме види под чадъра, накичена с тениска, панталон и шапка, да се крия от вредните УВ лъчи. Изпъва се и ми иска позволение може ли да се разголи, естествено. Grinning

# 27
  • Мнения: 2 427
Сладка хапка,страхотен аватар Laughing!
Само едно леко отклонение от темата.На мен лично ми направи ужасно впечатление че много от държавите от туристическите дестинации(мюсулмански държави),забраняват печенето на плажа по монокини,и въпреки това все се намира някоя(извинете)патка,която да остане по прашка и по без горнище.И все си мисля"абе,толкова като обичаш да се печеш гола,а и очевидно за теб просто е немислимо да не си покажеш циците,защо си дошла тук на море а не си отишла в Биариц или Сен Тропе,където на никой не би му станало кофти при вида ти"?!?
Изобщо според мен човек задължително трябва да се съобразява с голотата си-приятна или неприятна е за останалите и дали ги смущава.Колкото до чудите мъже в присъствието на монокинка-едва ли имат нещо против.Виж съпругите им със сигурност са на друго мнение.
И още едиH Off:а какво мислите за малките момиченца с прашка?Говоря за деца на 3 години примерно.
На мен ми прави ужасно впечатление!

# 28
  • Мнения: 834
Аз ще се пека тази година с цял бански не заради детето, а заради пустия корем. Иначе не ми пречи да се преобличам пред детето. Може би догодина ще трябва да се съобразявам вече.

# 29
  • Мнения: 6 243
amymommy, благодаря!

Дълго време смятах, че няма по естествено нещо от дете голо на пясъка, но откак педофилията стана реалност в нашия живот, си мисля, че дори прашката е по-добрия вариант от откритите гениталии. Само че дъщеря ми не мисли като мен и се събува светкавично.

Общи условия

Активация на акаунт