какво мислите за сайтовете за запознанства?

  • 4 804
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Риск печели, риск губи.
Като в живота.

# 16
  • Мнения: 2 099
Вижда ми се много вятър и мъгла с тези сайтове,а и какво се случи с една приятелка  ooooh!
Запознава се с един от елмаз ли сладур ли де да знам точно кой сайт беше.От Варна беше въпросния господин,описва себе си като кротък и миролюбив човечец,божа кравичка ...премести се и заживяха заедно близо година и нещо.Сега в края на февруари се прибра момичето,гада я пребил почти до смърт,бил я тя припадала,свестявал я със студен душ и пак бой ,накрая е душил и я изхвърлил навън...думи нямам садист абсолютен..и от нея разбрах че и предишната си приятелка подредил по същия начин...само незнам това момиче като е разбрало за бившата приятелка що не си е събрало багажа и да се махне.Настръхва ми косата от тези нет гаджета и срещи с напълно непознати хора с които само си си писал...
Апропо на младежа регистрацията във въпросните сайтове още си е активна,търси нови приятелки май Confused

# 17
  • Мнения: 6 417
Рискът да попаднеш на някой подобен в Нета е точно толкова, колкото и в реалния живот. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 099
Незнам Шушонке аз направо се втресох като я видях на какво прилича след побоя,ума не ми побира как може да душиш човек бе??????? баси изрода.
Може би в нета влизат хора които са леко свити ли незнам точно как да го формулирам и стават по лесно жертви...незнам

# 19
  • Мнения: 25 619
Добре, съгласна съм, че това е едно виртуално място за запознаване, нет-кръчма да го наречем. Ясно е какво и защо търсят там "свободните електрони", т.е. хора без постоянни връзки.
Но какво правят семейните, а?  Wink Доколкото знам, доста такива се навъртат там.  newsm78

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Често пъти повечето люде в тези сайтове послъгват-или са свободни/а пък са женени/ или са ергени, /а жена му го  чака в къщи/, ама това се разбира след х-тата среща , а за тях това е приятно преживяване, ама как да го разбереш в началото??? Сигурно има и свестни, но как да разбереш? То и в реалния живот е така? newsm78

# 21
  • Мнения: 603
Хм, имах една снимка в профила си в яху. За мое учудване, една потребителка/потребител в елмаз.ком си беше добавил/а моята снимка на неговия/нейния профил.  #Crazy Писах на администратора и профила на този потребител бе изтрит.
Много ми е странно това да се регистрираш  с чужди данни.
На тема сайтове за запознанства бях много отдавна. Сега са ми... Sick

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
и аз бях отдавна на тази тема, като мома.
запознавала съм се със страхотни мъже Embarassed отговаряха си на снимките и не бяха женени Wink

# 23
  • Мнения: 5 370
Имам приятели, които се влюбиха там.

Peace newsm10
Според написаното дотук аз съм:комплексарка, свита душа, скромничка ( Mr. Green Mr. Green),
може би авантюристка  newsm78
Факт е, че от гореизброените категории съм срещала повече в реалния живот. А и да не мислите, че човек току-така си взема багажа и се премества при някого, с когото си е чатил до снощи, примерно?

Нелипухо-не знам как се изговаря-доста мъже пребиват жените си, след като, да речем, са се запознали с тях в кварталното кафене или пък в дискотеката. А после, ни лук яло, ни лук мирисали, продължават да се запознават с други. БЕЗ ИНТЕРНЕТ!
П.С. На времето даже предложих историята ни на сайта, дето се запознахме, но не реагираха-техен си проблем.

# 24
  • Мнения: 5 103
Не мога да осъждам хората по тези сайтове, не ги познавам. За мене си, не бих влизала в такъв сайт.

# 25
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Добре, съгласна съм, че това е едно виртуално място за запознаване, нет-кръчма да го наречем. Ясно е какво и защо търсят там "свободните електрони", т.е. хора без постоянни връзки.
Но какво правят семейните, а?  Wink Доколкото знам, доста такива се навъртат там.  newsm78

сигурсно ще съжалявам за това, което ще напиша и ще има хора, които ще се сърдят ама айде... по повод семейните с регистрации в тия сайтове.... имам приятелка, която там се запозна с такива създания от мъжки пол. те искаха едно нещо само, и го получиха. сега е по- лесно да се свържеш с някого по нета заради секс, знам ли... това си е мое мнение. не казвам, че това което търсят семейните мъже в тези сайтове е на добре, но път дори и да ги нямаше, пак има къде да намериш да се врътнеш.

# 26
  • Мнения: 3 423
създания от мъжки пол. те искаха едно нещо само, и го получиха.
сега е по- лесно да се свържеш с някого по нета заради секс

Разбира се, че е така, бързо,
неангажиращо, ефикасно.
Все пак хората стават все по-заети,
пък и след определена възраст няма
нужда от броене на звезди и дебнене
на залеза, сричайки стихове, цак-цак.
Добър вечер, благодаря, довиждане.

# 27
  • Мнения: 4 733
 За всеки интернет влак си има пътници, това мисля.

# 28
  • Мнения: 6 167
всеки има право да търси щастие и да намери човек за себе си.
и това е един от начините.
друг е въпросът какво реално се случва в голяма част от случаите.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 172
Сайт за запознаства пресече пътищата ни с моя мъж преди 3 години. Още едно място, макар и виртуално за срещи, само с по-голяма насоченост и концентрация на енергиите, но пак си е въпрос на късмет. Просто съдбата може да се развихри и там, ако си поиска. Иначе и там хора разни, разни идеали.

Общи условия

Активация на акаунт