Шумен -13

  • 24 795
  • 282
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 370
Dilqna, аз ходих на училище за бременни. Препоръчвам ти го. Разтоварва те психически,получаваш отговори на много въпроси, а най-много ми допадна посещението на родилна зала. Това за мен си беше голям плюс, защото като отидох да раждам, определено не попаднах в непозната среда и знаех кое след кое следва. А и не на последно место ще се запознаеш със други мами, с които след няколко месеца може и да си бутате количките заедно.

Днес направихме прощъпулник на Ивко. Хвана Книгата - ще става учено момчето. след това започна да си я 'чете', за малко пипна и диска, но отново се насочи към книгата. Много обичаме книжки.

# 136
  • Мнения: 112
 Two HeartsДобре дошла на  Дилянка  Two Hearts

# 137
Благодаря за съвета Ани....и аз мисля,че ще ми се отрази доста добре,но си нямам и на представа къде се провежда и къде трябва да се запиша.....рових се тук в нета,но нищо не ми излиза.....някой ако може да ме насочи ще му бъда много благодарна......

# 138
  • Мнения: 4 370
Център за социални дейности мисля че се води сградата. Намира се в улицата от ХЕИто надолу. Една нова сграда е! Като слизаш надолу се намира в дясно. Няма начин да не я забележиш. Курсовете са безплатни.

Ние ходихме за два дни на море,но без детето. Много ни хареса хотела в който бяхме и затова ще отидем пак, но този път с Иво. Условията са страхотни.

# 139
  • Smallville
  • Мнения: 994
А н и,къде бяхте на море?

# 140
  • Мнения: 4 370
А н и,къде бяхте на море?
В Обзор, хотел Казабланка!

# 141
  • Мнения: 67
Здравейте,ние бяхме на почивка  в "Люляците" за 10 дена.  Балканския въздух добре ни дойде,избягахме и от жегата, но вчера като се върнахме Алтайра я хвана летния грип, повръщаше всяка капка вода. Днес вече е добре, надявах се да сте ми дали съвет да добър педиатър, но уви  Sad
Нашата излязла в отпуска и не е писала кой я замества,направо се побъркахме докато намерим кой да прегледа малката,че се притесних,че може да се обезводни.
Добре,че нещата се оправиха с хомеопатичните свещички.
Ще ми дадете ли идея при кой педиатър да я запиша?  Praynig

# 142
  • Мнения: 143
Здравейте!На "Люляците"по НОИ ли ходихте?

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 15:26 от milan.sis

# 143
  • Мнения: 143
Нашия личен лекар е д-р Бъчварова и съм много доволна.Ако ви трябват някакви координати мога да ви ги дам.

# 144
# 145
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Лимонче, въпросът за педиатрите е обсъждан не веднъж. Всеки може да ти каже име на лекар, от когото е доволен. А следващите трима души ще ти кажат, че не са доволни от същия лекар. Така че при кого ще запишеш детето решаваш ти, педиатри много.

Нашата е Бъчварова, също съм много доволна от нея. Но пък две мои приятелки я смениха като личен лекар на децата си...

# 146
  • Мнения: 112
И нашата е Бъчварова. Нямам какво да кажа за нея. За някои неща добре за други, не чак толкова - мнението ми е такова: Никъде няма да намериш идеалния педиатър, все нещо няма да ти допадне /както и с мъжете впрочем Laughing/
Нас вчера ни изписаха от болницата.  Rolling Eyes Дани много повръщаше, обезводни се, повръщаше и антибиотика и така след като цял ден и цяла нощ не можахме да смъкнем температурата накрая ни приеха в детско отделение. Всичко мина добре, ама тая жега там ни стопи лагерите.  ooooh!
 Пазете децата си от страшния грип! Praynig

# 147
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Уф, Рали, все пак стигнахте до там  Sad Важното е, че вече всичко е ОК  Hug

# 148
  • Мнения: 4 370
Аз скоро видях Дани в яслата! Добре си беше, кога успя да се разболее това ангелче!  Crazy

# 149
  • Мнения: 2 609
Браво на Дани, той е юнак.Hug
Рали, дано да нямате такива премеждия занапред. Praynig


Честит рожден ден на Елеонора!
Много здраве, щастие и сбъднати мечти!

Общи условия

Активация на акаунт