Шумен -13

  • 24 781
  • 282
  •   1
Отговори
# 150
  • където има любов
  • Мнения: 307
Лимонче и аз съм на мнение ,че идеален педиатър няма.Нашата педиатърка е хомеопат.Доволна съм че лечението винаги започва първо с хомеопатия,разбира се ,ако е подходящо за случая.Но пък има много други неща,който ме дразнят,затова не бих я препоръчала.
Ани ,пак вкара снимчица!Всъщност ти била ли си манекенка,или фотомодел,защото позираш отлично! Simple Smile

# 151
  • Мнения: 1 802
Браво на Дани, той е юнак.Hug
Рали, дано да нямате такива премеждия занапред. Praynig


Честит рожден ден на Елеонора!
Много здраве, щастие и сбъднати мечти!



Кари, сърдечно благодаря за пожеланията! Желая всичко най-хубаво и на теб!    Hug

# 152
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Елеонора!
много щастие и късмет и само хубави неща да ти се случват!:)))


Светле, манекенка с тоя ръст няма как да съм била. А бе изявявах се , но с детските групи. Като взе да ми личи че не съм дете се пробвах и модел да съм, ама не ми върви в тая професия. Снимах се при разни фотографи, но като направим по една сесия и край. Но и аз сакън да не ме поразсъблекат малко...... ей сега на тоя акъл да се намери кой да ме снима.... Wink

То си личи че и личния ми фотограф не се навива даже  hahaha

# 153
Здравейте мами,отдавна не съм писала,но то в тия жеги се чудихме къде да избягаме.......Ани благодаря ти за координатите,които си ми дала за училището,тия дни ще намеря време да отида...А относно коментарите за добър педиатър,аз няма как да съм компетентна още по този въпрос,но моята кръстница е много доволна от д-р Дончева....така,че ви я препоръчвам.Да ви споделя тази сряда мислим да отскочим със съпруга ми до Турция(Истанбул) в едни приятели за няколко дни.Адски много се вълнувам,но в същото време и съм много притеснена как ще ми се отрази дългият път и разходките там,понеже сега съм в 10 седмица,а този период е най опасния.Д-р Йорданов ми каза да тръгвам,но щял да ми изпише някакви хапчета да се чувствам по добре,и други за всеки случай ако получа някакво кървене.Да ви кажа и аз не знам как да постъпя,толкова много ми се ходи,но ме е страх после да не съжалявам.Вие какво бихте ме посъветвали,някоя от вас не е ли пътувала толкова на далеч по време на бременността.А най-важното е че не ми става некомфортно по време на път,даже се чувствам добре,а и в Турция температурите са по -ниски с около 10градуса отколкото в България.чао засега и много усмивки на всички....Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 154
  • Мнения: 112
Честит Рожден Ден Елеонора!
Да си жива и здрава, да те обичат и ценят всички хора около теб и да те радват твоите най-обичани същества!

# 155
  • Мнения: 1 802
Aни, Рали  Hug благодаря от сърце! Желая и на вас само хубави моменти!  Hug

# 156
  • Мнения: 469
Здравейте мамита, извинете за притеснението, но ми се налага да гостувам в Шумен за седмица две, бих искала да ви попитам от къде мога да вземам храна за 8мес. бебе докато съм там и какво ще ми трябва като документ. аз ще съм в Тракийския. ако има такава кухня няма да мога да разбера ако ми кажете улицата, знам две дет.градини до едно основно училище(там е нашия блок ) ама че обяснение направих Blush дано ме разберете.Благодаря ви!!!

# 157
  • Мнения: 2 609
magirz, по обясненията ти разбирам, че блока ви е до СОУ "В. Левски", нали? Детската кухня е точно по тази улица, към бившия супер на Данко /ако го знаеш/, малко по-напред, има ясла /острани почти винаги има колички с бебоци/. Как го обяснох само, Blush ако не си ме разбрала, ще се постарая повече. Wink
Документи не ти трябват, записваш се от предния ден за другия. Peace

# 158
  • Мнения: 4 370
Момичета, искате ли да си направим среща в скоро време?

# 159
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ани,аз съм за Peace

# 160
  • Мнения: 469
Здравей Кари!!! Благодаря за вниманието. нашият блок е точно да кръчмата "Рака" аз съм вила на ясла в първата ясла от Рака на долу. по мой спомен мисля че двете градини ги дели една ограда,за там ли става въпрос.ако е там в коя от двете градини е кухнята.  блока ни е Лозенград №3 с обяснението ми за училището съм те объркала къде ни е блока но предполагам че сега съм по ясна Blush

# 161
  • Мнения: 2 609
magirz, пратих ти ЛС. Peace

И аз съм "ЗА" срещата, че то откога не сме се събирали. Crossing Arms

# 162
  • Мнения: 112
ЗАААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 163
  • Мнения: 4 370
То аз хубаво ви навих за среща,но ако е тази неделя - ние ще сме на море! Хайде да се видим следващата неделя  Embarassed

# 164
  • Мнения: 2 609
За по-другата 11-12.08 аз отпадам, ние тогава живот и здраве сме на Леденика.

Общи условия

Активация на акаунт