Как ме прецакаха в магазина...

  • 4 437
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 932
И от мен една случка в Пикадили . Събота и неделя обикновено ме мързи да правя закуска , обикновено си поспиваме и когато станем , мъжът ми отива до Пикадили да вземе нещо готово - кроасанчета обикновено . Взима той веднъж и плаща и се чуди как може за едни кроасанчета , мляко и боза да плати 15 лв . Гледа си бележката - купил е и чорапогащник за 5 лв  Shocked  А такова нещо изобщо няма в торбичката . Никой не му обчсни как е станало това на касата . Е , върнаха му парите , но аз като купувам повече неща няма как да гледам дали всичко са маркирали точно и дали сметката е да речем 30 или 35 лв .

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Случвало ми се е в Кауфланд

# 17
  • Мнения: 4 700
А на мен в Метро. Вместо едни очила бях си "купила" (платила) три чифта.  #2gunfire  #Cussing out

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
И на мен в Метро ми се е случвало да м маркират 2 бр вместо 1 или поне аз само тогава съм забелязала,защото нямам навик да си гледам бележките.Обадих се на съответния персонал и веднага ми върнаха парите.

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Лелеееее,а аз никога не сравнявам с бележките,карам на доверие.Ужас!!!!

# 20
  • Мнения: 6 461
Много са ми интересни.....
Що не вземат да маркират по-малко и да останат ощетени те ....ами винаги клиента е ощетен.
И аз съм изпадала в подобни ситуации ,но съм оправяла "недоразумението " на място.

# 21
  • Мнения: 6 461
Преди месец-два, бяха сложили цена на Памперсите - 28.99 лв. Чак вкъщи видях, че на касовата бележка пише 30.99 лв. Не се върнах да се разправям тогава, но днешния случай ми преля чашата.

Оооо...трябваше да се върнеш за памперсите...
....та те се харчат като агнешко по Великден...

# 22
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, и на мен ми се е случвало - във Фантастико. Някакви шоколадови бисквити бяха. Взехме 2 кутии, гледам бележката 3. И се връщам при касиерката, не бях излязла от магазина, а само мръднала с количката на 2 метра. И тя почва: нямало грешка, къде съм ходила. Леле, вдигна ми се кръвното. Извикахме управителката. Върнаха ми 1,50. Не е кой знае какво. Но се издразних, че мен се опитват да изкарат лъжкиня, при положение, че пазарувахме основно и сме направили сметка от 100 лева. И не съм крадла на некви бисквити за 1,50.

Именно тогава, като има много покупки, дълга касова бележка, няма как да зебележиш.

# 23
  • Мнения: 77
да и аз да се включа,наскоро ми се случи по същия начин ми бяха маркирали една лютеница по скъпо отколкото пишеше на етикета,но ме беше срам да се върна и да направя скандал за някакви 0.30лв.,но пък като се замисля никак не е честно да ни правят на глупаци,ами ако нямаш повече пари и си си направил някаква сметка...тогава какво правиш Thinking

# 24
  • Мнения: 5 790
Още не са ме потърсили от КЗП. Ще видим дали въобще ще се занимават....

# 25
  • София
  • Мнения: 245
За съжаление ми е много позната тази ситуация, вече спряхме да ходим в Метро по тази причина, защото там разликите не са по лев два. Последният път като пазарувахме там, ни продадоха едно барабанче за 17 лв, а на етикета пишеше 11 лв.
Дано наистина ти обърнат внимание от КЗП  Peace

# 26
  • Мнения: 2 673
на мен пък ми се е случвало да ми чукнат в БИЛА два пъти крем за лице на Гарние, около 15 лв беше. Сметката ми беше около 40 лв...И още след касата, след като платих, си викам-...брей, нещо мнооооо олеках бе, ..а то кво било...ДВА крема "чукнати" а съм купила само един..Отключиха с някакъв код ли ...незнам как касата, та ми върнаха парите...
Нали се сещата при сметка за да речем 150 лв , че тези пари човек може въобще и да не ги усети.... Това ми е за втори път в БИЛА. Касиерката каза, че е от апарата..не от нея..Пусто, как апарата, не изважда а само събира.. #Cussing out

# 27
  • Мнения: 9 973
А защо ми се струва,че става въпрос за Била?Лично аз пазарувам от там и ми се е случвало да маркират една стока по два пъти.Ама няма да го парвим на въпрос я....
Работила съм в Фантастико и в Европа-касиерка!Сега вкъщи чакам бебе,но не са виновни касиерките!Те са ПОСлЕДНИТЕ хора в магазина,които знаят цените и тн!Те само маркират и вземат парите-това им е работата!Има отговорници,мърчани,шефове и прочие,,,а и Комисия за защита на потребителя!
И мен ме ощипват като пазаря в Т-маркет и къъдето и да е,така че-гледайте докато сте там,после файда няма!!!!!!!!!!!! #Crazy

# 28
  • Мнения: 1 014
Ааа, гледам си бележката едно по едно, докато си марширувам към колата. Откакто в Метро ми чукнаха вместо 1бр. снакс 1 кашон всичко си оглеждам, ако ще и много да е дълга сметката. Върнахме се от вкъщи и им спретнахме скандал. Добре, че там има камери, които следят касите и се видя, че наистина е бил 1 бр. Предложиха ни, като така и така сме платили, да си ни дадат кашончето. Не се съгласихме - върнаха ни парите

# 29
  • Мнения: 4 700
Работила съм в Фантастико и в Европа-касиерка!Сега вкъщи чакам бебе,но не са виновни касиерките!Те са ПОСлЕДНИТЕ хора в магазина,които знаят цените и тн!Те само маркират и вземат парите-това им е работата!Има отговорници,мърчани,шефове и прочие,,,а и Комисия за защита на потребителя!

Права си, че касиерките не са виновним, когато в системата е въведена друга цена. Ама кой е виновен, когато касиерките чукнат една стока 3 пъти вместо един път.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт