Питанка за празника на армията

  • 1 254
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Можеш да го завадеш във Военно-историческия музей.
Там детето ще гледа танкове и оръдия от всякакъв калибър. Може да се пипат.
Ти пък гледай мустаците на директора. Не знам дали може да се пипат.

Ще го питам като отидеме, може и да дава човека Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 401
В колко почва парада?

# 17
  • София
  • Мнения: 9 859
В 9,45 войниците ще са готови за парада,започва към 10.Но за самолети/въртолетите-не зная,пхредполагам по-късничко.

# 18
  • Мнения: 4 585
Адрес: гр.София, ул.”Черковна” 92
Телефони: +359 2/9461805; 9461812, fax +359 2/9461806
E-mail: m.museum@bol.bg
Web site: www.md.government.bg/nvim/_bg/index.html

Това е Националния военно-исторически музей.

# 19
  • Мнения: 1 558
Тази година техника няма да има с изключение на въртолети. Но пък стискам палци на всички колеги, които ще ни представят там!  bouquet

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Адрес: гр.София, ул.”Черковна” 92
Телефони: +359 2/9461805; 9461812, fax +359 2/9461806
E-mail: m.museum@bol.bg
Web site: www.md.government.bg/nvim/_bg/index.html

Това е Националния военно-исторически музей.

Чудех се къде са го преместили, а беше в центъра до НДК, но сега строят нещо там.

# 21
  • Мнения: 2 084
Гледах по тв резила на остатъците от БГ армията. Рипнаха хорце на парада пред Самарското знаме и други светини. Искам да се гордея, че съм българка!

# 22
  • София
  • Мнения: 9 859
Гледах по тв резила на остатъците от БГ армията. Рипнаха хорце на парада пред Самарското знаме и други светини. Искам да се гордея, че съм българка!
Не съм го гледала,но гледах гвардейците...хареса ми много.

# 23
  • Мнения: 2 084
Гвардейците са символ. Оркестъра на гвардията прави шоу. Това не ми хареса, а не гвардейците.

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Гвардейците са символ. Оркестъра на гвардията прави шоу. Това не ми хареса, а не гвардейците.

Не знам какво си гледала, разкажи по-подробно за да разберем, какво не ти харесва.

# 25
  • Мнения: 1 558
Това е било репетиция. Днес интересна демонстрация ще направят колегите от 68-ма бригада "Специални сили"-Пловдив.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 859
Това е било репетиция. Днес интересна демонстрация ще направят колегите от 68-ма бригада "Специални сили"-Пловдив.
Ще гледаме Grinning,макар и по телевизията.Ох,не знам как е при вас,но аз направо настръхвам като ги гледах досега на парада,много ми харесва,честно. GrinningНа живо сигурно е още по-хубаво.Ще разпитам мъжа ми довечера.
Неукротима,ти си военен кадър,доколкото виждам Wink.Браво,винаги съм се възхищавала на жени военни.е,и на мъжете,де Flutter.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 105
Мъжът ми и детето се занесоха да гледат техника и войска. Дано се изкефи малкия. Аз ще си пусна телевизора сега да зяпам, докато вилнея с прахосмукачката.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... докато вилнея с прахосмукачката.

пък си представяш, че си на някои МИ 17 Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 1 105
... докато вилнея с прахосмукачката.

пък си представяш, че си на някои МИ 17 Wink

Хахахаа Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт