Спряхте ли да гледате Нова?

  • 5 203
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не. ТВ-то не контролира живота ми. Гледам всичко което ми е интересно без значение програмата.

# 16
  • Мнения: 6 167
Гледам я колкото я гледах и преди - тоест почти не. Mr. Green
Но ако съм я гледала редовно, да спра защото спечелил еди кой си във ВБ, е голяма глупост. "Това предаване ми харесва, ма няма да го гледам щот е по Нова." Доста тъпо звучи. Rolling Eyes

тъпо ли ти звучи да имаш позиция и да държиш на нея.
аз не мога да разбера това да махаме лесно с ръка и да казваме
'каквото било- било".
днес беше игра, утре с какво ще ме излъжат?
един месец ни се подиграваха, всяка седмица имаше " изненадващи обрати" и глупости.  да, сърдита съм, не желая да ги гледам повече.
категорично им дръпнах шалтера.
а коритаров беше велик в радио свободна европа - сега е смешник с разкопчана ризка.


за теб тъпо- за мен не.

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 11:43 от Lennie

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
да, гледам си Нова. Милен Цветков, новини. ако някой очаква сега телевизията да фалира, май няма да стане.

# 18
  • Мнения: 2 407
Гледам си я ,харесвам календар, Сериалите от 20 нататък.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не съм спряла да гледам Нова. ...не съм гледала Брадъра ... не гледам подобни неща... гледам новини и филми

Аз не съм разбрала как са ви направили на маймуни ...нещо не зацепвам , честно  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 229

Ами аз не се чувствам излъгана и не виждам защо някой би се почувствал излъган. newsm78 Освен ако не си пускала смс-и за Десислава, тогава може. Mr. Green
И аз бях  Shocked като разбрах, че е спечелила Христина, но какво от това...

# 21
  • Мнения: 412
Не ме вълнува кой спечели Брадъра. Предпочитам си новините по Нова, а и някои филми. Кат спра да я гледам... Абе СИА са си решили кво ще става. Просто другия Брадър няма да го гледам. А и не гласувам.
да, да - новините  Peace
а и Милен Цветков, все пак  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 6 167
. ако някой очаква сега телевизията да фалира, май няма да стане.

не, кармакома, никой не очаква телевизията им да фалира.


Serendipity, аз пускам смс-и на други номера и др. каузи, а  Десислава не ми е била фаворит. И не става в-с за това.

мисля , че стана ясно мнението ми, не искам да се повтарям.

така или иначе, и преди Нова не са ми били в топ 5. лесно се разделих окончателно  Laughing

# 23
  • Мнения: 793
Гледам, ядосах се за брадъра, но пък от друга страна са телевизията с най-готините сериали след 20 часа, не мисля че от една такава игра, каквато е вип брадър, ще ме загубят като зрител Peace По повода преди имаше анкета- коя телевизия гледате, ами честно за сега фаворит ми е нова Grinning

# 24
  • Мнения: 4 978
Не, и нямам намерение.
На нещата, които ме интересуват - социални върпоси и политика, се отделя внимание и се отразяват сравнително обективно в
Календар, Темата на Нова, сутрешния блок, Часът на Милен Цветков, на 4 очи.

# 25
  • Мнения: 2 821
Не съм спряла да гледм Нова ТВ. Не одобрявам развръзката на ББ, но това не ме спира да гледам напр. Господари-те, Милен Цветков или Темата на Нова....
Не позволявам такива дребни неща като ББ да ми влияят на живота толкова драматично  Crossing Arms

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
хм, никой не споменава `Горещо`. не го гледате, или не си признавате Wink

# 27
  • Мнения: 4 555
Малко ми е неразбираемо как може която и да било телевизия да ме прави на маймуна, при положение че дистанционното е в моята ръка.

На него има и едно копче за спиране на телевизора, между другото.  Peace
newsm10 smile3501

# 28
  • Мнения: 215
Нова ми е фаворит.
ако ме манипулират редовно в новинарските емисии, нямаше да ги гледам, но не мога да се почувствам манипулирана от игра с огромни рекламни блокове StopГледах ББ, но не съм пускала СМСи, така че не се чувствам манипулирана Mr. Green.

Сериалите след 20.00 часа през седмицата ми харесват, също и Календар, темата на Нова. сега като съм по майчинство се надявам и Милен Цветков да мога да го видя.

Като става въпрос за манипулации от телевизия - мисля, че първенството е за бТВ (не включвам кабеларки като СКАТ). Новините им са почти толкова скучни, колкото по Канал 1 Sick

# 29
  • Мнения: 14
Интересно, но никъде не бе споменато от мен, че толкова навътре е приета тази развръзка, но явно в контекста е намерено последното Simple Smile Темата бе нарочно пусната, за да проследя реакциите (в повечето случаи първосигнални) на българина/ките, когато ги нарекат, че някой ги води за носа или ги прави на маймуна. Нещо, което се забелязва от вашите (на някои) отговори и се потвърждава от интереса, съответно бурните освирквания, в темата/ите на Биг/Вип Брадър-ите Wink

И по темата: освен очевидно всеобщо гледаните Милен Ц., Ники К., сериали след 20 само в едно мнение прочетох за "Горещо", никъде не се видя да ви дразнят почти семейно-приятелските отношения в "Стани богат", "Сделка или не", сега предстои същото в "Един срещу всички"...., но пък не може да се отрече наистина високото ниво на публицистичните предавния, както и уникалният Димитър Рачков Simple Smile...
Приятно посрещане на един от най-светлите български празници!!!

Общи условия

Активация на акаунт