Незнам дали Ви се е случвало?

  • 1 853
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 941
ходя си из нас и си пея зайченцето бяло цял ден си играло,моята приятелка онзи ден пееше на нейния песента "писанче,писанче" и вечерта й се обадих да й забраня повече да я пее пред мен,защото цял ден полудях от това писанче hahaha Скоро викам на мъжа ми "как правят гълъбчетата" и той вече реши че полудявам окончателно #Crazy а за количката-май всички го правим Laughing откачена работа Joy

# 16
  • Мнения: 6 164
За люшкането на пазарската количка и на мен ми се е случвало. Навик, дори мъжа ми го беше придобил. За щастие отмина, защото отдааавна не спи в количката.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 580
И аз да се запиша в отбора Joy
Аз си пея също и вечер, докато малкия спи, а ние ..., нали разбирате Embarassed Embarassed
 hahaha hahaha Joy hahaha
Ужас...

# 18
  • Мнения: 601
И аз да се запиша в отбора Joy
Аз си пея също и вечер, докато малкия спи, а ние ..., нали разбирате Embarassed Embarassed
 hahaha hahaha Joy hahaha
Ужас...

Да.  Laughing Като например : "Зайченцето бяло цял ден си играло...".

# 19
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
май всички сме еднакви ужас Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 4 555
Леле, какво ме чака  ooooh!

# 21
  • Мнения: 521
вси4ки ли се побарквате?аз понейе о6те си нямам бебе и ми е мн сме6но като 4ета.а около мен има мн бебета ама не мога да им кайа ни6то освен "какво прави6 пиленце сладко?" и само това повтарям

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Споко, минава с възрастта на децата  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 521
ок ве4е сам спокойна  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 617
леле дали и аз ще полудея?  Joy

# 25
  • Мнения: 617
И аз започнах да се успокоявам Mr. Green

# 26
  • Мнения: 999
Вчера седнахме на кафе с мъжа ми. Той все Калоян на ръце, а аз още поне 10 минути бутах количката напред-назад.  Joy Joy Joy
И на нас с мъжът ми ни беше любимия номер това.Без да се усещаме и двамата все бутахме празната количка.

# 27
  • Мнения: 9 973
И аз ли ще съм така? newsm78

# 28
  • Мнения: 617
Нека да добавя още нещо, знам че от страни е много смешно, но само който не е изживял стреса от появата на бебе и така живота ти  се обръща.
Една вечер малкия много ревеше от колики и ние с мъжа ми цяла вечер се въртяхме, кой да го дундурка. И както бях задрямала мъжа ми ме бута и казва да оставя бебето в креватчето му. И аз се втрещих Shocked. Беше тъмно в стаята и аз му виждам очертанията че държи нещо, но в същия момент се сетих че малкия отдавна спеше в леглото си, защото аз го бях оставила там.
После разбрах, че мъжа ми сънувал и гушкал и дундуркал възглавницата в съня си.
На другия ден  Joy  Joy  Joy като се сетих умирах от смях то и сега още се смея. hahaha

# 29
  • Мнения: 3 069
Случвало ми се един единствен път.
Бяхме с мъжа и детето в 345.Той го носи на ръце а аз пред щанда за сирена бутам количката напред назад с продуктите и си избирам сирене.
Продавачките зад щанда бяха 2 и се усетих чак когато бяха започнали да се смея с глас:)
Нормално е  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт