Умеете ли да изслушвате хората?

  • 1 770
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Да

# 16
  • Мнения: 1 100
По принцип умея, но когато видя, че няма смисъл, прекъсвам и не слушам, пък какво остава да изслушвам.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 431
Не си спомням, отдавна не ми се е налагало да изслушвам някого.

# 18
  • Мнения: 4 138
май не.

# 19
  • Мнения: 1 299
Мисля, че да...изслушвам ги тия хора...и съвети давам  Joy

# 20
  • Мнения: 583
Да. Изслушвам спокойно всеки, който разговаря с мен. Въпрос на култура е да се изслушва събеседника, и тогава да се изкаже мнение. Нали затова от малки ни учат да замълчим докато другия говори. Много е грозно, когато някой почне да прекъсва, или започне да говори за нещо друго. Просто е невъзпитано.

# 21
  • Мнения: 7 111
Зависи кого слушам.
Има хора, които изслушвам. Има и други, които прекъсвам. Някои директно ги игнорирам.
 

# 22
  • Мнения: 521
изслу6вам аз,ама все проблеми ми споделят и после ми се отразява зле на тиквата

# 23
  • Мнения: 6 618
Зависи кого слушам.
Има хора, които изслушвам. Има и други, които прекъсвам. Някои директно ги игнорирам.
 
Браво !Аз трудно прекъсвам ,а пък да игнорирам и дума да не става.

# 24
  • Мнения: 534
Ако ми говори глупости директно  Naughty
иначе слушам кво да правя   33uu
нали и аз ще искам да ме слушат  Wink

# 25
  • Мнения: 7 186
Умея, добър слушател съм, стига отсреща да не е някой дървен философ, все пак Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 079
Слушам; изслушвам; давам съвети, ако ме питат; помагам, ако искат и ако мога ....  Hug
Хващам се напоследък, че съм се превърнала в "кошче за душевни отпадъци" на приятелите си, точно заради това, че ги изслушвам търпеливо! Tired

# 27
  • Мнения: 2 550
Слушам; изслушвам; давам съвети, ако ме питат; помагам, ако искат и ако мога ....  Hug
Хващам се напоследък, че съм се превърнала в "кошче за душевни отпадъци" на приятелите си, точно заради това, че ги изслушвам търпеливо! Tired

И аз така.
Обаче взе да ми писва...и да ми минава покрай ушите казаното.
А наполедък почнах и да режа "споделящите" . Поуморих се да слушам  Simple Smile

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Изслушвам активно  Mr. Green Което ще рече- слушам, но прекъсвам, за да задавам въпроси и да доуточнявам, нещо, което ми убягва.
Когато говорещият плещи глупости, директно сменям темата  Naughty

# 29
  • Мнения: 4 171
Да,добър слушател съм.

Общи условия

Активация на акаунт