Дъжд вали ,слънце грее,Варненско дете расте и хубавее ( 22 )

  • 12 684
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 635
колани   - от къде си купихте колана за след раждане?

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Момичета пиша много развълнувана!
Нашата Катя_N вече е в предродилна зала с 7см разкритие и чака бебе Габриела.
Стискайте палци всичко да мине гладко и безпроблемно и скоро Катя и Габи да са с нас на разходка!!!

# 47
  • Мнения: 529
 Дано да мине леко и скоро Катя да си гушка бебка.
 КОЛАНИ- от аптеките.

# 48
  • Мнения: 143
Стискам палци всичко да мине добре  Praynig ще чакаме новини за Катя  Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 893
колани има на паркинга на Окръжна в един магазин за патерици и такива неща

ние вече сме с прическа  Flutter мама и физьорка стана. отрязахме си опашката и пиргите че много топлят и все са мокри.само кукуригото запазихме и сега сме с прическа "а ла гарсон"  Sunglasses

и още да се похвалим - вече ядем цяло пюре на обед. смятам утре да пробвам с оризова каша за 18:00 да видим дали ще я хареса  Thinking

Стискам палци всичко да мине добре за Катя   Peace

# 50
  • Мнения: 85
Мили мами, ние от вчера сме си у дома, видях, че сте записали бебе Анна на първата страничка-много благодаря, за съжаление още нямам време да чета всичко писано.

Смятам за коректно да кажа, че изобщо не съм доволна от Окръжна болница, противно на хубавите неща, които бях чувала, тъй че ако има бъдещи майчета интересуващи се мога да си кажа личните впечатления  Sick.

Моля ви ако има мами от Район Одесос да кажат къде са подавали документи за еднократната помощ от 200 лв., ние днес си взехме акта за раждане и се оказа, че никой не може да ни каже къде са социалните на Район Одесос. А приятелката ми пита и за Приморски-ако някой знае моля да ни упъти.

Вече като обебени можем с пълна сила да затрупваме каките и батковците с "бебешки" въпроси  newsm78.

Целувки на всички и лека и спокойна вечер, ние сигурно ще се будим 100 пъти за ядем, ама нейсе!

# 51
  • Мнения: 985
Мили мами, ние от вчера сме си у дома, видях, че сте записали бебе Анна на първата страничка-много благодаря, за съжаление още нямам време да чета всичко писано.

Смятам за коректно да кажа, че изобщо не съм доволна от Окръжна болница, противно на хубавите неща, които бях чувала, тъй че ако има бъдещи майчета интересуващи се мога да си кажа личните впечатления  Sick.

Моля ви ако има мами от Район Одесос да кажат къде са подавали документи за еднократната помощ от 200 лв., ние днес си взехме акта за раждане и се оказа, че никой не може да ни каже къде са социалните на Район Одесос. А приятелката ми пита и за Приморски-ако някой знае моля да ни упъти.

Вече като обебени можем с пълна сила да затрупваме каките и батковците с "бебешки" въпроси  newsm78.

Целувки на всички и лека и спокойна вечер, ние сигурно ще се будим 100 пъти за ядем, ама нейсе!
И аз съм към тях.Намират се до у-ще 'Елин Пелин'-от дясната страна като застанеш отпред.Една дървена барака.В същата барака има и поща. Peace

# 52
  • Мнения: 85
vivi83 много ти благодаря за бързият отговор-това е за Одесос, нали? А Елин Пелин кое училище беше, че се колебая между едно зад Колхозния пазар и едно до Шишковата градинка, остава и да е трето  hahaha

# 53
  • Мнения: 54
Отдавна се каня да пусна темета,но мисля,че вече е крайно време...
Искам да обърна внимание на един проблем,който ни засяга пряко.Отнася се за това,колко много всички майки пазаруват за децата си от магазините за детски стоки из града и какви луди пари се харчат по тези места,а собствениците на същите тези магазини се отнасят с нас като с говеда и ни най-малко не ни уважават.Имам предвид основно,че нито един магазин за деца,няма естакада за колички на входа си и дори вратите не са направени така,че да се задържат отворени.Защо?Много ли е скъпо това съоръжение?Не са спечелили достатъчно от нас ли?Или,така или иначе пазаруваме и нямаме избор.Изобщо,влизането в магазин с количка,е истинско изпитание за комбинативност,сръчност и пъргавина.Не мислите ли,че заслужават лек бойкот?Или...дайте идея?

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
НОВИНКА - Катя_N роди живо и здраво момиченце тази вечер в 8.20ч. Има си всички 10 пръстчета на ръчичките и крачетата. Момата е цели 3кг и 400гр и 49см !

# 55
  • Мнения: 985
vivi83 много ти благодаря за бързият отговор-това е за Одесос, нали? А Елин Пелин кое училище беше, че се колебая между едно зад Колхозния пазар и едно до Шишковата градинка, остава и да е трето  hahaha
Eлин Пелин е като тръгнеш към циганската махала по ул.Георги Кирков.Ако знаеш поликлиниката до махалата-там е у-лището.А по на другата са социалните към Одесос.Телефонът им е 60-29-50.
За съжаление съм забравила улицата как се казва. newsm78
Ааа,сега прочетох за тия 200 лева трябва първо да си изкараш удостоверение за родствени връзки и то именно от Одесос и после с това удостоверение и с копие на акта за раждане отиваш да подадеш молба в социалните.Казвам ти го за да не те разкарват,защото на мен ми скъсаха нервите. #Cussing out

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 23:44 от vivi83

# 56
  • Варна
  • Мнения: 893
виви ти ме хвърли в тъча с тея социални до Елин Пелин Shocked newsm78
значи аз като ходих ми казаха така:
кметство Одесос е до музикалното у-ще на ул.Македония
от там изкарваш за родствени връзки (5лв)
после с
акта за раждане на бебето ,
акта за граждански брак
(или без ако нямате такъв)
лична карта на мамата и таткото
и бележка за семейния доход 1 година назад
и копие от всичко това -
в социалните на ул "Преслав" 22
това е от Валентина надолу към турския ресторант (в дясно се пада след сините сгради)

за "Приморски" знам само кметството къде е - на ул."Мир" , срещу Електрон, преди ветеринарната клиника и Дом на Тапета  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 04:00 от Virginity

# 57
  • Варна
  • Мнения: 893
Клое права си мила , но което ме дразни повече е че повечето от магазините са прекалено тесни за да се напъхаш с количката вътре (камо ли естакада да сложат) и се налага да ходим по двойки за да има кой да остане с детето отвън Close

честито на Катето  bouquet

вижте ни пък нас как налитаме на биричка ,съща бащичко  Mr. Green
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2814511
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2814513

# 58
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Или естакадата ако я има е хлъзгава, треснах се аз по д... веднъж, Киркорова ми е свидетел, а количката с бебо си продължи, добре че беше малко разстоянието и се спря, че бебо както няма книжка още, щеше да катастрофира

# 59
  • Мнения: 2 922
Катя_N роди живо и здраво момиченце тази вечер в 8.20ч.

Кате, да ти е живо и здраво момиченцето!! Много радост! Батко много да я обича!

Общи условия

Активация на акаунт