Дъжд вали ,слънце грее,Варненско дете расте и хубавее ( 22 )

  • 12 710
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 529
"Приморски" - от тук се взема удостоверение за родствени връзки, а социалните са тук.
 
 

# 61
  • Мнения: 3 971
честито на Катето  Hug  bouquet
виви ти ме хвърли в тъча с тея социални до Елин Пелин Shocked newsm78
значи аз като ходих ми казаха така:
кметство Одесос е до музикалното у-ще на ул.Македония
от там изкарваш за родствени връзки (5лв)
после с
акта за раждане на бебето ,
акта за граждански брак
(или без ако нямате такъв)
лична карта на мамата и таткото
и бележка за семейния доход 1 година назад
и копие от всичко това -
в социалните на ул "Преслав" 22
това е от Валентина надолу към турския ресторант (в дясно се пада след сините сгради)




О и аз ходих там, ако имаш въпроси за попълването на документите питай Hug Аз се справих отпървия път ,ама моя позната ходи 6 пъти Shocked Не я знам какво е писала и правила ама newsm78

# 62
  • Мнения: 96
Здавейте и от нас   bouquet.Прибрахме се почти на косъм-още 20 сек и щяхме да изтървем влака tantrum.Баткото /както и усещах/е с бронхит тръгващ към пневмония и от вчера е на антибиотик. ooooh!Утре сме на ДК и принципно трябва да ни бият ваксина,ама покрай баткото незнам дали ще я сложат Thinking.
Честито на Катя newsm51.Да тие много здраво бебчето и много да те слушка babydust7.
Вержи направо като видя Лорка ми иде да я нахапя и нащипя цялата,  love001усещам как в близките години ще се бият за нея. fight smile3521Та сега като и гледах снимките с бирата,видях,че сте се разсъблекли и оттук да задам редовния си въпрос-как обличате бебоците като излизате на разходка smile3506.Аз май много го обличам Марти,вчера щеще направо да заври милото.  Embarassedbash
Забравих да кажа,че го захраних с пюре,ама сега ми прави въртели smile3516,не ще после да яде мляко.А като види,че нося пюрето такава радост настъпва...,и яде с голямо удоволствие feeding

# 63
  • Мнения: 3
Честито на мама Катя!Кметство Приморски е първата врата на дългия блок дето му викат китайската стена.Първата откъм завод Дружба.По въпроса за детските магазини-наистина е вярно всичко което казвате.Вчера влязох в един такъв на пазар Чаталджа и продавачката ми се изрепчи като и казах,че не ми харесва предложения от нея цвят.Предложи ми цикламено боди за момче.А за теснотията и това,че няма естакада за колички да не говорим.

# 64
  • Мнения: 335

Вержи, хайде да ти дам картата,че току виж свършила играта.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 11:10 от tydy

# 65
  • Мнения: 376
Хайде в Морската....какво сте се заседяли пред компютрите.    smile3513

# 66
  • Мнения: 3 971
Хайде на разходка !!!!

# 67
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ши дода, ама първо имам малко работа и после ще се смъкна, ши звънкам

# 68
  • Мнения: 143
Ей  хаймани вьрнахте ли се вече? Laughing

Бьрзам да се похваля днес си взех изпита на кормуване и вече сьм в редиците на шофьорите newsm01 newsm44

# 69
  • Варна
  • Мнения: 893
нашия тати е ашляк за неизвестно време и миткосваме заедно(под миткосвай разбирай с колата и само си играя да зарпарчедосвам и сглобявам 13кг каруца на Лора  Tired)
но утре среща на гърба на Летния,там на площадката,детската, 12:00.
та не знам за татито но ние ще излезем че то от неговите разходки слънце не можем да видим  Joy

kirkorova днес бяхме облечени с боди къс ръкав,рокля и чорапки.въобще много сехи го даваме така, лежерно Whistling
и пак й беше изпотен гърба  ooooh!
носим си панталонки и блузка в чантата и си лежим върху одеалото  Peace

нн  и бжц   .л  -  Лора ви поздравява  Mr. Green любимите и клавиши обаче си остават Ctrl + Alt .    Del не го стигаме още ,къси са ни ръчичките  Joy

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 21:10 от Virginity

# 70
  • Мнения: 95
Не съм писала отдавна но  бяхме болни. И двамата бяха с бронхид. Направо подлудях. Лекарстна, кашлици, доктори. smile3515 smile3511

# 71
  • Мнения: 335
и аз ще дойда,но как да ви позная,става въпрос за барчетата на летния театър,където са патките за ловене ли.

# 72
  • Мнения: 3
здравеите мами !аз се казвам АЛЕКСАНДРИНА(СА6А) НА 30Г. САМ.ИМАМ БЕБ4Е НА 7М. МОМИ4Е АМЕЛИЯ.ЖИВЕЯ СРЕЩУ АГ БОЛНИЦА.
ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ И ХОДИМ ПО РАЗХОДКИ. Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 529
Добре дошла SA6AMEL
и аз ще дойда,но как да ви позная,става въпрос за барчетата на летния театър,където са патките за ловене ли.
Май става въпрос за оградената площадка отзад.

# 74
  • Мнения: 3 971
 SA6AMEL   bouquet   

Що на площадката бе Вержи  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт