Анална фисура

  • 565 451
  • 967
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 75
Не знам тук ли е мястото да питам. Аз имам кървящи хемороиди всеки ден. От лятото насам почти всеки ден ми тече кръв след ходене по голяма нужда. Количеството според мен не е никак малко. Правиха ми колоноскопия с упойка и доктора каза че имам вътрешни хемороиди втора степен. Не ме боли при ходене по нужда, много рядко имам запек. Но кръвта си ми тече и без да се надувам силно. Хемороидите ги имам от 25 години, но бяха външни. Сега имам и вътрешни и те явно ми текат. Пих някакви хапчета. Докато ги пия не ми тече кръв, като ги спрях и след няколко дни започна. 

# 706
  • Мнения: 0
Зеленият чай Сание има ефект до време. Колкото по-дълго се пие, толкова повече спира да действа. Преди години и аз съм го пила всеки ден и се страхувах да пропусна, но после вече нямах никакъв ефект. Слред години започнах да го пия от време на време, само при нужда и мисля, че има ефект.
А за мека консист. на ..... сутрин на гладно взимам една лъжица зехтин и ям киви. Вода през целшя ден.

# 707
  • Мнения: 10
Вижте на каква реклама попаднах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624682.0
  Дали някои от вас са ползвали този крем или имат информация за него?

# 708
  • Мнения: 20
Tova mazilo izglezda obnadezdava6to. Az smqtam da go probvam. Nakoi ako ima opit da pi6e.
Vidqh 4e i sve6ti4ki ima.Cicatridina na sa6tata osnova. Nqkoi polzval li gi e??? Espo ti mi gi e6e polzvala, molq te pi6i ima6e li nqkakav efekt ot tah?

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 14:23 от Tedi K

# 709
  • Мнения: 10
Здравейте,аз съм ползвала Цикатридина-свещички.Беше ми ги изписал хирурга след операцията и се чувствах добре докато ги слагах.При мен беше за по-бързо затваряне на раната от операцията.Не зная как биха действали на хемороиди и хр.фисури.Аз съм доволна от тях.

# 710
  • Мнения: 182
Аз също ги ползвах миналата година някъде по това време за хемороидите и ефект никакъв.Пак стигнах до под ножа.

# 711
  • София
  • Мнения: 6
Мами иси и аз съм като теб.Вчера ходих в Он клиник.Правиха ми някаква манипулация и уж трябва два от проклетите хемороиди да се махнат.Казаха ми,че няма да ме боли ,но цяла нощ не съм спала.Обаче дано поне подейства.И сега още не ми е конфортно и пия спазмалгон.

# 712
  • Мнения: 75
ditzve, колко начесто ти кървяха? Моите почти всеки ден от лятото насам. Не ме болят и не се надувам много при ходене и пак кървят. Анемия имаш ли? Аз това се притеснявам, да не я получа.

# 713
  • София
  • Мнения: 6
Аз по принцип си имам анемия от много отдавна.Кървенето също е отдавна-1-2г. но от време на време.Обаче от преди 2-3 седмици започна всеки ден и то по много и без да се напъвам.Щом седна на т.чиния и си капе в тоалетната.И затова се прежалих и отидох.Махаха ги с накави пръстенчета-така поне обясни доктора.Самата манипулация не болеше,но после стана много гадно.Но днес що годе е по добре.Сега трябва да спазвам диета и ми дадоха един мехлем и капки.

# 714
  • Мнения: 20
Nqkoi ima li opit s Naturalax za zapek? 4etoh v drug forum hubavi otzivi. A Laxafit dosta hora go preporea4vat?

# 715
  • Мнения: 44
Против запек мога да ви препоръчам салата с много зехтин - аз ям всяка вечер зелена салата, в краен случай салата от бяла ряпа, моркови и праз, или нещо подобно. Но обилно полята със зехтин.

# 716
  • Мнения: 75
Как си, ditzve? Боли ли още? Имаш ли кръв? Установих, че когато ям чесън тогава ми текат хемороидите. От две седмици не съм близвала и не ми текат.

# 717
  • Мнения: 4 595
От Стара Загора от д-р Атанас Матев си взимам един крем правен от него, знам че е мас смесена с билки, който на мен ми помага много и използвам дори и при най-малката болка, че знам какво следва, ако не се вземат мерки навреме

# 718
  • Мнения: 924
Знаете ли специалист проктолог, който да извършва анусскопия в Стара Загора. Баща ми пак има проблеми, правена му е колоноскопия, но проблема при него е в началото на дебелото черво Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 0
Nqkoi ima li opit s Naturalax za zapek? 4etoh v drug forum hubavi otzivi. A Laxafit dosta hora go preporea4vat?
Naturalax  не съм ползвала, но Laxafit и аз го купих, но немога да кажа, че има някакво действие. Няма го по аптеките, сомо в определени, струва 18 лв., но на мене така си ми стой опаковката. пила съм го 2-3 пъти и до там. Кивито сутрин на гладно е много добро.

Общи условия

Активация на акаунт