Анална фисура

  • 566 152
  • 967
  •   3
Отговори
# 870
# 871
# 872
# 873
  • Мнения: 3
Тази болка е нормална за фисурата, както и болката по време и веднага след изхождане. Вероятно зависи в каква степен е разраняването, а и в какво състояние е самата фисура. Аз лично съм минала през какви ли не фази на болка от тази с болката след около час та до адска режеща болка по време и след изхождане. От многото години опит с тая гадост казвам, че с мазила не се оправят нещата, а само се задълбочават.
Фисурата се оправя и само с мехлеми. Личен опит.

# 874
  • Мнения: 1
Здравейте на всички съфорумци. Днес 25 дена след оперативното ми премахване на фисури и хемароиди се чувствам чудесно. Всичко зарастна перфектно и вече нямам никакви болки, просто забравих че съм опериран. Вече се храня пълноценно и ям всичко без да се ограничавам, защото докато спазвах диета до зарастване на операцията отслабнах с 9 килограма. Ако имате проблеми с дупето не се колебайте, а посетете клиниката на Професор Темелков във Варна. Човека има за мене златни ръце и ме избави от двегодишните страдания. Да не излезе че ну правя реклама но просто мисля че трябва да споделя с всички Вас да не се страхувате от операцията. И аз отначало бях скептично настроен след като изчетох много мнения от съфорумците кой какво е преживял и как се е чувствал след операция на хемароиди, но реших да опитам и се оказа правилният избор на лекар- проктолог. Желая да чуя и Вашето мнение по въпроса и ще се радвам ако съм помогнал на някой да се излекува от тези гадории. Мисля че този форум е затова за да се споделят тези неща и да се информираме взаимно за нашите проблеми. Поздрави на всички и оздравявайте!

# 875
  • Мнения: 0
Преди да се подложите на операция,пробвайте от билките с който излекувах сина си.Той имаше фисура и беше с обилно кръвотечение по време и след изхождане.Вече 5 месеца няма кръв и всичко е Ок.
Доколкото ми е известно операцията не винаги е решение за фисурите и хемороидите!!!
Аз ги купих от един билкар във Варна.
Ако ви интересува мога да дам точни координати и телефон на билкаря.!!

# 876
  • Мнения: 0
Здравейте,
За съжаление и на мен ми се случи...
Първо си мислех, че е вътрешен хемороид и си слагах свещички, кремове разни и така около две седмици. Разбрах, че нещата не са добре и реших да отида на лекар. Доктора е Божидар Бояджиев от Плевен. Той ми постави диагноза "нетипична анална фисура". Лекувах ме три седмици, като лечението беше един път седмично мазане вътрешно със някаква сребърна тинктура. Имах външно подуване, но той не му обърна никакво внимание. След третия път каза, че сме приключили. А имах болки след изхождане, и без някаква зависимост през която и да е друга част на денонощието. След като разбрах, че нещата всъщност въобще не са се оправили, изпих маса обезболяващи и преживях дни наред силни болки, отидох при друг специалист. Оказа се, че диагнозата е анален абцес и вече в доста напреднала фаза, "благодарение" на лечението на Божидар Бояджиев. Може и да е помогнал на някого, но ако имате избор не ходете при него.

Миналата седмица претърпях операция. Нещата вървят добре според мен. Ще споделя на по-късен етап името на лекаря, който ми помогна наистина.

# 877
  • Мнения: 0
Здравей, rpetkova1985 ! Ако е удобно може да споделиш по-подробно, а именно: какви са точно билките и как се прилагат; фисурата пресна ли е била или хронична; в момента какво е състоянието - понякога има ли болка, бодеж, сърбеж и пр. ? Ще съм ти много благодарен, защото аз получих фисура в началото на месец март и все още отвреме на време имам сърбеж, леко боцкане и дискомфорт. Явно фисурата е страшно упорита, но няма да се предаваме  Simple Smile

Поздрави на всички!

# 878
  • Мнения: 0
Здравей ,Аврамов!
От лечителя си купихме един голям пакет от билки,който е за хемороиди и фисури.В този пакет има микс от билки.Към него се купуват още ленено семе+корен от решетка+плод шипка+липа.
Лечителя изписва индивидуално за всеки ,по колко лъжици от тази билка да се варят на чай.
Миналата година детенцето ми имаше фисура,но с кремчета беше отминала.Тази година се появи отново и имаше адски много кръв при всяко изхождане.Имаше и болка,но не много силна.
Април месец тази година се появи отново.Пробвахме със предното мазило,но ефекта беше нулев.
Бях чувала за този лечител,но най-накрая се наканих и отидох.
На втория ден от пиенето на чая,вече нямаше кръв.Минимум 6 месеца се пие чая ,за да се излекува самото заболяване.На вкус е отвратителен ,много горчив.Ами това е .Ако нещо още ви интересува ще пиша!!!

# 879
  • Мнения: 0
Благодаря ти, rpetkova1985 ! Ако е удобно може да дадеш номера на въпросния билкар.


Поздрави!

# 880
  • Мнения: 0
Благодаря ти, rpetkova1985 ! Ако е удобно може да дадеш номера на въпросния билкар.


Поздрави!


адресът и тел.са от визитката му.::
гр.Варна
ул."Страхил"7
тел.0885 511151
Илия Димитров--народен лечител

# 881
  • Мнения: 2 822
Тази болка е нормална за фисурата, както и болката по време и веднага след изхождане. Вероятно зависи в каква степен е разраняването, а и в какво състояние е самата фисура. Аз лично съм минала през какви ли не фази на болка от тази с болката след около час та до адска режеща болка по време и след изхождане. От многото години опит с тая гадост казвам, че с мазила не се оправят нещата, а само се задълбочават.
Фисурата се оправя и само с мехлеми. Личен опит.

Аз също го потвърждавам.

# 882
  • Мнения: 0
Здравей rpetkova1985! Извинявай за безпокойството, но от няколко дни моята фисура доста се обостри, получих лек запек, имам кръвотечение и търпими болки. Говорих по телефона с г-н Димитров и той потвърди, че има билков лек за фисури. Понеже съм далеч от Варна, искам да те помоля, ако може да ми съдействаш. Това ми е GSM: 0895 81 35 21. Може само да ми кликнеш и аз ще те набера. Предварително ти благодаря!

Поздрави!

# 883
  • Мнения: 0
Здравей rpetkova1985! Извинявай за безпокойството, но от няколко дни моята фисура доста се обостри, получих лек запек, имам кръвотечение и търпими болки. Говорих по телефона с г-н Димитров и той потвърди, че има билков лек за фисури. Понеже съм далеч от Варна, искам да те помоля, ако може да ми съдействаш. Това ми е GSM: 0895 81 35 21. Може само да ми кликнеш и аз ще те набера. Предварително ти благодаря!

Поздрави!

Здравейте!!
Аз също не съм от гр.Варна ,а съм от Провадия!!
С нещо друго ако мога да помогна ми пишете!!

# 884
  • Мнения: 0
Благодаря за бързия отговор! Все пак преди да поръчам билките бих искал да се чуем, ако е удобно разбира се? Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт