Бихте ли използвали ранен тест за определяне пола на ембриона?

  • 1 583
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 015
Всеки си решава сам за себе си, но аз търпеливо изчаках до 5-я месец, когато ми казаха, че чакам мъж Laughing.

# 31
  • Мнения: 27 524
Защото това ми е името.

Това ми е ясно  Wink Тук е форум и си имаме никове, струва ми се малко странно, но ти си знаеш.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 419
Аз със сигурност съм най-нетърпелива,но каква е тая цена #Crazy #Crazy #Crazy,аз смятам да ида на 3D следващата или по-следващата седмица,мисля,че вече може да се види Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 44 229
не не бих, аз разбрах чак в края на 8, но спокойно и до раждането можех да си почакам Wink

# 34
  • Мнения: 362
  аз съм от търпеливите-така че не бих прибягнала до такива тестове.е беше ми любопитно но разбрахме едва преди месец че ще е момче,голямо криене беше Laughing

# 35
  • Мнения: 1 691
Може би бих си направила от люйбопитство или скука, ако не струваше 190 паунда Simple Smile Но честно казано, това беше последното нещо, което ме вълнуваше, докато бях бременна.

# 36
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Не бих използвала.Не исках дори да ми казват какъв е пола на детето ми, при консултациите!Всъщност бях сигурна, че е момченце, но просто не исках потвърждение, не знам и аз защо, при положение, че винаги съм искала първо дете момче.
Все пак когато не знаеш нещо предварително, изненадата може да е пълна, а относно децата - мисля, че всяка изненада е прекрасна!

Общи условия

Активация на акаунт