Бихте ли използвали ранен тест за определяне пола на ембриона?

  • 1 578
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
Може да е глупаво, но аз вътрешно знаех какво ще е. В крайна сметка се оказа точно това, което усещах вътрешно  Peace. За това и не бих ползвала ранен тест, пък и не съм толкова нетърпелива.
И аз така

# 16
  • Мнения: 5 391
Бих, нетърпелива съм.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Аз все още незнам.В началото бях любопитна,но вече даже не съм сигурна дали искам да знам...Така че не съм сигурна дали бих или небих ползвала такъв тест Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 272
Бих, но като видях каква е цената Shocked, май бих почакала да се види на УЗ Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Да,бих ползвала.

# 20
  • Мнения: 2 677
Не. Никога не съм имала предпочитания към пола.
По едно време ми стана любопитно какво ще е, но не толкова рано.  Wink

# 21
  • Мнения: 5 468
От любопитство бих си направила тест, ако е безобиден, какъвто е този за определяне на бременност или овулация.
И въпреки резултата, който ще ми даде, няма да съм 100% убедена, че ми е казал истината, защото до последно ехографа казваше, че ще родя момче, а родих момиче.
Полът на бебето се разбира със сигурност 5 мин. след раждането му Peace.

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 217
Не съм чак толкова нетърпелива, че да пробягвам до ранен тест.
Беше ми любопитно, но спокойно изчаках до петия месец, когато ми го казаха. Heart Eyes


И аз!  thumbsup

# 23
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Аз пък отговорих "Не", защото след като прочетох въпроса си помислих, че по някакъв начин взимат кръв от плода  Shocked #Crazy Shocked Да ми се чудиш на акъла!
Но след като прочетох статията си сменям гласа на "Да" - колкото по-рано знам, толкова повече време ще имам да си мечтая за бъдещото бебче!
И аз като Apv бях сигурна, че съм бременна с момченце и такова си и имаме  Heart Eyes

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не - освен ако не става въпрос за генетично заболяване, където е важно да се знае пола.
С всяка бременност знаех от самото начало какво е бебето, така че не съм се вълнувала от въпроса. Макар че е забавно да се потвърди на ехографа - мисля, че спокойно може да се изчака.

# 25
  • Мнения: 8 505
Не.Когато бях бременна с дъщеря си поисках гинекологът ми да не ми казва какво е видял на ехографа.Разбрах,че е тя едва след като се роди.

# 26
  • Мнения: 875
тук по-скоро въпросът е дали няма да се злоупотреби с толкова ранно научаване на пола на детето. представете си в китай колко много биха се зарадвали на това откритие.
аз лично бих искала да разбера от любопитство, въпреки че не би било от голямо значение

# 27
  • Мнения: 2 407
Аз изчаках до 5тия, но по принцип съм против!

# 28
  • Мнения: 9 973
Не е ли малко скъпо удоволствието???????????????????? #Crazy

# 29
Нетърпелива съм и може и да се възползвам от такъв тест.

Общи условия

Активация на акаунт