За Магне В6

  • 10 227
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
ani-bani , най-вероятно до края ще пиеш Магнерич, но не съм убедена, че трябва да са толкова много таблетки. За това обаче се консултирай с твоя гинеколог - предполагам, че ще намали количеството им  Wink

Лека бременност и едно прекрасно, здраво бебче ти желая! Hug

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ммм то тои ми ги изписа толкова-защото аз пиех по 2 на ден но имах много контракции и не ми помагаше
затова си мисля е сега се чуствам добре като пия толкова магнезии че ще е до края newsm78

Просто матката ми била по чувствителна  newsm78

# 17
  • Мнения: 175
И аз го пих, защото точно като теб имах контракции в 4 месец. Но и на мен ми го изписа лекарката ми и след това и аз като теб четох тук във форума и се оказа, че много бременни имат същия проблем и пият това или други подобни лекарства. Пожелавам ти лека бременност и спокойно!   bouquet

# 18
  • Мнения: 741
Пия го вече пети месец,заради ниско ниво на магнезия.Така,че не се притеснявай,ще ти помогне за контракциите.

# 19
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
не аз не с епритеснявам че го пия изобщо-
Притеснява ме дали мога да го пия продължително по 6 хапчета на ден  newsm78 newsm78

# 20
на мен ми предписаха Магне В6, но на ампули, по две на ден. Направиха ми кръвна проба и се установи че стойността ми е 6.9 при мин. норма 7.0 Имат вкус на карамел, но на мен ми става лошо като ги пия, по-добре на таблетки, по-лесно се гълтат.

Общи условия

Активация на акаунт