Петна по дрехите

  • 40 086
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Благодаря за отговорите,пробвала съм с Вениш,но не става ,ръчното пране също....Ще купувам спрей и ще видим Hug

# 16
  • Мнения: 2 386
Използвам темата да попитам как да махна засъхнало петънце от лак за нокти по дънкова пола? Помогнете ми, моля  Rolling Eyes

# 17
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Използвай лакочистител,а веднага след това изпери полата.

# 18
  • Мнения: 4 053
Използвам темата да попитам как да махна засъхнало петънце от лак за нокти по дънкова пола? Помогнете ми, моля  Rolling Eyes

с памук,напоен с ацетон става  Wink

# 19
  • Мнения: 2 386
Благодаря много и сори за офтопика   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 733
Аз от Вениш съм много доволна. Но мисля, че тези петна падат в пералнята без значение от праха.

# 21
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,тъкмо си мислех да отварям тема,но ще попитам в тази.Значи имам едни бели панталонки,които са от миналото лято,но тъй като не стигнах да ги облека си стояха с етикета в гардероба.Сега като ги погледнах видях няколко жълти петънца по тях,които не знам откъде са се появили.Моля ви дайте някаква идея как да ги отстраня?Пробвах с Вениш,но не стана.

# 22
# 23
  • Мнения: 780
Щом са бели-пробвай с белина.

# 24
  • Мнения: 824
И аз да попитам. Колегата ми е сърдит,че по цял ден се ровя из форума,а още не съм попитала,как да си премахне петно от кола-маска,с което се е сдобил в козметичния салон.

# 25
  • Мнения: 824
Побутвам само,че се беше скрила. Embarassed

# 26
  • Мнения: 5 591
Здравейте!Аз ползвам APTA  за петна и съм доволна.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 903
Използвам да задам подобен на malvinka въпрос:
Как да изчистя жълти петна от престояване на дрехи ( чисти, но изгладени). Исках да ползвам част от дрехите на малкия за бебешора, но голяма част от тях са с жълти петна  от стоенето в гардероба  Weary

# 28
  • Мнения: 81
пробвай с белина ,дано да се оправят ,и аз имах два бели нови потника отпред с надписи и така и те пожалтяха.Пробвах с два -три препарата и нищо не стана и ги хварлих .

# 29
  • Варна
  • Мнения: 903
но те не всички са бели newsm78..а и с белина, пък после на новородено....малко ме е страх

Общи условия

Активация на акаунт