Ленти за черни точки на носа

  • 8 704
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 941
Аз.... малко нестандартно, но черни точки чистя с лентички за кола маска. От тези за лице на Veet. Издърпва ги чудесно, даже им виждам корените. Може малко грубичко да звучи, но наистина е ефективно...

# 16
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз да задам един малко тъп въпрос  Rolling Eyes при продължителна употреба няма ли вероятност корените на черните точки да станат по-здрави по-видими?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Аз да задам един малко тъп въпрос  Rolling Eyes при продължителна употреба няма ли вероятност корените на черните точки да станат по-здрави по-видими?

Това да не са косми!  Joy
Черната точка е мазнина смесена с мръсотия в рзаширена пора.
При редовна употреба е по-вероятно да се затворят порите и по-рядко да се образуват комедони.

# 18
  • Мнения: 120
Някой да знае къде и дали изобщо се продават такива ленти за черни точки в България?
Аз съм си ги купувала от Корея и съм много доволна от тях, но тук в Бг никъде не съм ги виждала  Rolling Eyes

Аз съм ги виждала тези и сега се подсетих да си ги взема - виждала съм ги в Младост 3. Мога да ти обясня къде ако искаш.
Да, ще съм ти благодарна  Hug

Моите не са 1:1 същите, но това е най-близкото подобие, което намерих.

Относно колко често - ползвам си ги по преценка - може два пъти в седмицата, може веднъж на 3-4 седмици, няма значение.
И наистина ефектът е в пъти по-добър отколкото която и да е маска или парна баня , която съм си правила досега  Peace

# 19
В Младост 3 има един супермаркет - Дар се казва - в него точно срещу касите има щанд за козметика (той си е отделно - в сградата на супермаркета, но не е част от самия  магазин. Като влезеш касите са от ляво а щанда е отдясно). Супермаркета е до пазара. Дано да си ме разбрала,че ме няма в обясненията. Аз ги гледах преди време тези черните лепенки, но бяха свършили и трябва тези дни да мина да проверя дали са заредили с нови. Успех  Peace

# 20
  • Мнения: X
Използвам като тези на снимката, но бели - има ги по аптеките във Варна, в Пикадили, в Елитис понякога зареждат, около 3 лв са - 6 или 8 бр. Имат ефект и то много добър, стига да правиш всичко правилно и по принцип кожата ти да позволява. Издърпва ги и лентичката после наистина изглежда като "таралеж" Peace

# 21
  • Мнения: 120
Reese , благодаря за инфото!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Има и в Хит, на Нивея са, струват около 8 лв целият пакет, вътре са 4 за нос и 4 за чело и брадичка.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Използвам като тези на снимката, но бели - има ги по аптеките във Варна, в Пикадили, в Елитис понякога зареждат, около 3 лв са - 6 или 8 бр. Имат ефект и то много добър, стига да правиш всичко правилно и по принцип кожата ти да позволява. Издърпва ги и лентичката после наистина изглежда като "таралеж" Peace
Мерси за инфото   bouquet. Сега тъкмо ще ходя до Елитис, ще проверя там.   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 906
Ползвала съм на Нивеа и при мен нямаше никакъв ефект  #Cussing out.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз да задам един малко тъп въпрос  Rolling Eyes при продължителна употреба няма ли вероятност корените на черните точки да станат по-здрави по-видими?

Това да не са косми!  Joy
Черната точка е мазнина смесена с мръсотия в рзаширена пора.
При редовна употреба е по-вероятно да се затворят порите и по-рядко да се образуват комедони.

Ми де да знам.... newsm78 Защото кошничката каза, че като ги издърпвала и им виждала корените.....

# 26
  • Мнения: 299
да на нивея бройката им е 1.80лв.
 много съм доволна една черна точка не остава , намират се в парфюмерните магазинчета
  Peace

има както за нос , така и за брадичка и чело  Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Ехаа, ще си купя и аз. Интересно, обаче защо при някои става, а при други не.  Thinking

# 28
  • Мнения: X
Зависи от кожата - при мен мн.лесно излизат точките, докато при моя колежка трябва поне 5 минутно стискане с пръсти Whistling

# 29
  • Мнения: 276
Момичета помагайте!Обиколих толкова много аптеки и парфюмерни магазини и никъде не открих такива ленти.Вчере ходих до скада на Нивея и там ми казаха,че  повече от година не са получавали ленти за черни точки. Shocked
Аз съм от Бургас-кажете от къде да си взема,че много се запалих.

Общи условия

Активация на акаунт