Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 626
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Е туй то, явно станахме много в Прайзето:

L'accès au site est impossible en raison d'une défaillance du serveur de données.
Nous faisons tout notre possible afin de rétablir l'accès au plus vite.
N'hésitez pas à renouveler votre tentative dans quelques minutes.

Merci de votre compréhension et à très bientôt !

Дано само не почне чистка че ми отидоха акаунтчетата!

# 271
  • Мнения: 147
момичета, моля ви преведете ми това

        
Exceptionnellement, Diabolo a décidé de t'accorder une dernière chance ! Valide un Pack+ avant Vendredi à 08h00 pour ouvrir la porte ou invite un ami ! S'il franchi la porte en moins de 24h, automatiquement, tu la passeras toi aussi !
Indique le Pseudo de ton ami: 

и после има Submit Query

# 272
  • Мнения: 2 195
Само при мен ли не работи днес сайта ?

# 273
  • Мнения: 2 425
Само при мен ли не работи днес сайта ?

Не Naughty, и при мен е така Close

# 274
  • Мнения: 1 725
           Не разбрах какво стана. След дългото чакане да ме пусне в сайта ми бяха останали само билетчетата за триене. Цъкнах на Snuggy Ticket и вместо да търкам кошницата за моркови ми изкара нещо си за Гардиан Ейнджъл и дъра бъра. На някой друг случи ли му се? Не знам дали има значение, но сутринта си изиграх заека, не помня кое ниво точно, но не беше много напред?

# 275
  • Мнения: 4 447
En raison d'un trop grand nombre de joueurs connectés au site, l'accès est temporairement limité.
Veuillez nous excuser pour la gêne occasionnée. Merci de votre compréhension.

Nous vous invitons à essayer de vous connecter de nouveau à partir de 15h06.

Ари ся някой да ми привиде  newsm08
 Разбрах,че ми Мерсят за нещо... не баца ли?какво...

# 276
  • Мнения: 431
Не съм ви чела всичките теми, затова предварително се извинявам, ако този въпрос вече е задаван.

Искам да попитам, какво печелят собствениците на сайта, след като успяват да пращат така масово подаръци - тези неща не са без пари, колкото и евтино да струват, плюс пътни.... Реклами не видях, ако някой знае в какво е далаверата, да свирка newsm78

# 277
  • Мнения: 434
В общи линии:Сега сайта е натоварен елате към посочения час.
Но ако чукнеш на адреса на сайта"в гугъла например) обикновено се влиза без проблем.
Да питам излезе ми някакъв дявол и ми казва да играя първо ниво-трябва да кажа нещо на рибката.Някой да ме светне,моля?

# 278
  • Мнения: 1 725
          Сори,че така ви юрнах преди мало с билетчетата за триене. Явно аз съм кликнала не където трябва. Вече ме пуска в Snuggy Ticket.

# 279
  • Мнения: 4 447
Ми то сега само врътка нагореминутите....ако са минути...станаха 25 newsm45

а в сайта преезе.пл немже ли? newsm78 да играйкам?

е, да отговорих си на въпроса...ни стаа..прехърля към ди офишъл сайт ...

# 280
  • Мнения: 467
Искам да попитам, какво печелят собствениците на сайта, след като успяват да пращат така масово подаръци - тези неща не са без пари, колкото и евтино да струват, плюс пътни.... Реклами не видях, ако някой знае в какво е далаверата, да свирка newsm78

Далаверата им е, че всичко това е зарибявка. Печелят от МаксПаковете. Които не са скъпи, но пък като може да си ги позволи човек сигурно си взима често, а и потребителите са адски много. Тая сума долу на сайта дето го пише достатъчно голяма далавера ми се струва, че е:-))

# 281
  • Перник
  • Мнения: 277
момичета, моля ви преведете ми това

        
Exceptionnellement, Diabolo a décidé de t'accorder une dernière chance ! Valide un Pack+ avant Vendredi à 08h00 pour ouvrir la porte ou invite un ami ! S'il franchi la porte en moins de 24h, automatiquement, tu la passeras toi aussi !
Indique le Pseudo de ton ami: 

и после има Submit Query

Като бонус,Диабло пеши да ти даде последен шанс.Използвай един Пак+ преди петък 8.00ч ,за да отвориш вратата или да поканиш приятел!Ако преодолее портата за по-малко от 24 ч,автомати1но ,ще преминеш и ти!
Отдележете ника на приятеля си.   После:да натиснеш ок,т.е да пуснеш запитването.

# 282
  • Мнения: 1 942
а в сайта преезе.пл немже ли? newsm78 да играйкам?

е, да отговорих си на въпроса...ни стаа..прехърля към ди офишъл сайт ...

За какво говориш?  newsm78

# 283
  • Мнения: 1 942
Днес получих судокуто  Laughing Ама немога да му заредя батериите, че много тънка отверчица трябва та чакам мъжо да се върне и да помага  Embarassed
Прави ли ви впечатление, че няма никакви данни за производителя на наградите?  newsm78 Къде ли са произведени? То е ясно, че е нейде из Китай, ама ... ако някой има други идеи да сподели.

# 284
  • Мнения: 434
Силве,честита ти награда!  bouquet
Сигурно са произведени там нейде.
Ти не можеш ли да ми помогнеш за този дявол дето ми иска отговор на някакъв въпрос-1 ниво? newsm78
Или ще трябва да чета всичко от начало?Мерси!!!!

Общи условия

Активация на акаунт