Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 600
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 772
Status
En Préparation 


Какво ще рече това?
Статус: приготвя се , поне така мисля

Благодаря ти!  bouquet

Обаче защо ли на основния ми акаунт не ме пита дали искам наградата или точките? Thinking

# 256
  • Мнения: 393
Status
En Préparation 


Какво ще рече това?
Статус: приготвя се , поне така мисля

Благодаря ти!  bouquet

Обаче защо ли на основния ми акаунт не ме пита дали искам наградата или точките? Thinking
А ти отиде ли в листата с твои спонсори ... после цъкваш на акаунта , който е спечелил и там даваш опция дали искаш наградата или бъбсчета . Поне аз това помня !

# 257
  • Мнения: 393
Тази вечер нещо е много претоварено - не ме пуска сайта и не ме пуска да вляза .
Та за поредна вечер ще пропусна ... а и подаръците - които както вече се похвалих са два , още не съм ги получила .
Единия го спечелих на 4 април , а беше пуснат на 19 април и още не е дошъл .
Или поне никой не ме е викал от пощата , да ходя да си взема колета .
А втория подарък е спечелен края на април и него пише че са го пратили и пак нищо .
Има ли смисъл въобще да продължавам да играя , като нищо не получавам !  Thinking
А сега съм си харесала розовия Playstation и точно се бях отказала да играя и го видях и сега съм се навила да го печеля .  Laughing

# 258
  • Мнения: 2 425
И мен не ме пуска да вляза в игрите днес . До половината си ги изиграх и....

# 259
  • Мнения: 197
Я кажете какъв е тарикатлъка на горните нива на Тайната градина, че геройски загивам всеки път  newsm78 Немой ги сабра тия точки и това си е!
Аз съм я превъртала даже веднъж,ама като по чудо.Девето ниво не помня вече как съм успяла да го мина,но на 10 явно имах голям късмет-имаше поне 10 плюсчета,от които 5-6 си взех.Ако не бяха те,нямаше да мога да го мина.

# 260
  • София
  • Мнения: 2 921
Момичета получих си наградата  newsm44 newsm44 newsm44 Сенника за кола за предно стъкло. Страхотен е  Hug
Успех   bouquet

# 261
  • Мнения: 143
Да се похваля и аз , вчера си получих  Offise kit много съм доволна Hug .На всички спечелили честито  bouquet . Ketito,честито  и на теб  bouquet .

# 262
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Здравейте. Кажете ми, моля ви, кога има от ония билетчета, които струват 5 буби. С голям зор вече имам толкова, а не мога да си купя билетче Sad.

# 263
  • София
  • Мнения: 2 921
Здравейте. Кажете ми, моля ви, кога има от ония билетчета, които струват 5 буби. С голям зор вече имам толкова, а не мога да си купя билетче Sad.

към 2 през нощта Peace

# 264
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Здравейте. Кажете ми, моля ви, кога има от ония билетчета, които струват 5 буби. С голям зор вече имам толкова, а не мога да си купя билетче Sad.

към 2 през нощта Peace

Еее, това не е истина ... как да чакам до тогава. Аз сега едвам гледам ... А кога свършват?

# 265
  • Мнения: 197
Ами зависи колко са отпуснали за деня.Рано сутрин е напълно възможно да има все още.Някой път ми се е случвало да има и до към 12-13h.

# 266
  • Мнения: 1 775
Да се оплача Sad. Спечелих награда с един подакаунт. На основния акаунт, като отида на списъка, срещу името на този подакаунт стои No Gift Yet и не ми дава да избирам подарък или bubz. А подаръкът вече вчера е изпратен. Защо така newsm78?

# 267
  • Мнения: 772
Status
En Préparation 


Какво ще рече това?
Статус: приготвя се , поне така мисля

Благодаря ти!  bouquet

Обаче защо ли на основния ми акаунт не ме пита дали искам наградата или точките? Thinking
А ти отиде ли в листата с твои спонсори ... после цъкваш на акаунта , който е спечелил и там даваш опция дали искаш наградата или бъбсчета . Поне аз това помня !


Ходих, ходих... ама няма никакви опции. Единствено като щракнеш ти се показва наградата и най-отдолу два бутона back и index.

# 268
  • Мнения: 885
Здравейте. Кажете ми, моля ви, кога има от ония билетчета, които струват 5 буби. С голям зор вече имам толкова, а не мога да си купя билетче Sad.

към 2 през нощта Peace
И 7 сутринта.

# 269
  • Мнения: 2 425
Можете ли да ми кажете какво е това, ще трябва ли да го попълня?

Общи условия

Активация на акаунт