Измиване и грижа за косата без шампоан: "No poo" метод

  • 1 670
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 414
Следя темата. Не те съветвам да ползваш белтъци на главата 😄, но ти си знаеш.

Едва ли ще пробвам. Допълних си коментара горе: мирише ми...

# 16
  • Мнения: 7 499
Не заради миризма,а заради самия белтък, това как ще се измие не ми се мисли.

# 17
  • Мнения: 414
Не заради миризма,а заради самия белтък, това как ще се измие не ми се мисли.

Да, разбрах Simple Smile Но в youtube така ги ползват и щях да пробвам в името на науката Wink

# 18
  • Мнения: 25 769
Да бе, аз нали ти казах, че на мен ми мирише. Някои хора са с по-силно обоняние от други. Имам и познати, които ползват жълтък и се кълнат, че не мирише, защото слагали оцет/лимонов сок, но на мен ми понамирисват леко. Не на мръсно, но специфичната миризма на пиленце.

# 19
  • Мнения: 7 499
Замислих се, ако се сложи някакво масло? Примерно капка чаено дърво, или други по приятни?
Колко жълтъка ползва?

# 20
  • Мнения: 414
Да бе, аз нали ти казах, че на мен ми мирише. Някои хора са с по-силно обоняние от други. Имам и познати, които ползват жълтък и се кълнат, че не мирише, защото слагали оцет/лимонов сок, но на мен ми понамирисват леко. Не на мръсно, но специфичната миризма на пиленце.

Може да не им е неприятна. Аз например харесвам миризмата на къната, но на много хора им е неприятна.

Замислих се, ако се сложи някакво масло? Примерно капка чаено дърво, или други по приятни?
Колко жълтъка ползва?
Имам много масла, помислих си го, но не е решение. Ако нямам никакъв друг вариант бих добавила няколко капки, да, пак е опция.
Ползвах 3 жълтъка на коса малко под раменете.

Общи условия

Активация на акаунт