Как се гледа папагал?

  • 13 990
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 591
я да попитам аз - тази зеленина къде им я слагате!?
аз пробвах какво ли не от плодовете и зеленчуците, но нашита папагали освен тяхната си храна друго не вкусват  Thinking Naughty newsm78 #Crazy

# 16
  • Мнения: 226
Нашето го гледаме от доста години и сме го взели съвсем малко . Много е свикнало с нас.Излиза си само от клетката и само си се прибира.Казва си името, но доста повтаряне падна  Mr. Greenдокато се научи(а казват, че вълнистите не се научават). И как усети , че някой дъвче нещо и веднага пристига и каца на рамото,та така му даваме и зеленко и ябълка и белтък от яйце много обича.А много е смешно,когато мъжа ми си сипе ракийка и то каца веднага на чашата му пийва си и после започне да се тръска( абе много е нахален :lol ) Къпем го на мивката на слаба струя, подава си крилцата и му е много кеф LaughingСедна дума голяма заигравка е.

# 17
  • Мнения: 2 591
нашите са от няколко месеца с нас, но вече много свикнахме  Blush
не искат и не искат да ядат обаче други неща  Sick и на клетката връзвах, и в храната слагах - ефектът винаги беше нулев  newsm78 Cry
притиснявам се, защото навсякъде чета за зеленина, за плодове и зеленчуци.....
ама сега съм решила да им натроша жълтък в храната, та да видя дали ще го ядат  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 226
Не се тревожи предишния ни папагал ядеше само от просото си,то си е до птичето-въпрос на вкус е сигурно Laughing

# 19
  • Мнения: 2 591
ми дано, че честно казано наистина се притиснявам  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 205
КАРЧЕВА папагалчето свикна ли с вас ?
И аз имам вълнисто, много бързо се адаптира с нас. Каца по нас, целува ни, даже от време на време ми яде от спиралата, свирка пее абе радост голяма.

# 21
  • гр.София
  • Мнения: 47
И ние от снощи се сдобихме с папагали! Подарък са за 01.06. Специална поръчка!!!! Wink Имала съм 2 кучета и риби, гледала съм морско свинче, но с папагали ще ми е за първи път! Надявам се да не ги уморя! Praynig

# 22
  • Мнения: 2 591
yanitab честито  Hug ако имаш въпроси, питай! погледни и линковете, които сме дали  Peace

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 47
yanitab честито  Hug ако имаш въпроси, питай! погледни и линковете, които сме дали  Peace
Ами за сега се справяме! Simple Smile Много ме мори чистенето сутрин и вечер, но е по-добре от миене на кални лапи след всяка разходка! Веселба е, пък и те са адски забавни! Непрекъснато се пощят, целуват и кряскат! Сладурчета са! Струвами се, че им е малка клетката. Ще трябва да взема нова, но се чудя откъде. Препоръки???

# 24
  • Мнения: 2 591
чак ти се удивлявам, че им чистиш толкова често  newsm78 това го прави мъжа ми и в никакъв случай не е с такава честота  Mr. Green

по-големи клетки има в магазините - просто са по-скъпи, нашата също не е толкова голяма  Rolling Eyes

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 47
Аз да се похваля! От събота имаме голяма хубава клетка! Двамата се чувстват мнооого добре! Купихме я от един зоомагазин в Млаост и струва 30 лв. Доволна съм, пък и определено малко по-добре е откъм цапане. Периметъра на разхвърляни семки се стесни Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 591
Периметъра на разхвърляни семки се стесни Simple Smile

нямаш ли мрежичка (торбичка)! купи си - струва 2-3 лв. и спестява мнооооооооого труд

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 47
schnee, каква е тази торбичка? В зоомагазините ли я продават?

# 28
  • Мнения: 2 591
за това говоря! има ги в зоомагазините!  Peace

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 47
Много благодаря! Ще си купя още днес!

Общи условия

Активация на акаунт