Мами вегетарианки, да се преброим и споделим.

  • 40 746
  • 788
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 226
запис

# 781
  • Мнения: 2 757
hvarchanova, а ти защо водиш детето на лекар толкова често. Аз моите спрях да ги водя като вдигнат температура. Чакам 2-3 дни и ако не спадне тогава ги водя. Ама тя пък винаги спада. За отит пък лекар ни каза, че се лекува с еднакъв успех с пеницилин и с панадол. Пък и като вече са му се случвали алергиите и др усложнения би трябвало да знаеш как се лекуват и да не търсиш лекарска помощ.

# 782
  • Мнения: 30
hvarchanova, не се шашкай... С първото е най-трудно. С второто вече е лесно, а след него- трето и т. н. сами се гледат Laughing Най-оправните деца са самостоятелни от малки.

NikiFin, разгледай сайта http://www.notmilk.com/, сигурна съм, че има и други факти за млякото, които не си чувала.

Попрочетох това-онова от сайта - може ли да е истина?!

# 783
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Попрочетох това-онова от сайта - може ли да е истина?!
Има и истина, но не мога да кажа дали всичко е вярно.

# 784
  • Мнения: 30
Вече се чудя какво да ям Sad

# 785
  • Мнения: 3 988
feia, опциите не са чак толкова много - карниворство, вегетарианство, веганство. Избираш си една от трите - тази, която най-добре пасва на твоите разбирания и потребности и се храниш така.

Аз лично от (киселото, прясно не понасям) мляко и сирената няма да се откажа. Този посочен по-горе сайт ми се струва доста конспиративен. И дори една част от информацията да е вярна - какво от това... В целия свят от години тече кампания за пиене на повече мляко. Ако решим, че всички факти на сайтовете "нот милк" са верни, то тогава трябва да приемем, че "про милк"-кампанията е "тайно оръжие за разболяване / намаляване на населението на света" (последното написано иронично от мен, в духа на поддръжниците на не-ваксинирането).  ooooh!

Всеки имаправо да вярва в каквото си иска. За това се и нарича "вяра", защото приемаш всичко сляпо на доверие, без доказателства и/или с крайно ненадеждни аргументи...

Ако започнеш да се взираш в детайлите, скоро няма да ти остане нищо за ядене... Тук е като в политиката - избираш по-малкото зло.

# 786
  • София
  • Мнения: 44 100
Вече се чудя какво да ям Sad

яж каквото ти е вкусно и от каквото чувстваш, че имаш нужда.... не ги разбирам тези вманичавания с яденето, така или иначе с каквото и да се храниш, няма да живееш 200 години - така, че нека поне ти е готино Simple Smile никоя крайност не е хубава нали знаеш Wink

# 787
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В целия свят от години тече кампания за пиене на повече мляко.
Но не защото е здравословно, а защото млечната промишленост носи добър доход и осигурява прехрана на много хора.
Лансира се всичко, което носи почелба.

# 788

Общи условия

Активация на акаунт