Месец Май ще ни дари с тестове с по две черти! 07.05.07 - 13.05.07

  • 16 961
  • 651
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, мили момичета! Hug Hug
Честиа нова темичка и да ни е толкова успешна като миналата!  bouquet  bouquet

Слънчогледчо, извинявай веднага се поправих! Желая ти много късмет и да недочакаш! Praynig

Хайде ако има още някой в списъчето да каже  love001

Рошко страшна кума си била! Всички сте много сладки  bouquet

# 16
  • Мнения: 256
Добро утро момичета! Честита ни нова темичка! Дано и тази седмица е успешна като предната.
Анита дано видиш така мечтаните две чертички тази седмица. Praynig
Вили успешен улов на теб!
Успех и на всички НЕчакащи тази седмица от мен!Дано всочки в края на седмицата се похвалим с две чертички! Praynig

# 17
  • Мнения: 218
Ами Жаклин,аз съм от Нечакащите,ама чак на 1-2.06,та ако прецениш можеш да ме включиш,а може и по-нататък.А всъщнокт да Ви попитам,преди цикалът ми беше твърдо на 28-я ден(с много редки изключения),ама както напоследък забелязвам,че се е попреместил на 29-я или 30-я ден.Та затова се чудя дали да Нечакам на 1 или на 2 Юни.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Жаклин благодаря ти:)

# 19
  • Мнения: 225
Привет и от мен  bouquet
Пожелавам на всички само най-хубави неща, сутринта чух, че седмицата ще бъде
изключителна ползвотворна и хубава по принцип.
Аз може би няма да има с какво да се повхаля, защото май изпуснахме и този месец овуто.
Трябваше да е към 05, пък ние се отчетохме само веднъж - на 3-ти (тогава имах доста обилна разтеглива ЦС) и пробвахме, пък незнам ще видим, ама от веднъж надали Embarassed
Та така пожелавам на всички ви успешна седмица  bouquet

# 20
  • Видин
  • Мнения: 961
Теди, поправката е направена bowuu

Аз също по рано бях с цикъл 28 дни, но напоследък започна 29,30. Та затова аз смятам най- дълъгия  цикъл-  28 ден ми се пада на 02,06 , а аз записвам 04,06, тоест  чак 30 ден Shocked как ти го обясних...

# 21
  • Мнения: 712
Рошко, страхотни сте - и булката, и кумата! А мъжете ви очевадно са щастливи!  smile3521

# 22
  • Мнения: 218
Благодаря ти,Жаклин! Много добре ми обясни  bouquet По календара в зачатие ми се пада да Нечакам на 1.06,ама аз ще си знам този път,че чак след поне 3 дни закъснение ще посягам към тестчето.

# 23
  • Мнения: 2 270
Жаклин - бутни ме и мен в списъчето - 01.06, въпреки че този месец май го пропускаме (отново), мъжлето ми заминава на 15.05, но надежди, надежди . . .

# 24
  • Мнения: 660
Здравейте в новата темичка!!!

Искам първо на всички празнуващи вчера да им честитя празниците (макар и на патерица) и да им пожелая много здраве и щастие! Много любов, радост и късмет!!!   bouquet  bouquet  bouquet

На всички НЕчакащи тази седмица -  Praynig Praynig Praynig Дано, дано!!!

На дебнещите Ову-то - да изловят яйцето и след 2 седмици - само положителни тестове да има!!!

Анита, хубаво заглавие! Дано ти е на късмет. Знаеш как им върви на момичетата, които пускат темите!   Heart Eyes

Роши, ама страшни сте... А ти си такава приказна и златна!!!  Blush Пожелавам на младото семейство дълъг и безоблачен съвместен живот! И вие скоро да ги последвате!  Hug

Диди-2, стискам палци да се е получило. То по принцип и веднъж е достатъчно, дано сте уцелили момента!  Peace

Лек и слънчев ден на всички!   Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 626
Добро утро,мацки!
Каква хубава седмична темичка си имаме.....дано да ни е на късмет!
Жаклин,можеш ли да ме включеш и мен в списъка на НЕчакащите на 24.05.
Мнооого се надявам,пък ще видим!
 PraynigХайде всички с две черти,да не се крият ,а да се хвалят,защото иначе....
Трябва да имаме бум на бремелинки!!!
Засега чао от мен. Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
някой знае ли какво става с izabela83,тя нечака на мойта дата,а дали е правила тестче:)

# 27
  • Мнения: 1 765
Добро утро и честита нова седмица! Нека да ни е много ползотворна!   bouquet

Рошко, много хубави кумове сте били, а и младоженците Simple Smile

Според хороскопа на Алена днес не трябвало да се занимавам със странична дейност.... ooooh! Реших, че във форума няма нищо странично.... Wink

# 28
  • Видин
  • Мнения: 961
И аз се питах за Изабела83 newsm78

Слънчогледчо, ти имаш ли някакви признаци? Защо чак в петък ще правиш тест?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз се питах за Изабела83 newsm78

Слънчогледчо, ти имаш ли някакви признаци? Защо чак в петък ще правиш тест?
нямам никакви признаци,нито че ще ми дойде,нито обратното:)
Обикновено цикъла ми е малко нередовен и всеки месец тръпна в очакване по няколко дена.Миналия месец ми закъсня 7 дена,вече бях започнала да се замечтавам и накрая лелята ме посети и се разочаровах.Затова сега съм си оставилаповече време за изчакване..но може да не издържа и да купя тестче по-рано:)

Общи условия

Активация на акаунт