www.Promod.com- 2

  • 14 107
  • 379
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
и да, хубав е, ама на всички размери пише че неможе Thinking Галя, незнам кое гледаш, отиди най- отдолу на сайта има едно кръгче със знамето на ЕС натисни го и ще видиш цените в евро Peace

Благодаря много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
за знаештите английски от този сайт може ли да се поръчва до бг https://http://www.mothercare.com/gp/node/n/44333031/026-0824169-7722002 … &removeASINs=

# 17
  • Мнения: 9 095
като щракнеш на продукта, отдолу има delivery бутон, там виждаш за къде може да се поръча съответния продукт, доколкото разбрах ние сме в Rest of Europe или Rest of World Peace

# 18
  • Мнения: 9 095
Да, Rest of Europe сме, поне по картата, трябва да се пита с мейл за по- сигурно, доставката е 24.95 лири и има такса от 2лири на кг Peace

# 19
  • Мнения: 4 422
и да, хубав е, ама на всички размери пише че неможе Thinking Галя, незнам кое гледаш, отиди най- отдолу на сайта има едно кръгче със знамето на ЕС натисни го и ще видиш цените в евро Peace
Натиснах и не ми даде цените в евро,ами наново да влизам и да избирам страна и език newsm78
А аз знака си го бях приела,че е евро..

# 20
  • Мнения: 1 236
Да се запиша и аз в новата тема. Тази вечер мисля да си поръчам тези дънки, че от страшно много време съм им хвърлила око:
http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … PgRs=8&PrMo=8
Яд ме е само, че не мога да си поръчам и гащеризона, поради някаква причина не може да се поръчва в момента.
Бухти4ка,у на мен много ми харесаха тия дънки и бая се по4удих,ама са с много висока талия,то си пише даже 4е са с висока.Според теб дали ще стоят добре?Аз досега само ниска талия съм носила незнам с това как ще съм,пък и кой номер много ме притеснява newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 9 095
не е, да то ти отваря наново сайта избираш държава и език, абе шантава работа и аз не го знам, може да е швейцарски франк или нещо такова Embarassed

# 23
  • Мнения: 9 095
извинете за офф-а само да кажа че поръчката вече пътува насам, вече може да пускаме втора smile3508

# 24
  • Мнения: 2 015
Ооо, и на мен ми хареса този сайт Peace!

# 25
  • Мнения: 9 095
Да се запиша и аз в новата тема. Тази вечер мисля да си поръчам тези дънки, че от страшно много време съм им хвърлила око:
http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … PgRs=8&PrMo=8
Яд ме е само, че не мога да си поръчам и гащеризона, поради някаква причина не може да се поръчва в момента.
Бухти4ка,у на мен много ми харесаха тия дънки и бая се по4удих,ама са с много висока талия,то си пише даже 4е са с висока.Според теб дали ще стоят добре?Аз досега само ниска талия съм носила незнам с това как ще съм,пък и кой номер много ме притеснява newsm78

защо кой номер? нали има таблица с размерите? Thinking

# 26
  • Мнения: 6 904
Благодаря Mr. Green

Бухти4ка,у на мен много ми харесаха тия дънки и бая се по4удих,ама са с много висока талия,то си пише даже 4е са с висока.Според теб дали ще стоят добре?Аз досега само ниска талия съм носила незнам с това как ще съм,пък и кой номер много ме притеснява newsm78
Видях аз, че пише, че са с висока талия, но на снимката не ми изглеждат с чак толкова висока. Не изглежда да се закопчават някъде на талията примерно, а мен другото ме устройва. И на мен ми харесва как стоят на снимката, номерацията не ме притеснява, има си таблица и знам кой размер съм.

# 27
  • София
  • Мнения: 194
Теди, мога ли и аз да се включа в поръ4ката - искам от посочените вече дънки - и на мен много ми харесаха. Само че съм от София, но мисля че това не е проблем. А можеш ли да ми кажеш колко още ще трябва да се плати за доставка ?
Иначе за доставката до София - аз ще си я поема .
Може да пишеш и на лични.

# 28
  • Мнения: 6 904
Теди, какво стана с общата поръчка, обработиха ли я, пътува ли вече?
На мен днес ми пристигна полата, а сега се чудя какво да си поръчам. Май няма да пускам засега дънките, държа си на гащеризона. Та съм си запазила линковете на 20-30 неща и не знам кое да си поръчам точно.

# 29
  • Мнения: 9 095
хаха Бухтичка, явно е заразно и аз вече полудях, ами имам тука Scheduled Delivery 16.05.2007, което ще рече че може да се излъжат по- рано да я донесат, иначе ги питах и ми казаха че в работно време доставят, което ме успокоява, сигурно следващата седмица ще пусна пак, аз исках да видя какво ще дойде сега и се чудя дали да не изчакам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт