Памперси на 4,5г.

  • 2 638
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
Пожелавам ви успех  bouquet. При нас проблемът е с храненето. Досега /3г2м/ никога не е поискал да яде.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Да се похваля,вече 7 ден синът ми е без памперс.
Е,от време на време прави беля.Разбрах,че вече не се страхува от акото си,пораснал е,но не ми казва,когато ще ака.Аз не бързам,ще чакам.
Но за пиш започнахме с кофичка от кисело мляко,като след това ходихме заедно да я измиваме.
Изобщо не искаше на гърне.След няколко дена моя приятелка го сложи на гърнето без проблем.
Изпиша се и беше много щастлив.През цялото време си говорим за това,че вече е голямо момче,и че трябва да прави пиш и ако в гърнето.Начесто го питам дали има пиш,да не забрави да ми каже,все още няма навик.
И всичко се случи в рамките на няколко дни.Много съм щастлива.
А за храненето-вече съм се отказала от опити.Не иска и не иска да яде.Само кисело мляко и нещо от гризините.Не съм го хранила никога насила,само когато пожелае,но винаги го каня с нас на масата.

# 17
  • Мнения: 2 331
благодаря ,Rampelina!но,ако го оставя гладен ще пропуска обяда си и ще се храни 3 пъти.а е много слаб.притеснявам се за здравето му и затова го насилвам.все пак не може да кара само на закуски!а за идеята да готвим заедно ще помисля.струва ми се добра.лошото е,че нямам толкова време-ще става по-бавно,все пак-но ще се организирам и ще опитам и това.
още веднъж,благодаря!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 477
И при нас проблемът е храненето.....Единствената тактика, която работе е "обърната психология". Сядаме да ядем, малката казва, че не е гладна, не обича това и т.н. ОК, аз й казвам в НИКАКЪВ случай да не е посмяла да си вземе от храната...и тя тутакси казва - ааа, искам и за нула време изяжда всичко и то с кеф понеже била голяма и тя решавала какво да прави! Wink Wink Wink Да видим до кога ще работи тази тактика! Hug

Общи условия

Активация на акаунт