Целутрон-има ли ефект?

  • 40 554
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Знам го....там ми е изключително удобно....ще го посетя.
мерси много Hug
Сподели после впечатленията си от там, както и наистина ли процедурите са по 4 лв?

# 16
  • Мнения: 278
Ако питаш дали ще отслабнеш - няма, но ако искаш да изгладиш портокаловата кожата - ефекта е поразителен. Е зависи и къде ще отидеш.

# 17
  • Мнения: 4
много ли са болезнени процедурите с целутрон?

# 18
  • Мнения: 1 540
много ли са болезнени процедурите с целутрон?

Някои го описват като неприятно, а на моя приятелка й харесва много.

# 19
  • Мнения: 4
Собственичката на фитнеса,който посещавам твърди,че процедурите са болезнени и неприятни/меко казано/,но без целутрон няма да стане.Цената на 10 процедури е 50 лв.т.е. 1 за 5 лв.Цялата схема за отслабване включва фитнес + сауна -40 лв.месец,50лв.целутрон и 40 лв.чай за отслабване/става въпрос за 1 месец

# 20
  • Мнения: 1 540
famouse, за Варна ли става въпрос? Ако да - за едночасова процедура ли е 5 лв и би ли споделила къде се намира салона?   bouquet

# 21
  • Мнения: 4
Салона се намира в София.Много ме притеснява дали апарата не е стар и затова да е толкова евтино и болезнено.

# 22
  • Мнения: 278
famouse, за Варна ли става въпрос? Ако да - за едночасова процедура ли е 5 лв и би ли споделила къде се намира салона?   bouquet
Мога да ти кажа във Варна, за 10 процедури - 40 лв.

# 23
  • Мнения: 1 540
famouse, за Варна ли става въпрос? Ако да - за едночасова процедура ли е 5 лв и би ли споделила къде се намира салона?   bouquet
Мога да ти кажа във Варна, за 10 процедури - 40 лв.

Кажи ми  Praynig
Да не става въпрос за студиото на "Цимерман"? И цената за едночасови процедури ли е?

# 24
  • Мнения: 1 540
Салона се намира в София.Много ме притеснява дали апарата не е стар и затова да е толкова евтино и болезнено.

То няма значение дали е стар или нов апарата /мисля/. Не е като солариума, на който лампите му се изхабяват и трябва да се сменят. А що се отнася до болката - някъде писах, че мои приятелки не говорят за болка, а за гъделичкане. Явно всеки по различен начин го усеща, не знам... Само да успея да се впиша в нечий график за евтин целутрон - там съм!

# 25
  • Мнения: 278
Да, на Цимерман е. За един час/процедурата, не е чак толкова болезнено и има ефект.

# 26
  • Мнения: 1 540
Да, на Цимерман е. За един час/процедурата, не е чак толкова болезнено и има ефект.

Аз вече ходих там, говорих със жената. Чак в края на месеца каза, че има свободни часове. Сега чакам да стане време, че да се запиша. Ходих да питам и на едно друго място, но цените бяха двойни - 5 лв за 30 минути, 8 лв за 1 час  Confused

# 27
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз ходех на целутрон +масажи.
Бях много доволна. Дори ходех с бебето в салона. Но вече бебето порасна и не става за козметичните салони. Адски съм доволна от процедурите. Целутрона симулира мускулни натоварвания, без да се потиш, а докато си лежиш и дрънкаш простотии с козметичката  Grinning
Цените бяха - 5 лв за целутрон, 10 масаж. При авансово плащане имаше бонус - 1 целутрон и 1 масаж.

Общи условия

Активация на акаунт