Хората днес?

  • 2 019
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Кой освен мен е другият изцепил се???  Twisted Evil Тези които не разбират въпроса, са невинни.

# 16
  • Мнения: 5 468
Мисля, че хората са по-скоро добри.

# 17
  • Мнения: 1 299
Около мен за сега все готини и отзивчиви хора. С лоши хора не общувам...  Peace Но все пак мисля, че е според ситуацията!

# 18
  • Мнения: 3 423
Трудно общувам с непознати.

Не лъжи, де.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
По-добри. По-съпричастни.

# 20
  • Мнения: 2 407
По скоро добри.

# 21
  • Мнения: 278
Не ми харесва да ми говорят на МА. Винаги съм се държала добре със всички, ако има рекламации - приемам.

# 22
  • Мнения: 7 111
По-забързани и умислени са хората. Някак незаинтересовани.

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи от ситуацията. Аз гледам да съм по-скоро добра.

# 24
  • Мнения: 4 195
няколко като теб и мъжа ти, са ми достатъчни за отговор номер 1

# 25
  • Мнения: 1 629
Потвърждавам недостоверността на Деваниното инфо.
Оптимистично гласувах, днес съм оптимист. Утре ще мога ли да сменя вота си?

# 26
  • Мнения: 15 213
По-забързани и умислени са хората. Някак незаинтересовани.

Бих добавила и по - тъжни.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 103
 Съгласна съм с мама нана че хората са станали по-тъжни. Аз бих добавила че донякъде и по-грозни, в смисъл на зле облечени, лошо миришещи и пр. Не говоря за хората от мойто обкръжение, а за тези които срещам в градския транспорт и по улиците. А дали са по-лоши - може би да, именно защото са по-нещастни и голяма част от тях си мислят че човека насреща гледа да ги прекара.
 Съжалявам, че мнението ми е прекалено песимистично, но такива са в моите очи хората, с които се разминавам ежедневно.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Хората са станали по-злобни, по-лоши и по-нетърпеливи...никой не може да ме убеди, че човечеството върви към добро и хората стават по-добри и по-добри... Peace

# 29
  • Мнения: 8 505
По-големи егоисти.Иначе един и същи човек в една и съща ситуация може да бъде оценен и като добър,и като лош от двама души.

Общи условия

Активация на акаунт