искам да забременея но немога

  • 2 328
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 499
добре видях какво искаш да ми кажеш, но нещото което май не ми е ясно мога ли това да си го пия 3 месеца и то да ми помогне да забременея? може да ти изглежда тъп въпроса , но когато човек не се е сблъсквал с такива неща нищо не му е ясно. newsm78

# 16
  • Мнения: 4 324
Не, за съжаление фолиевата киселина не подпомага забременяването.
Спокойно си я пий, тя не се натрупва в организма и излишното количество се изхвърля с урината. Наиситна е много важно да я приемаш.
За тук някъде има една тема за стимулиране на овулацията. Вътре пише за билки които подпомагат овулацията Wink Разгледай, дано да ти е от полза.

# 17
  • Мнения: 2 259
 Мила,направи нещата които те посъветвахме първо,цветна снимка,хормони,спермограми и т.н. Hug
НАМЕРИ СИ И ДОБЪР ЛЕКАР ГИНЕКОЛОГ.ПИТАЙ ТВОИ ПРИЯТЕЛКИ,ТЪРСИ ОТЗИВИ.

# 18
  • Мнения: 499
всичко сме направили без цветна снимка, и време и е вече. искам да вида какво ще ми каже доктора като отида, но кога  newsm78, такова работно време имам че не мога да отида на лекар. а за билките казвате че помагат така ли? мога ли да ви помоля как се казват тия билки да си ги запиша  Laughing щото имена не помня. добре де аз от къде де знам кога ще забременея, за да почна да ги пия тия киселини как да съм сигурна че ако почна сега да я пия след 3 месеца ще бъда бременна това не ми е ясно #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 950
bilyana44, слушай внимателно - няма да повтарям Mr. Green

Фолиевата киселина се пие всеки ден, не се натрупва в организма и няма значение кога ще забременееш. Дано е по-скоро разбира се. Хубаво е да се пие поне 3 месеца преди евентуална бременност. Тук има момичета, които вече с години я пият.

# 20
  • Мнения: 499
разбрах какво ми казваш. дано да не съм като другите да я пия с години мисля, че достатъчно съм чакала и мисля че трябва да стане

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тук на всички ни е трудно с чакането,но със сигурност ще си струва-всички го заслужаваме baby_neutral

# 22
  • Мнения: 1 950
разбрах какво ми казваш. дано да не съм като другите да я пия с години мисля, че достатъчно съм чакала и мисля че трябва да стане
bilyana44, само с мислене не става. Взимай се в ръце и сменяй доктора, задай му конкретни въпроси, направи фоликуметрия, ако се наложи и цветна снимка. Дано поне това те накарахме да осъзнаеш днес Peace

# 23
  • Мнения: 268
послушай момичетата и се махни от този доктор който иска да ти назначи стимулация без да е правено изследване за проходимост на тръби! както вече са ти обяснили ако тръбите ти са запушени тази стимулация не само че няма да ти помогне, но и ще ти навреди. прочети и темите в библиотеката на форума, там има много полезна информация  Peace

# 24
  • Мнения: 1 329
bilyana44

кой е този доктор, който поставя диагнози само по графика на базални температура? Shocked

Направи следните стъпки:

1. Избери си доктор в клиника по стерилитет - във форума има такива теми
2. Покажи му всички изследвания правени досега и повторете спермограмата
3. Настоявай за фоликуметрия
4. Цветна снимка
5. Започни да пиеш фолиева киселина от днес
6. Не си губи времето с билки и врачки

На всички им е трудно да излизат от работа, но това се отнася за твоето ДЕТЕ и вашето ЗДРАВЕ.

# 25
  • Мнения: 499
така е всички сте прави в това отношение, но все пак искам да вида какво ще ми каже доктора при който ходя и тогава да взема решение

# 26
  • Мнения: 4 589
bilyana44, ти хем искаш съвет, хем не слушаш каквп ти се казва. просто за твое успокоение отиди и при др.лекар, не ти пречи. По-добре да е специалист, има толкова клиники в София. Фолиевата киселина може да я пиеш и от днес, не ти трябва рецепта или някой да ти каже да го правиш, просто започни да се подготвяш.
И не чакай, ние така чакахме уж все ще стане, ето вече 3 год. се мотаем.

# 27
  • Мнения: 2 422
С това нащо чакане и помайване годинките си минават и заминават както каза някой тук във форума..........ВРЕМЕ ИМА А ТЪРПЕНИЕ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Ако искаш резултат послушай момичетата никой не ти казва да ставаш цветарка /от доктор на доктор/ просто потърси и още едно мнение на друг доктор.
УСПЕХ EFP smile3504

Общи условия

Активация на акаунт